Chilling Adventures of Sabrina Sezóna 4 bol oznámený dátum vydania – kliknite sem a dozviete sa to

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

| sa oznamuje. Kliknutím sem sa dozviete viac o nových epizódach a získate dátumy vydania.

Fanúšikovia Chilling Adventures of Sabrina čakali na vydanie 4. série mesiace. Konečne nastal čas: Netflix oznámil dátum vydania nových epizód. Kliknutím sem sa dozviete viac o nových epizódach a získate dátumy vydania.

Dátum vydania 4. sezóny The Chilling Adventures of Sabrina bol oznámený! kliknite tu vedieť to. Fanúšikovia série sa môžu tešiť na niekoľko vzrušujúcich nových postáv, vrátane Jessicy von Urlaub tu a obsadenie Undercover Netflix sezóny 2 tu .Chladivé dobrodružstvá Sabriny Staffel 4

Chilling Adventures of Sabrina sezóna 4: čo môžete očakávať

Štvrtá séria Chilling Adventures of Sabrina bude pre fanúšikov vzrušujúcou a vzrušujúcou cestou. Nové epizódy budú pokračovať v príbehu Sabriny Spellman a jej priateľov. Uvidíme, ako sa Sabrina pokúsi zachrániť svet pred zlom a zároveň sa bude snažiť prejsť životom tínedžera. Nové epizódy tiež predstavia niekoľko nových postáv, vďaka ktorým bude príbeh ešte zaujímavejší.

Chladivé dobrodružstvá Sabriny Staffel 4

Chilling Adventures of Sabrina Season 4 Dátum vydania

Netflix oznámil dátum vydania 4. sezóny Chilling Adventures of Sabrina. Nové epizódy vyjdú na Netflixe 24. decembra 2020. Fanúšikovia sa teda môžu tešiť na vianočný darček!Trailer Chilling Adventures of Sabrina Staffel 4

Netflix tiež zverejnil trailer na Chilling Adventures of Sabrina Season 4. Trailer prináša ochutnávku nových epizód a toho, čo môžu fanúšikovia očakávať. Trailer je dostupný na oficiálnej stránke Netflix a na YouTube.

Obsadenie 4. sezóny Chilling Adventures of Sabrina

Chilling Adventures of Sabrina 4. séria uvidí niektoré známe tváre. Hlavná predstaviteľka Kiernan Shipka sa vráti ako Sabrina Spellman. V nových epizódach si zahrali aj Ross Lynch, Lucy Davis, Miranda Otto, Chance Perdomo, Michelle Gomez, Jaz Sinclair, Richard Coyle, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph a Gavin Leatherwood.

Chilling Adventures of Sabrina Staffel 4 Episoden

Štvrtá séria Chilling Adventures of Sabrina bude pozostávať z 8 epizód. Každá epizóda bude mať 45 minút. Epizódy budú zverejnené na Netflixe a fanúšikovia si ich potom môžu pozrieť kedykoľvek budú chcieť.Chilling Adventures of Sabrina Sezóna 4: Záver

Štvrtá séria Chilling Adventures of Sabrina bude pre fanúšikov vzrušujúcou a vzrušujúcou cestou. Nové epizódy budú pokračovať v príbehu Sabriny Spellman a jej priateľov. Netflix oznámil dátum vydania štvrtej série a fanúšikovia sa môžu tešiť na vianočný darček. Trailer dáva ochutnávku z nových epizód a herecké obsadenie uvidí známe tváre. Štvrtá séria bude pozostávať z 8 epizód, každá má 45 minút.

FAQ

  • Kedy vyjde 4. séria Chilling Adventures of Sabrina? Chilling Adventures of Sabrina Season 4 vyjde na Netflixe 24. decembra 2020.
  • Koľko epizód bude mať 4. séria Chilling Adventures of Sabrina? Chilling Adventures of Sabrina Season 4 bude pozostávať z 8 epizód.
  • Kto bude hrať hlavnú úlohu v 4. sérii Chilling Adventures of Sabrina? Chilling Adventures of Sabrina Season 4 si zahrajú Kiernan Shipka, Ross Lynch, Lucy Davis, Miranda Otto, Chance Perdomo, Michelle Gomez, Jaz Sinclair, Richard Coyle, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph a Gavin Leatherwood.

dátumy vydania

séria dátum vydania
sezóna 1 26. október 2018
sezóna 2 5. apríla 2019
sezóna 3 24. januára 2020
sezóna 4 24. decembra 2020

Štvrtá séria Chilling Adventures of Sabrina bude pre fanúšikov vzrušujúcou a vzrušujúcou cestou. Netflix oznámil dátum vydania štvrtej série a fanúšikovia sa môžu tešiť na vianočný darček. Trailer dáva ochutnávku z nových epizód a herecké obsadenie uvidí známe tváre. Štvrtá séria bude pozostávať z 8 epizód, každá má 45 minút. Pre viac informácií o Chilling Adventures of Sabrina Season 4 navštívte Netflix a IMDb .

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok týkajúcich sa Chilling Adventures of Sabrina Season 4 nás neváhajte kontaktovať.