Komiks Chilling Adventures of Sabrina 5. séria

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia série Netflix Chilling Adventures of Sabrina budú sklamaní, pretože piata sezóna nebude živá akčná séria, ale komiks. Séria založená na postave Archie Comics Sabrina Spellman sa skončila v decembri 2020 po štyroch sezónach. Fanúšikovia boli prekvapení, keď sa dozvedeli, že piata sezóna bude vydaná ako komiks namiesto akčnej série.

The Chilling Adventures of Sabrina Season 5 vychádza ako komiks. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu, ktorá pokračuje v príbehu Sabriny Spellman a jej priateľov. Nová sezóna bude obsahovať niekoľko nových postáv a dobrodružstiev, ktoré potešia fanúšikov. Tiež tam budú nejaké zvraty, ktoré fanúšikov prekvapia. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na vydanie čistšia sezóna 2 a Herecké obsadenie Angela's Christmas 2 buď šťastný.Chilling Adventures of Sabrina Staffel 5 všetkých podrobností

Bolo to Chilling Adventures of Sabrina?

Chilling Adventures of Sabrina je séria Netflix založená na postave Archie Comics Sabrina Spellman. Séria, ktorú vyvinul Roberto Aguirre-Sacasa, sleduje Sabrinu Spellman, mladú čarodejnicu, ktorá sa snaží vyvážiť svoj život ako tínedžerka a čarodejnica. Séria vyšla v októbri 2018 a rýchlo sa stala obrovským hitom. Séria skončila v decembri 2020 po štyroch sezónach.

Chilling Adventures of Sabrina Staffel 5 všetkých podrobností

Prečo je 5. séria vydaná ako komiks a nie ako hraná séria?

Rozhodnutie vydať 5. sériu ako komiks a nie ako živú akčnú sériu bolo prijaté v dôsledku pandémie COVID-19. Produkcia živého akčného seriálu je náročná kvôli obmedzeniam, ktoré priniesla pandémia. Preto sa tvorcovia série rozhodli vydať piatu sezónu ako komiks.Ako bude vyzerať piata sezóna?

Piata sezóna bude komiks založený na sérii Netflix. Napísali ju a nakreslili tí istí spisovatelia a umelci, ktorí pracovali na sérii. Piata sezóna bude séria šiestich komiksov, z ktorých každý rozpráva svoj vlastný príbeh. Komiksy budú publikované na labeli Archie Comics a očakáva sa, že budú vydané v lete 2021.

Ako si môžu fanúšikovia užiť sériu?

Fanúšikovia série si ju môžu aj naďalej užívať čítaním komiksov 5. sezóny. Komiksy budú publikované na labeli Archie Comics a očakáva sa, že budú vydané v lete 2021. Fanúšikovia môžu tiež sledovať štyri sezóny relácie na Netflixe, aby sa pripravili na piatu sériu.

Záver

Fanúšikovia série Netflix Chilling Adventures of Sabrina budú sklamaní, pretože piata sezóna nebude živá akčná séria, ale komiks. Rozhodnutie vydať 5. sériu ako komiks a nie ako živú akčnú sériu bolo prijaté v dôsledku pandémie COVID-19. Fanúšikovia si môžu túto sériu aj naďalej užívať čítaním komiksov 5. sezóny alebo sledovaním štyroch sezón seriálu na Netflixe.FAQ

  • Bolo to Chilling Adventures of Sabrina?
    Chilling Adventures of Sabrina je séria Netflix založená na postave Archie Comics Sabrina Spellman.
  • Prečo je 5. séria vydaná ako komiks a nie ako hraná séria?
    Rozhodnutie vydať 5. sériu ako komiks a nie ako živú akčnú sériu bolo prijaté v dôsledku pandémie COVID-19.
  • Ako si môžu fanúšikovia užiť sériu?
    Fanúšikovia si môžu túto sériu aj naďalej užívať čítaním komiksov 5. sezóny alebo sledovaním štyroch sezón seriálu na Netflixe.

Tabuľka

séria Formátovať
1-4 Akčný seriál naživo
5 Komiksová kniha

Pre viac informácií o Chilling Adventures of Sabrina navštívte Netflix , Archie Comics a IMDb .