Cena, ktorú musí Serena zaplatiť za Fredovu smrť

Serena čelí sérii následkov Fredovej smrti. Spoločnosť je spočiatku ostrakizovaná a opovrhovaná. Je vnímaná ako žena, ktorá zabila svojho manžela a ostatné ženy sa jej vyhýbajú. Je tiež prenasledovaná vládou, pretože je vnímaná ako nebezpečenstvo pre spoločnosť.

Cena, ktorú musí Serena zaplatiť za Fredovu smrť

Rihanna predvádza svoju detskú hrčku na titulke magazínu Vogue

Rihanna predviedla svoju detskú hrčku na titulke magazínu Vogue. Speváčka uznala jeden z najväčších momentov svojej kariéry. Fanúšikovia sú nadšení a pre speváčku je to veľký krok. Obálka magazínu Vogue je jednou z najžiadanejších stránok v módnom priemysle a Rihanna je prvou tehotnou ženou, ktorá hviezdila na titulke magazínu.Rihanna predvádza svoju detskú hrčku na titulke magazínu Vogue

Bridgerton 3. séria: Vráti sa Rege Jean Page?

V prvej sezóne Bridgertonu hrala Rege Jean Page Simona Basseta, vojvodu z Hastingsu. Zamiloval sa do Daphne Bridgerton, ktorú hrá Phoebe Dynevor, a do konca sezóny sa obaja vzali. V druhej sezóne Rege Jean Page opustil sériu, aby sa venoval iným projektom.

Bridgerton 3. séria: Vráti sa Rege Jean Page?

Kurt Russell a syn Wyatt Russell v seriáli Apple TV

Kurt Russell je americký herec, ktorý sa objavil v mnohých filmoch a televíznych seriáloch. Je známy svojimi úlohami vo filmoch ako The Hateful Eight, Guardians of the Galaxy Vol.2 a Death Proof. Účinkoval aj v mnohých televíznych seriáloch vrátane The Quest, The Magnificent Seven a The X-Files. Je otcom herečky Goldie Hawnovej.

Kurt Russell a syn Wyatt Russell v seriáli Apple TV

Michele Morrone hľadá pravú lásku vo svojom pop-rockovom čísle „Player“

Michele Morrone napísal 'Player' ako poctu pravej láske. Pieseň je emocionálnou cestou, ktorá vyjadruje túžbu po hlbokom a úprimnom spojení dvoch ľudí. Povzbudzuje ľudí, aby sa pustili do hľadania skutočnej lásky, ktorá nie je založená len na vzhľade, ale aj na hlbokom spojení založenom na dôvere a rešpekte.Michele Morrone hľadá pravú lásku vo svojom pop-rockovom čísle „Player“

Sadie Sink: Kto je ona? a ako začala svoju kariéru?

Sadie Sink sa narodila v Texase v roku 2002 a svoju hereckú kariéru začala vo veku dvanástich rokov. Hosťovala v rôznych televíznych seriáloch vrátane Law & Order: Special Victims Unit, Blue Bloods a The Americans. Hrala aj v niekoľkých krátkych filmoch vrátane The Unspoken a The Bleeder.

Sadie Sink: Kto je ona? a ako začala svoju kariéru?

Zendaya a Tom Holland: Pár?

Zendaya a Tom Holland sú obaja aktívni v MCU a spolupracovali na Spider-Man: Homecoming a Spider-Man: Far From Home. Obaja sú veľmi talentovaní herci a v minulosti sa ukázali ako dobrí priatelia. Nič však nenasvedčuje tomu, že by boli niečo viac ako priatelia.

Zendaya a Tom Holland: Pár?

Dwayne Johnson a steroidy: je podvodník?

O Dwaynovi Johnsonovi a steroidoch koluje veľa povestí. Niektorí ľudia tvrdia, že berie steroidy na udržanie a zlepšenie svalov. Iní tvrdia, že je naturálny kulturista a neužíva steroidy. Hovorí sa aj o tom, že je podvodník a na vytváranie svalov používa Photoshop a iné editory obrázkov.Dwayne Johnson a steroidy: je podvodník?

Jason Momoa doručí vianočný stromček do domu Lisy Bonetovej

Jason Momoa a Lisa Bonet sú manželmi od roku 2007 a majú spolu dve deti. Rozišli sa v roku 2017 po desiatich rokoch manželstva, no zostali dobrými priateľmi. Stále sú rodina a navzájom sa podporujú. Momoa dokonca na svadbe podporila Bonetinho nového manžela, herca a hudobníka Jasona Momoa.

Jason Momoa doručí vianočný stromček do domu Lisy Bonetovej