Dátum vydania 10. sezóny Chicago PD – všetko, čo vieme!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Chicago PD sezóna 10 je jednou z najočakávanejších sezón v roku. Fanúšikovia už mesiace čakajú na správy o dátume vydania novej sezóny. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste zostali v obraze. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o dátume vydania 10. sezóny Chicago PD a všetkom, čo zatiaľ vieme!

10. séria Chicago PD je naplánovaná na premiéru na NBC 4. novembra 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu novú sezónu, ktorá bude obsahovať mnoho nových príbehov a postáv. Fanúšikovia sa tiež môžu tešiť, že opäť uvidia obľúbené postavy, vrátane Voighta, Halsteada, Atwatera a Ruzka. Tešíme sa na novú sezónu a nevieme sa dočkať, kedy sa dozvieme viac. Kým čakáme na 10. sezónu Chicago PD, môžete tiež Sexy obrázky Alexandry Daddario a Dátum vydania epizódy 16 vyhliadka.Chicago PD sezóna 10

Čo zatiaľ vieme o 10. sezóne Chicago PD

Očakáva sa, že 10. séria Chicago PD bude mať premiéru na NBC na jeseň 2021. Séria sa pravdepodobne vráti na NBC v septembri 2021. Sezóna 10 bude dostupná aj na streamovacej službe NBC Peacock. Sezóna 10 bude dostupná aj na Netflixe, no zatiaľ nie je známe, kedy budú epizódy zverejnené na Netflixe.

Chicago PD sezóna 10

Kto bude hrať v 10. sezóne Chicago PD?

Chicago PD Season 10 uvidí mnoho známych tvárí. Hlavní predstavitelia série Jason Beghe, Jesse Lee Soffer, Patrick John Flueger, Marina Squerciati, LaRoyce Hawkins, Amy Morton a Tracy Spiridakos sa objavia v 10. sezóne. Objaví sa aj niekoľko nových tvárí, vrátane novej postavy s názvom 'Liz', ktorú hrá herečka Lisseth Chavez.Chicago PD sezóna 10

Čo sa stane v 10. sezóne Chicago PD?

Zatiaľ nie je známe, čo sa stane v 10. sezóne Chicago PD. Očakáva sa však, že 10. sezóna ponúkne niekoľko vzrušujúcich a dramatických momentov. Očakáva sa, že 10. sezóna predstaví aj nové postavy a príbehy. Očakáva sa, že aj sezóna 10 ponúkne niekoľko nových zvratov a prekvapení.

Chicago PD sezóna 10

Kedy vyjde 10. séria Chicago PD?

Dátum vydania 10. sezóny Chicago PD zatiaľ nie je známy. Očakáva sa však, že 10. séria bude mať premiéru na NBC na jeseň 2021. Séria sa pravdepodobne vráti na NBC v septembri 2021. Sezóna 10 bude dostupná aj na streamovacej službe NBC Peacock. Sezóna 10 bude dostupná aj na Netflixe, no zatiaľ nie je známe, kedy budú epizódy zverejnené na Netflixe.

Záver

Očakáva sa, že 10. séria Chicago PD bude mať premiéru na NBC na jeseň 2021. Séria sa pravdepodobne vráti na NBC v septembri 2021. Sezóna 10 bude dostupná aj na streamovacej službe NBC Peacock. Sezóna 10 bude dostupná aj na Netflixe, no zatiaľ nie je známe, kedy budú epizódy zverejnené na Netflixe. V 10. sezóne sa objaví mnoho známych tvárí, vrátane novej postavy s názvom 'Liz', ktorú hrá herečka Lisseth Chavez. Očakáva sa, že aj 10. sezóna ponúkne niekoľko vzrušujúcich a dramatických momentov. Očakáva sa tiež, že 10. sezóna predstaví nové postavy a príbehy.FAQ

  • Kedy vyjde 10. séria Chicago PD? Dátum vydania 10. sezóny Chicago PD zatiaľ nie je známy. Očakáva sa však, že 10. séria bude mať premiéru na NBC na jeseň 2021.
  • Kto bude hrať v 10. sezóne Chicago PD? Chicago PD sezóna 10 uvidí mnoho známych tvárí. Hlavní predstavitelia série Jason Beghe, Jesse Lee Soffer, Patrick John Flueger, Marina Squerciati, LaRoyce Hawkins, Amy Morton a Tracy Spiridakos sa objavia v 10. sezóne. Objaví sa aj niekoľko nových tvárí, vrátane novej postavy s názvom 'Liz', ktorú hrá herečka Lisseth Chavez.
  • Čo sa stane v 10. sezóne Chicago PD? Zatiaľ nie je známe, čo sa stane v 10. sezóne Chicago PD. Očakáva sa však, že sezóna 10 ponúkne niekoľko vzrušujúcich a dramatických momentov. Očakáva sa tiež, že 10. sezóna predstaví nové postavy a príbehy.

Dostupnosť 10. sezóny Chicago PD

plošina Dostupnosť
NBC Pravdepodobne na jeseň 2021
Páv Pravdepodobne na jeseň 2021
Netflix Zatiaľ neznáme

Dúfame, že vám tento článok pomohol dozvedieť sa viac o dátume vydania 10. sezóny Chicago PD a všetkom, čo doteraz vieme. Ak sa chcete o seriáli dozvedieť viac, navštívte nbc.com/chicago-pd alebo peacocktv.com . Môžete tiež tu Pozrite sa, či je Chicago PD sezóna 10 k dispozícii na Netflixe.

Užite si sledovanie 10. sezóny Chicago PD!