Chilling Adventures Of Sabrina Sezóna 5 zrušená: Show je adaptovaná do komiksu

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia série Netflix Mrazivé dobrodružstvá Sabriny čelili šokujúcej správe: piata sezóna show bola zrušená. Predstavenie však bude upravené do komiksu, aby príbeh pokračoval. V tomto článku sa môžete dozvedieť viac o novom vývoji a o tom, ako fanúšikovia reagujú.

Žiaľ, 5. sezóna Chilling Adventures Of Sabrina bola zrušená. Predstavenie však bude upravené do komiksu, aby príbeh pokračoval. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové dobrodružstvo, ktoré pokračuje v príbehu Sabriny Spellman a jej priateľov. Gwen Stefani 25 rokov a Anna Kat Otto nahrádza prečo sú niektoré témy zahrnuté v komikse. Bude to vzrušujúci a zábavný príbeh, ktorý poteší fanúšikov po celom svete.Chilling Adventures of Sabrina Staffel 5 všetkých podrobností

Čo sa stalo?

Séria Netflix Mrazivé dobrodružstvá Sabriny vyšla v decembri 2018 a odvtedy si získala mnoho fanúšikov. Prehliadka bola obnovená na štyri sezóny, ale piata sezóna bola zrušená. Showrunner seriálu Roberto Aguirre-Sacasa oznámil, že seriál bude upravený do komiksu, aby príbeh pokračoval.

Chilling Adventures of Sabrina Staffel 5 všetkých podrobností

Ako reagujú fanúšikovia?

Fanúšikovia seriálu sú sklamaní z rozhodnutia zrušiť predstavenie. Mnoho fanúšikov sa podelilo o svoje pocity na Twitteri a iných sociálnych sieťach. Niektorí fanúšikovia sú sklamaní, že šou bola zrušená, no iní sú radi, že príbeh je upravený do komiksu.Ako bude relácia spracovaná do komiksu?

Showrunner seriálu Roberto Aguirre-Sacasa oznámil, že show bude spracovaná do komiksu. Komiks vytvárajú tí istí spisovatelia a umelci, ktorí pracovali na sérii. Komiks bude založený na rovnakom vesmíre, ale dôjde k určitým zmenám. Komiks bude obsahovať aj niekoľko nových postáv a príbehov.

Kedy vyjde komiks?

Vydanie komiksu sa očakáva na jeseň 2021. Bude to séria šiestich čísel, z ktorých každé rozpráva príbeh. Komiks bude obsahovať aj niektoré nové postavy a príbehy, ktoré sa v sérii neobjavili.

Bude ďalšia sezóna?

Je nepravdepodobné, že bude ďalšia sezóna show. Showrunner oznámil, že show bude upravená do komiksu, aby pokračovala v príbehu. Je možné, že relácia bude v budúcnosti opäť vydaná na Netflixe, ale zatiaľ nie je známe, či to tak bude.Záver

The Chilling Adventures Of Sabrina Season 5 bola zrušená, ale seriál sa upravuje do komiksu. Očakáva sa, že komiks vyjde na jeseň 2021 a bude obsahovať niekoľko nových postáv a príbehov. Fanúšikovia seriálu sú sklamaní rozhodnutím zrušiť show, ale je možné, že sa show v budúcnosti vráti na Netflix.

FAQ

  • Kedy vyjde komiks? Vydanie komiksu sa očakáva na jeseň 2021.
  • Bude ďalšia sezóna? Je nepravdepodobné, že bude ďalšia sezóna show.
  • Ako bude relácia spracovaná do komiksu? Komiks vytvárajú tí istí spisovatelia a umelci, ktorí pracovali na sérii.

Súvisiace témy

Téma Odkaz
Mrazivé dobrodružstvá Sabriny Wikipedia
komiksy Wikipedia
Séria Netflix Netflix

Je škoda, že 5. sezóna Chilling Adventures Of Sabrina bola zrušená, ale seriál sa upravuje do komiksu, aby príbeh pokračoval. Očakáva sa, že komiks vyjde na jeseň 2021 a bude obsahovať niekoľko nových postáv a príbehov. Je možné, že relácia bude v budúcnosti opäť vydaná na Netflixe, ale zatiaľ nie je známe, či to tak bude.