Chef's Table Sezóna 7: Dátum vydania, dej, obsadenie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Chef's Table je ocenená séria Netflix, ktorá sa zameriava na príbehy a kuchyne svetoznámych šéfkuchárov. Šiesta sezóna série bola vydaná v máji 2020 a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú siedmu sezónu. Zistite viac o dátume vydania 7. sezóny Chef's Table, príbehu, obsadení a ďalších tu.Šéfkuchársky stôl sezóna 7

Dátum vydania 7. sezóny Chef's Table

Hoci Netflix ešte neoznámil oficiálny dátum vydania pre Chef's Table Season 7, očakáva sa, že séria bude vydaná na jar 2021. Natáčanie siedmej sezóny sa začalo v januári 2021 a fanúšikovia sa môžu tešiť na to, čo im nová sezóna ponúkne.

Očakáva sa, že siedma sezóna série Netflix Chef's Table vyjde v roku 2022. Dej sa zameria na cestu šéfkuchárov, ktorí sa pustia do hľadania nových nápadov a inšpirácie. Obsadenie bude pozostávať z radu šéfkuchárov z celého sveta, ktorí sa podelia o svoje jedinečné príbehy a skúsenosti. Ak hľadáte iný druh zábavy, odporúčame vám pozrieť si Romantická komédia televízna relácia alebo Odvážny dátum vydania Netflixu pozerať. Tešíme sa na novú sezónu Chef's Table a dúfame, že bude úspešná!

Šéfkuchársky stôl sezóna 7

Príbeh kuchárskeho stola 7. sezóny

7. sezóna Chef's Table sa zameria na príbehy a kuchyne šiestich svetovo uznávaných šéfkuchárov. Šéfkuchári predstavení v siedmej sezóne sú: Virgilio Martinez, Nancy Silverton, Sean Brock, Asma Khan, Cristina Martinez a Bo Songvisava . V každej epizóde sa predstaví iný šéfkuchár a diváci nahliadnu do ich kuchýň a ich príbehov.Šéfkuchársky stôl sezóna 7

Obsadenie Chef's Table 7. sezóna

Siedmu sezónu Chef's Table produkujú rovnakí tvorcovia ako predchádzajúce sezóny. Režisérmi sú David Gelb, Clay Jeter, Brian McGinn a Abigail Fuller. Šéfkuchári predstavení v siedmej sezóne sú Virgilio Martinez, Nancy Silverton, Sean Brock, Asma Khan, Cristina Martinez a Bo Songvisava.

Trailer 7. sezóny Chef's Table

Netflix ešte nezverejnil upútavku na 7. sezónu Chef's Table. Hneď ako vyjde trailer, zverejníme ho tu.

Časté otázky o kuchárskom stole 7. sezóny

  • Otázka: Kedy vyjde 7. sezóna Chef's Table? A: Očakáva sa, že 7. sezóna Chef's Table vyjde na jar 2021.
  • Otázka: Kto sú šéfkuchári v 7. sezóne Chef's Table? A: Šéfkuchári predstavení v siedmej sezóne sú Virgilio Martinez, Nancy Silverton, Sean Brock, Asma Khan, Cristina Martinez a Bo Songvisava.
  • Otázka: Kto vyrába 7. sezónu Chef's Table? A: Siedmu sezónu Chef's Table produkujú rovnakí tvorcovia ako predchádzajúce sezóny. Režisérmi sú David Gelb, Clay Jeter, Brian McGinn a Abigail Fuller.

Záver

7. sezóna Chef's Table sa zameria na príbehy a kuchyne šiestich svetovo uznávaných šéfkuchárov. Hoci Netflix ešte neoznámil oficiálny dátum vydania pre Chef's Table Season 7, očakáva sa, že séria bude vydaná na jar 2021. Šéfkuchári predstavení v siedmej sezóne sú Virgilio Martinez, Nancy Silverton, Sean Brock, Asma Khan, Cristina Martinez a Bo Songvisava. Už sa nevieme dočkať, čo nám nová sezóna ponúkne. Ďalšie informácie nájdete v časti Netflix a IMDb .