Chicago PD sezóna 10: Dátum vydania, obsadenie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Najnovšia sezóna Chicago PD sa pripravuje a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o nových epizódach dozvedia viac. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste zostali v obraze. Tu je dátum vydania, obsadenie a ďalšie.

Chicago PD Season 10 je jednou z najočakávanejších sérií roka. Fanúšikovia chcú vedieť, kedy je vonku nová sezóna, kto je v obsadení a čo môžu očakávať. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o 10. sezóne Chicago PD, vrátane dátumu vydania, obsadenia a ďalších. Zistite viac o 10. sezóne Chicago PD . Ak sa chcete dozvedieť viac o iných sériách, čítajte tiež Dátum vydania 3. sezóny Stargirl a Mangarockový tím .Chicago PD sezóna 10

Chicago PD dátum vydania sezóny 10

Desiata sezóna Chicago PD Očakáva sa, že premiéra na NBC bude na jeseň 2021. Presný dátum premiéry ešte nie je známy, no predpokladá sa, že to bude v septembri alebo októbri. Hneď ako bude dátum známy, budeme ho tu aktualizovať.

Chicago PD sezóna 10

Obsadenie Chicago PD sezóna 10

Obsadenie Chicago PD Očakáva sa, že 10. séria bude pozostávať z obvyklých podozrivých. Patria medzi nich Jason Beghe ako seržant Hank Voight, Jesse Lee Soffer ako detektív Jay Halstead, Patrick John Flueger ako dôstojník Adam Ruzek, Marina Squerciati ako dôstojník Kim Burgess, LaRoyce Hawkins ako dôstojník Kevin Atwater a Amy Morton ako seržantka Trudy Platt.Trailer na 10. sezónu Chicago PD

Trailer tiež Chicago PD Sezóna 10 ešte nie je k dispozícii, ale po vydaní ju tu aktualizujeme. Dovtedy si môžete pozrieť upútavku 9. sezóny na ukážku nových epizód.

Chicago PD séria 10 epizód

Desiata sezóna Chicago PD Očakáva sa, že bude mať 22 epizód. Epizódy sa vysielajú týždenne na NBC. Hneď ako bude zoznam epizód zverejnený, aktualizujeme ho tu.

FAQ pre Chicago PD Staffel

  • Otázka: Kedy bude mať premiéru 10. sezóny Chicago PD?
    A: Očakáva sa, že desiata sezóna Chicago PD bude mať premiéru na NBC na jeseň 2021.
  • Otázka: Kto hrá v 10. sezóne Chicago PD?
    A: Očakáva sa, že obsadenie Chicago PD Season 10 bude pozostávať z obvyklých podozrivých, vrátane Jasona Begheho, Jesse Lee Soffera, Patricka Johna Fluegera, Marina Squerciati, LaRoyce Hawkins a Amy Morton.
  • Otázka: Koľko epizód bude mať 10. séria Chicago PD?
    A: Očakáva sa, že desiata séria Chicago PD bude mať 22 epizód.

Záver

Desiata sezóna Chicago PD Očakáva sa, že premiéra na NBC bude na jeseň 2021. Očakáva sa, že obsadenie bude pozostávať z obvyklých podozrivých, vrátane Jasona Begheho, Jesseho Lee Soffera, Patricka Johna Fluegera, Marina Squerciati, LaRoyce Hawkins a Amy Morton. Očakáva sa, že desiata séria bude mať 22 epizód. Keď budú k dispozícii ďalšie informácie, aktualizujeme ich tu.Viac informácií o desiatej sezóne Chicago PD pozri ďalej nbc.com , IMDb a TV sprievodca .

Tabuľka: Obsadenie Chicago PD sezóna 10

názov úlohu
Jason Beghe Seržant Hank Voight
Jesse Lee Soffer Detektív Jay Halstead
Patrick John Flueger Policajt Adam Ruzek
Marina Squerciati Dôstojník Kim Burgess
LaRoyce Hawkins Dôstojník Kevin Atwater
Amy Mortonová Seržant Trudy Platt