Katastrofická sezóna 5: predĺženie alebo zrušenie?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Britský komediálny seriál Catastrophe má veľa fanúšikov po celom svete. Séria je o páre, ktorý sa po týždňovom romániku do seba v Londýne zaľúbi. Štvrtá sezóna série sa začala vysielať v januári 2019. Mnoho fanúšikov sa pýta, či bude piata sezóna obnovená alebo zrušená.Katastrofická sezóna 5

Obsah

 • Základné informácie o seriáli Catastrophe
 • Predĺženie alebo zrušenie 5. sezóny?
 • Kedy sa bude vysielať piata sezóna?
 • Čo hovoria tvorcovia seriálu?
 • Záver

Základné informácie o seriáli Catastrophe

Catastrophe je britský komediálny seriál, ktorý napísali a produkovali Rob Delaney a Sharon Horgan. Séria sa prvýkrát vysielala na Channel 4 v januári 2015. Séria je o páre, ktorý sa po týždňovom romániku do seba v Londýne zaľúbi. Štvrtá sezóna série sa začala vysielať v januári 2019.

Piata sezóna série Catastrophe ešte nie je potvrdená, no špekuluje sa, či bude obnovená alebo zrušená. Fanúšikovia sú nadšení, čo sa bude diať a čakajú na oficiálne vyhlásenie. Počas čakania na rozhodnutie sa môžeme tešiť na ďalšie zaujímavé série, ako napr Nicolas Cage je tehotná a Snowpiercer-Tropen . Dúfame, že sa čoskoro dozvieme viac o budúcnosti série Catastrophe.

Katastrofická sezóna 5

Predĺženie alebo zrušenie 5. sezóny?

Stále nie je oficiálne potvrdené, či bude piata sezóna obnovená alebo zrušená. Povráva sa však, že piata sezóna bude obnovená. Tvorcovia série však zatiaľ neposkytli žiadne oficiálne potvrdenie.Kedy sa bude vysielať piata sezóna?

Ak sa obnoví piata sezóna, očakáva sa, že sa bude vysielať v roku 2020. Zatiaľ však nie je známe, kedy presne sa bude vysielať piata sezóna.

Čo hovoria tvorcovia seriálu?

Tvorcovia série Rob Delaney a Sharon Horgan ešte neposkytli žiadne oficiálne potvrdenie o tom, či bude piata sezóna obnovená alebo zrušená. Naznačili však, že piata sezóna bude obnovená. Povedali tiež, že by boli radi, keby séria pokračovala.

Záver

Stále nie je oficiálne potvrdené, či bude piata sezóna britského komediálneho seriálu Catastrophe obnovená alebo zrušená. Tvorcovia série však naznačili, že piata sezóna bude obnovená. Ak sa obnoví piata sezóna, očakáva sa, že sa bude vysielať v roku 2020.FAQ

 • Otázka: Bude Catastrophe Season 5 obnovená?
  A: Zatiaľ neexistuje žiadne oficiálne potvrdenie, ale tvorcovia série naznačili, že piata sezóna bude obnovená.
 • Otázka: Kedy sa bude vysielať piata sezóna?
  A: Ak sa obnoví piata sezóna, očakáva sa, že sa bude vysielať v roku 2020.
 • Otázka: Kto sú tvorcovia seriálu?
  A: Sériu napísali a produkovali Rob Delaney a Sharon Horgan.

Tabuľka

séria dátum vysielania
1 januára 2015
2 apríla 2016
3 marec 2017
4 januára 2019

Viac informácií o sérii Catastrophe nájdete na Wikipedia a na oficiálnej stránke .