Chicago PD sezóna 8: Dátum vydania, obsadenie a dej

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Ôsma séria populárneho amerického kriminálneho seriálu Chicago PD bude mať premiéru čoskoro na NBC. Fanúšikovia sú nadšení z dátumu vydania novej sezóny, obsadenia a zápletky. Máme všetky aktualizácie a informácie o tejto novej sezóne.

Chicago PD sezóna 8 bude čoskoro vysielaná na NBC. Dátum vydania ešte nie je známy, no do vysielania sa počíta na jeseň 2021. Očakáva sa, že obsadenie 8. sezóny bude zahŕňať tých istých hercov ako v predchádzajúcich sezónach. Dej 8. sezóny sa zameria na vyšetrovanie chicagskej polície, keď sa policajti pokúšajú vyriešiť zločiny v meste. Nemôžeme sa dočkať, až sa dozvieme viac o 8. sezóne. Ak sa chcete dozvedieť viac o iných televíznych reláciách, pozrite sa NCIS sezóna 18, epizóda 6 a Strešný apartmán v 2. sezóne vysielania an.Chicago PD sezóna 8

Chicago PD dátum vydania sezóny 8

Ôsma sezóna Chicago PD bude mať premiéru 11. novembra 2020 na NBC. Nová sezóna bude pozostávať z 22 epizód a fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a akčnú sezónu.

Obsadenie Chicago PD sezóna 8

Obsadenie ôsmej sezóny Chicago PD bude pozostávať zo známych tvárí. Jason Beghe sa vráti ako seržant Hank Voight, zatiaľ čo Jon Seda ako detektív Antonio Dawson, Jesse Lee Soffer ako detektív Jay Halstead, Patrick John Flueger ako dôstojník Adam Ruzek, Marina Squerciati ako dôstojník Kim Burgess, LaRoyce Hawkins ako dôstojník Kevin Atwater, Amy Morton ako Seržantka Trudy Platt a Tracy Spiridakos sa vrátia ako detektív Hailey Upton.Príbeh 8. sezóny Chicago PD

Dej ôsmej sezóny Chicago PD sa zameria na vyšetrovanie tímu spravodajskej jednotky. Nová sezóna tiež predstaví niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce a akčné momenty.

Ďalšie aktualizácie 8. sezóny Chicago PD

Ôsma sezóna Chicago PD privíta aj niekoľko nových hosťujúcich hviezd. Fanúšikovia sa môžu tešiť na návrat Amy Mortonovej ako seržantky Trudy Plattovej, Tracy Spiridakosovej ako detektívky Hailey Uptonovej a LaRoyce Hawkinsa ako dôstojníka Kevina Atwatera. Objaví sa aj niekoľko nových hosťujúcich hviezd, vrátane Davida Eigenberga ako detektíva Hanka Voighta, Jr. a Mykeltiho Williamsona ako zástupcu superintendenta Samira Williamsa.

Záver

Ôsma sezóna Chicago PD bude mať premiéru čoskoro na NBC. Nová sezóna bude pozostávať z 22 epizód a fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a akčnú sezónu. Obsadenie ôsmej sezóny bude obsahovať známe tváre a dej sa zameria na vyšetrovanie tímu spravodajskej jednotky. Pribudnú aj nové hosťujúce hviezdy, ktoré pomôžu posunúť dej.FAQ

  • Otázka: Kedy bude mať Chicago PD premiéru 8. sezóny?
    A: 8. séria seriálu Chicago PD bude mať premiéru na NBC 11. novembra 2020.
  • Otázka: Kto sa vráti v 8. sezóne Chicago PD?
    A: V obsadení 8. sezóny Chicago PD budú známe tváre vrátane Jasona Beghea ako seržanta Hanka Voighta, Jona Sedu ako detektíva Antonia Dawsona, Jesseho Lee Soffera ako detektíva Jay Halstead, Patricka Johna Fluegera ako policajta Adama Ruzka, Marina Squerciati ako policajta Kim Burgess, LaRoyce Hawkinsa. ako dôstojník Kevin Atwater, Amy Morton ako seržantka Trudy Platt a Tracy Spiridakos ako detektív Hailey Upton.
  • Otázka: Kto bude novými hosťujúcimi hviezdami v 8. sezóne Chicago PD?
    A: Objaví sa niekoľko nových hosťujúcich hviezd, vrátane Davida Eigenberga ako detektíva Hanka Voighta, Jr. a Mykeltiho Williamsona ako zástupcu superintendenta Samira Williamsa.

Tabuľka

séria Dátum publikácie povolanie hosťujúce hviezdy
8 11. novembra 2020 Hrajú: Jason Beghe, Jon Silk, Jesse Lee Soffer, Patrick John Flueger, Marina Squerciati, LaRoyce Hawkins, Amy Morton, Tracy Spiridakos David Eigenberg, Mykelti Williamson

Dúfame, že máte všetky informácie o 8. sezóne Chicago PD. Ak sa chcete o novej sezóne dozvedieť viac, čítajte ďalej tu ďalej. Ďalšie aktualizácie 8. sezóny Chicago PD nájdete na tu .