Chef's Table Pizza: Epizódy 1 až 4 dátum vydania, obsadenie, súhrn a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria Chef's Table Pizza je populárna talianska kuchárska šou vysielaná na kanáli RAI 1. Predstavenie, ktoré prezentuje známy taliansky šéfkuchár a hostiteľ Gennaro Contaldo, ponúka jedinečnú zmes kuchyne, pohostinnosti a zábavy. V každej epizóde seriálu sa pripravujú rôzne talianske jedlá a diváci nahliadnu do kuchyne a kultúry Talianska. Tu je viac o štyroch epizódach série vrátane dátumov vydania, obsadenia, súhrnu a ďalších.Koch

Epizóda 1: Pizza Art

Prvá epizóda seriálu bola odvysielaná 8. apríla 2020 a skúma umenie výroby pizze. Gennaro Contaldo ukazuje divákom, ako pripraviť autentickú taliansku pizzu, a vysvetľuje, ako získať dokonalú kôrku. Ukazuje tiež, ako pripraviť rôzne polevy a omáčky na vytvorenie jedinečnej pizze. Na konci epizódy sa koná súťaž, v ktorej môžu diváci hlasovať za najlepšiu pizzu.

Chef's Table Pizza: Episode 1 to 4 Release Date, Casting, Synopsis and more je séria, ktorá skúma svet výrobcov pizze a ich kreatívne výtvory. Séria, ktorú produkuje Netflix, je pokračovaním populárnej série Chef's Table. Herecké obsadenie zahŕňa niektorých z najlepších výrobcov pizze na svete, vrátane veľký obsadený pugachev , ktorí v každej epizóde vykúzlia jedinečné výtvory pizze. Séria ponúka pohľad na kreatívne procesy výroby pizze. Obsah série siaha od výberu ingrediencií až po prípravu pizze. Čierna listina sezóny 9 netflix je k dispozícii na Netflixe od 1. apríla 2021.

Koch

2. epizóda: Pasta Art

Druhá epizóda seriálu sa vysielala 15. apríla 2020 a skúma umenie varenia cestovín. Gennaro Contaldo ukazuje divákom, ako pripraviť rôzne jedlá z cestovín, a vysvetľuje, ako získať dokonalú textúru. Ukazuje tiež, ako pripraviť rôzne omáčky a polevy na vytvorenie jedinečného jedla. Na konci epizódy sa koná súťaž, v ktorej môžu diváci hlasovať za najlepšie cestovinové jedlo.Koch

3. epizóda: Rybie umenie

Tretia epizóda série sa vysielala 22. apríla 2020 a skúma umenie varenia rýb. Gennaro Contaldo ukazuje divákom, ako pripraviť rôzne rybie pokrmy, a vysvetľuje, ako získať dokonalú textúru. Ukazuje tiež, ako pripraviť rôzne omáčky a polevy na vytvorenie jedinečného jedla. Na konci epizódy sa koná súťaž, v ktorej môžu diváci hlasovať za najlepšie rybie jedlo.

Epizóda 4: Mäsové umenie

Štvrtá epizóda série odvysielaná 29. apríla 2020 a skúma umenie varenia mäsa. Gennaro Contaldo ukazuje divákom, ako pripraviť rôzne mäsové jedlá, a vysvetľuje, ako získať dokonalú textúru. Ukazuje tiež, ako pripraviť rôzne omáčky a polevy na vytvorenie jedinečného jedla. Na konci epizódy sa koná súťaž, v ktorej môžu diváci hlasovať za najlepšie mäsové jedlo.

Kritika

Séria Chef's Table Pizza získala pozitívne recenzie od kritikov aj divákov. Mnoho kritikov ocenilo jedinečnú zmes kuchyne, pohostinnosti a zábavy. Diváci si to tiež obľúbili, mnohí chválili Gennara Contalda za jeho schopnosť ponoriť divákov do kuchyne a kultúry Talianska. Séria má tiež veľkú sledovanosť na sociálnych sieťach, ktorí pravidelne zdieľajú aktualizácie o najnovších epizódach.Záver

Séria Chef's Table Pizza je populárna talianska kuchárska šou vysielaná na kanáli RAI 1. Predstavenie, ktoré prezentuje známy taliansky šéfkuchár a hostiteľ Gennaro Contaldo, ponúka jedinečnú zmes kuchyne, pohostinnosti a zábavy. V každej epizóde seriálu sa pripravujú rôzne talianske jedlá a diváci nahliadnu do kuchyne a kultúry Talianska. Séria získala pozitívne recenzie od kritikov aj divákov a má veľkú sledovanosť na sociálnych sieťach.

FAQ

  • Kedy sa začala vysielať séria Chef's Table Pizza? Séria bola odvysielaná 8. apríla 2020 na kanáli RAI 1.
  • Kto je hostiteľom predstavenia? Hostiteľom šou je známy taliansky šéfkuchár Gennaro Contaldo.
  • Aké jedlá sa v šou pripravujú? V show sa pripravujú rôzne talianske jedlá ako pizza, cestoviny, ryby a mäso.
  • Ako seriál prijali kritici a diváci? Séria získala pozitívne recenzie od kritikov aj divákov.

Tabuľka

epizóda Dátum publikácie Téma
1 8. apríla 2020 pizza umenie
2 15. apríla 2020 cestovinárske umenie
3 22. apríla 2020 rybie umenie
4 29. apríla 2020 mäsové umenie

Pre viac informácií o rade Chef's Table Pizza navštívte RaiPlay a IMDb .