Chicago Fire Season 11: Všetky podrobnosti o dátume vydania, obsadení a ďalších

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Populárna séria Požiar v Chicagu ide do 11. sezóny. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o dátume vydania, obsadení a ďalších. Od dátumu vydania až po informácie o obsadení – všetky podrobnosti nájdete tu!

Fanúšikovia série 'Chicago Fire' netrpezlivo očakávajú 11. sezónu. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o dátume vydania, obsadení a ďalších. Očakáva sa, že 11. séria 'Chicago Fire' bude mať premiéru na NBC na jeseň 2021. Očakáva sa, že obsadenie 11. sezóny bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Fanúšikovia sa môžu tešiť na návrat Jesseho Spencera, Taylora Kinneyho, Eamonna Walkera, Davida Eigenberga, Mirandy Rae Mayo, Joea Minosa, Christiana Stolteho, Yuriho Sardarova, Annie Ilonzeh, Kary Killmer a mnohých ďalších. Počas čakania na 11. sezónu „Chicago Fire“ si môžete pozrieť aj Harper's Mysteries of the Sulphur Springs Tajomstvo Harper Sulphur Springs a klebety o možnom vzťahu medzi Yeonwoo a Lee Minho Yeonwoo a Lee Minho vyhliadka.Chicago Fire Saison 11

Obsah

  • Dátum publikácie
  • povolanie
  • Zápletka
  • Trailer
  • FAQ

Dátum publikácie

11. sezóna Požiar v Chicagu sa očakáva vysielanie na NBC na jeseň 2021. Presný dátum vydania zatiaľ nie je známy.

Chicago Fire Season 11 dátum vydania

povolanie

Herecké obsadenie 11. sezóny Požiar v Chicagu Očakáva sa, že bude rovnaký ako v predchádzajúcich sezónach. Hlavné postavy tvoria Jesse Spencer, Taylor Kinney, Eamonn Walker, Monica Raymund, Kara Killmer, David Eigenberg, Joe Minoso, Yuri Sardarov, Christian Stolte, Miranda Rae Mayo a Annie Ilonzeh.Zápletka

Dej 11. sezóny Požiar v Chicagu je zatiaľ neznámy. Očakáva sa však, že dej bude nadväzovať na udalosti 10. sezóny. V minulej sezóne bol vzťah Caseyho a Bretta testovaný, keď hasiči čelili sérii výziev.

Trailer

Trailer k 11. sezóne Požiar v Chicagu Zatiaľ nie je k dispozícii. Hneď ako bude zverejnený, zverejníme ho tu.

FAQ

  • Otázka: Kedy sa bude vysielať 11. sezóna Chicago Fire? A: Chicago Fire sezóna 11 je naplánovaná na vysielanie na NBC na jeseň 2021.
  • Otázka: Kto sú hlavní herci 11. sezóny Chicago Fire? A: Chicago Fire Season 11 hrajú Jesse Spencer, Taylor Kinney, Eamonn Walker, Monica Raymund, Kara Killmer, David Eigenberg, Joe Minoso, Yuri Sardarov, Christian Stolte, Miranda Rae Mayo a Annie Ilonzeh.
  • Otázka: Bude aj trailer na 11. sezónu Chicago Fire? A: Trailer Chicago Fire sezóny 11 ešte nie je k dispozícii. Hneď ako bude zverejnený, zverejníme ho tu.

Záver

11. sezóna Požiar v Chicagu sa očakáva vysielanie na NBC na jeseň 2021. Očakáva sa, že obsadenie bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Zápletka ešte nie je známa, ale očakáva sa, že bude v súlade s udalosťami 10. sezóny. Trailer zatiaľ nie je k dispozícii, ale hneď ako bude zverejnený, zverejníme ho tu.Viac informácií o sezóne 11 Požiar v Chicagu pozri ďalej nbc.com , IMDb a TV sprievodca .