Chicago Fire Season 11: Dej, obsadenie a dátum vydania

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Populárna séria Chicago Fire je späť s novou sezónou. V tomto článkuChicago Fire Staffel 11

Dej novej sezóny

Nová sezóna Chicago Fire sa zameria na vplyv pandémie, ktorá zachvátila svet v roku 2020. Dej sa zameria na dopad pandémie na hasičov a ich rodiny. Nová sezóna tiež preskúma vplyv pandémie na vzťahy medzi postavami a ich rodinami. Pribudnú aj nové postavy, ktoré obohatia dej.

Chicago Fire Season 11 bude ďalšou sezónou populárnej požiarnej série NBC. Dej sa bude točiť okolo hasičov na 51. stanici v Chicagu, ktorí sa vyrovnávajú s výzvami každodenného života. Herecké obsadenie seriálu sú Jesse Spencer, Taylor Kinney, Monica Raymund, Eamonn Walker, David Eigenberg, Joe Minoso, Christian Stolte, Yuri Sardarov, Kara Killmer, Miranda Rae Mayo, Annie Ilonzeh, Alberto Rosende a Daniel Kyri. Dátum vydania 11. série ešte nebol oznámený, ale očakáva sa, že premiéra na NBC bude na jeseň 2021. Ak sa chcete o seriáli dozvedieť viac, môžete Kúpiť Beverly Hills sezónu 2 alebo mha 352 dátum vydania vyhľadať.

Chicago Fire Staffel 11

Obsadenie novej sezóny

V novej sezóne Chicago Fire sa objavia známe tváre vrátane Jesse Spencera ako Matthew Casey, Taylor Kinney ako Kelly Severide, Eamonn Walker ako Wallace Boden, David Eigenberg ako Christopher Herrmann, Monica Raymund ako Gabriela Dawson a Kara Killmer ako Sylvie Brett. Pribudnú aj niektorí noví herci vrátane Mirandy Rae Mayo ako Stelly Kidd, Annie Ilonzeh ako Emily Foster a Christiana Stolteho ako Moucha.Chicago Fire Staffel 11

Dátum vydania novej sezóny

Nová sezóna Chicago Fire bude mať premiéru dňa 4. novembra 2021 mať premiéru na NBC. Nová sezóna bude pozostávať z 22 epizód a potrvá do 27. apríla 2022 behať. Nová sezóna bude dostupná aj na streamovacej službe NBC Peacock.

Chicago Fire Staffel 11

Záver

V novej sezóne Chicago Fire sa objavia známe tváre vrátane Jesse Spencera, Taylora Kinneyho, Eamonna Walkera, Davida Eigenberga, Monice Raymund a Kary Killmer. Pribudnú aj noví herci vrátane Mirandy Rae Mayo, Annie Ilonzeh a Christiana Stolteho. Nová sezóna bude mať premiéru na NBC 4. novembra 2021 a potrvá do 27. apríla 2022.

FAQ

  • Kedy bude mať premiéru nová sezóna Chicago Fire?
    Nová sezóna Chicago Fire bude mať premiéru na NBC 4. novembra 2021.
  • Koľko epizód bude mať nová séria Chicago Fire?
    Nová sezóna Chicago Fire bude pozostávať z 22 epizód.
  • Kto sú herci novej sezóny Chicago Fire?
    V novej sezóne Chicago Fire sa objavia známe tváre vrátane Jesse Spencera, Taylora Kinneyho, Eamonna Walkera, Davida Eigenberga, Monice Raymund a Kary Killmer. Pribudnú aj noví herci vrátane Mirandy Rae Mayo, Annie Ilonzeh a Christiana Stolteho.

Tabuľka

séria Dátum publikácie počet epizód
jedenásť 4. novembra 2021 22

Celkovo bude nová sezóna Chicago Fire vzrušujúcou a emocionálnou cestou skúmajúc vplyv pandémie na hasičov a ich rodiny. Už sa nevieme dočkať novej sezóny!