Chicago Med sezóna 6: Dátum vydania a Natalie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia z Chicago Med netrpezlivo očakávame 6. sezónu série. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o dátume vydania a o tom, či sa Natalie posunie ďalej. Čítajte ďalej a dozviete sa viac.

Chicago Med sezóna 6 je naplánovaná na vysielanie na NBC na jeseň 2020. Fanúšikovia sa môžu tešiť na opätovné stretnutie s Natalie Manning, ktorú stvárni Torrey DeVitto. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na nové príbehy a postavy, ktoré budú predstavené v sérii. Tešíme sa, čo nám nová sezóna ponúkne. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšom vývoji v televíznom prostredí, pozrite sa Nepredajné domy sezóna 2 a Tak Lucas Riverdale an.Chicago Med sezóna 6

Obsah

  • Dátum vydania 6. sezóny Chicago Med
  • Bude Natalie pokračovať v 6. sezóne?
  • Čo je zatiaľ známe o 6. sezóne?
  • Ako môžete sledovať 6. sezónu Chicago Med?
  • Záver

Dátum vydania 6. sezóny Chicago Med

6. sezóna Chicago Med sa má vysielať na NBC v novembri 2020. Presný dátum vydania ešte nie je známy, no návrat k seriálu sa očakáva v novembri.

Chicago Med sezóna 6

Bude Natalie pokračovať v 6. sezóne?

Áno, Natalie sa objaví v 6. sezóne Chicago Med pokračuj. Herečka Torrey DeVitto potvrdila, že sa vráti pre 6. sezónu. Naďalej bude známa ako Dr. Predstaví sa Natalie Manning.Čo je zatiaľ známe o 6. sezóne?

O šiestej sezóne sa toho veľa nevie Chicago Med známy. Návrat série sa očakáva v novembri, no zatiaľ o nej nie sú žiadne oficiálne informácie. Očakáva sa, že séria predstaví nejaké nové postavy, no zatiaľ nie je známe, kto to bude.

Ako môžete sledovať 6. sezónu Chicago Med?

6. sezóna Chicago Med sa má vysielať na NBC v novembri 2020. Seriál môžete sledovať aj na webovej stránke NBC alebo prihlásením sa na odber streamovacej služby, ako je Hulu alebo Netflix.

Záver

6. sezóna Chicago Med sa má vysielať na NBC v novembri 2020. Očakáva sa, že séria predstaví nejaké nové postavy, no zatiaľ nie je známe, kto to bude. Natalie bude pokračovať v 6. sezóne. Seriál môžete sledovať na webovej stránke NBC alebo sa prihlásite na odber streamovacej služby, ako je Hulu alebo Netflix.FAQ

  • Otázka: Kedy sa bude vysielať 6. sezóna Chicago Med? A: 6. sezóna Chicago Med sa má vysielať na NBC v novembri 2020.
  • Otázka: Bude Natalie pokračovať v 6. sezóne? A: Áno, Natalie sa objaví v 6. sezóne Chicago Med pokračuj.
  • Otázka: Kde sa pozerať na Chicago Med sezóna 6? A: Seriál môžete sledovať na webovej stránke NBC alebo sa prihlásite na odber streamovacej služby, ako je Hulu alebo Netflix.

Dostupnosť Chicago Med sezóny 6

plošina Dostupnosť
NBC november 2020
Hulu november 2020
Netflix november 2020

Viac informácií o 6. sezóne Chicago Med pozri ďalej nbc.com , hulu.com a netflix.com .

6. sezóna Chicago Med sa má vysielať na NBC v novembri 2020. Očakáva sa, že séria predstaví nejaké nové postavy, no zatiaľ nie je známe, kto to bude. Natalie bude pokračovať v 6. sezóne. Seriál môžete sledovať na webovej stránke NBC alebo sa prihlásite na odber streamovacej služby, ako je Hulu alebo Netflix.