Centauro: dátum vydania, obsadenie a dej

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Centauro je pripravovaný film, ktorý rozpráva príbeh profesionálneho pretekára, ktorý sa stane drogovým dílerom. Film režíruje režisér Carlos Saura a jeho premiéra sa očakáva v roku 2021. Prečítajte si o dátume vydania, obsadení a príbehu Centaura.Kentaur

Dátum vydania Centaura

Očakáva sa, že Centauro vyjde v roku 2021. Film sa bude premietať v Španielsku a niektorých ďalších krajinách. Zatiaľ nie je známe, či sa film dostane aj do ďalších krajín.

Centauro je pripravovaný španielsky akčný triler z produkcie Netflixu. Film bude režírovať J.A. Bayona režíroval a produkoval Belén Atienza. Film si zahrajú Miguel a Nazanin Young a jeho premiéra sa očakáva v roku 2021. Dej filmu sa točí okolo bývalého vojaka, ktorý sa vydáva na nebezpečnú misiu na záchranu nezvestného dievčaťa. Miguel a Nazanin Young hrať hlavné úlohy vo filme. Obsadenie filmu tiež zahŕňa Obsadenie 6. sezóny The Crown a ďalší známi herci. Premiéra filmu sa očakáva v roku 2021.

Kentaur

Obsadenie Centaura

Obsadenie Centaura zahŕňa niekoľko známych španielskych hercov. Hlavným hrdinom je španielsky herec Antonio de la Torre, známy svojou úlohou vo filme 'The Skin I Live In'. Ďalšími známymi hercami sú Luis Tosar, Asier Etxeandia, Pilar Castro či Carlos Bardem.Kentaur

Akcia Centauro

Centauro rozpráva príbeh profesionálneho pretekára, ktorý sa stane drogovým dílerom. Film začína tým, že sa pretekár snaží dostať svoju kariéru späť na trať. Je však vtiahnutý do sveta zločinu a obchodovania s drogami, kde sa nakoniec vyvinie v drogového dílera. Film rozpráva príbeh o jeho vzostupe a páde a o tom, ako sa snaží vrátiť svoj život do starých koľají.

Základné informácie o Centaure

Centauro je španielsky film režiséra Carlosa Sauru. Film produkuje španielska produkčná spoločnosť Morena Films. Očakáva sa, že film bude uvedený v roku 2021 a bude uvedený v Španielsku a niektorých ďalších krajinách.

Záver

Centauro je pripravovaný španielsky film, ktorý rozpráva príbeh profesionálneho pretekára, z ktorého sa stane drogový díler. Film režíruje režisér Carlos Saura a jeho premiéra sa očakáva v roku 2021. Obsadenie filmu zahŕňa niekoľko známych španielskych hercov vrátane Antonia de la Torre, Luisa Tosara, Asiera Etxeandie, Pilar Castro a Carlosa Bardema. Film rozpráva príbeh o vzostupe a páde pretekára a o tom, ako sa snaží dostať svoj život späť do starých koľají.FAQ

  • Kedy sa objaví Centauro? Očakáva sa, že Centauro vyjde v roku 2021.
  • Kto je riaditeľ Centaura? Regisseur von Centauro je Carlos Saura.
  • Kto je hlavnou postavou Centaura? Hlavným hercom Centaura je Antonio de la Torre.
  • Akí ďalší herci sú v Centaure? Ďalšími známymi hercami v Centaure sú Luis Tosar, Asier Etxeandia, Pilar Castro a Carlos Bardem.
  • O čom je Centauro? Centauro rozpráva príbeh profesionálneho pretekára, ktorý sa stane drogovým dílerom.

Ďalšie informácie

Viac informácií o Centauro nájdete na nasledujúcich webových stránkach:

Tabuľka

titul riaditeľ Dátum publikácie
Kentaur Carlos Saura Pravdepodobne 2021

Centauro je pripravovaný španielsky film, ktorý rozpráva príbeh profesionálneho pretekára, z ktorého sa stane drogový díler. Film režíruje režisér Carlos Saura a jeho premiéra sa očakáva v roku 2021. Obsadenie filmu zahŕňa niekoľko známych španielskych hercov vrátane Antonia de la Torre, Luisa Tosara, Asiera Etxeandie, Pilar Castro a Carlosa Bardema. Film rozpráva príbeh o vzostupe a páde pretekára a o tom, ako sa snaží dostať svoj život späť do starých koľají.