Carmen Sandiego 3. séria Dátum vydania, obsadenie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Na novej sezóne Carmen Sandiego sa pracuje a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o nových dobrodružstvách dozvedia viac. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste zostali v obraze!

3. séria Carmen Sandiego je jednou z najočakávanejších sérií roka. Fanúšikovia chcú vedieť, kedy je vonku nová sezóna, kto je v obsadení a čo môžu očakávať. Máme pre vás všetky potrebné informácie o novej sezóne. Carmen Sandiego 3. séria Dátum vydania, obsadenie a ďalšie .Ak sa chcete dozvedieť viac o iných populárnych anime sériách, pozrite si naše články o Lupin má iba 5 epizód a Dátum vydania Nagatoro Chapter 82 .

Dátum vydania 3. sezóny Carmen Sandiego, obsadenie a všetko, čo zatiaľ vieme

Obsah

 • Dátum publikácie
 • povolanie
 • Nové postavy
 • Zápletka
 • Trailer
 • FAQ

Dátum publikácie

Dátum vydania 3. sezóny Carmen Sandiego zatiaľ nie je známy. Očakáva sa však, že nová sezóna bude vydaná na jar 2021. Hneď ako bude oznámený oficiálny dátum vydania, aktualizujeme ho tu.povolanie

Očakáva sa, že obsadenie pre Carmen Sandiego 3. sezónu bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Gina Rodriguez bude opäť hlasom Carmen Sandiego, kým Finn Wolfhard bude hráčom. Medzi ďalšie známe hlasy patrí Michael Goldsmith ako V.I.L.E. Šéfkuchár a Abby Trott ako Ivy a Zack.

Nové postavy

Očakáva sa, že niektoré nové postavy sa objavia v 3. sezóne Carmen Sandiego. Niektoré z nových postáv sú tajomný nový antagonista s názvom 'The Raven' a nový V.I.L.E. Agent menom 'Líška'. Očakáva sa, že sa objavia aj niektorí noví spojenci Carmen Sandiego.

Zápletka

Zápletka 3. sezóny Carmen Sandiego zatiaľ nie je známa. Očakáva sa však, že nová sezóna sa zameria na hon na tajomného nového antagonistu 'The Raven'. Očakáva sa tiež, že Carmen Sandiego a jej spojenci budú pokračovať v boji proti V.I.L.E. bude bojovať.Trailer

Trailer na Carmen Sandiego Season 3 zatiaľ nie je k dispozícii. Hneď ako vyjde trailer, aktualizujeme ho tu.

FAQ

 • Kedy vyjde 3. séria Carmen Sandiego?
  Dátum vydania 3. sezóny Carmen Sandiego zatiaľ nie je známy. Očakáva sa však, že nová sezóna bude vydaná na jar 2021.
 • Kto sa predstaví v 3. sérii Carmen Sandiego?
  Očakáva sa, že obsadenie pre Carmen Sandiego 3. sezónu bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Gina Rodriguez bude opäť hlasom Carmen Sandiego, kým Finn Wolfhard bude hráčom.
 • Existuje trailer na 3. sezónu Carmen Sandiego?
  Trailer na Carmen Sandiego Season 3 zatiaľ nie je k dispozícii. Hneď ako vyjde trailer, aktualizujeme ho tu.

Záver

Carmen Sandiego 3. sezóna je v príprave a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o nových dobrodružstvách dozvedia viac. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste zostali v obraze. Dátum vydania tretej sezóny Carmen Sandiego ešte nie je známy, ale očakáva sa, že nová sezóna bude vydaná na jar 2021. Očakáva sa, že obsadenie bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach a očakáva sa, že sa objavia nejaké nové postavy. Dej ešte nie je známy, no očakáva sa, že nová sezóna sa zameria na hon na nového tajomného antagonistu 'The Raven'. Trailer zatiaľ nie je k dispozícii, ale hneď ako bude zverejnený, aktualizujeme ho tu.

Viac informácií o 3. sezóne Carmen Sandiego nájdete na Netflix a IMDb .