Čínska dráma: Dobre zamýšľaná láska 3. sezóna – dátum vydania, obsadenie, dej

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Dobre mienená láska je čínska dráma, ktorá mala premiéru na čínskej streamovacej službe iQiyi v januári 2019. Seriál produkoval Yu Zheng a napísal Xiong Ke. Prvá sezóna série zožala obrovský úspech a fanúšikovia odvtedy čakajú na druhú sezónu. Teraz druhá sezóna série začala na iQiyi v januári 2020 a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú tretiu sezónu.

Chinese Drama: Well-Intended Love Season 3 je čínsky romantický televízny seriál produkovaný produkčnou spoločnosťou Perfect World Pictures. Seriál hrajú Xiong Xinxin, Wang Shuang, Wang Yibo a Wang Ziyi. Dej série sa točí okolo mladej ženy, ktorá má tajomstvo, ktoré jej zmení život. Dátumy vydania pre tretiu sezónu ešte nie sú známe, no fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a emotívnu cestu. Ak sa chcete dozvedieť viac o iných populárnych televíznych seriáloch, môžete Obsadenie Hubie Halloween 2 a Finále 3. sezóny Legacies vyhliadka.Dobre mienená sezóna lásky 3

Dátum vydania 3. sezóny Dobre zamýšľanej lásky

Očakáva sa, že 3. séria filmu Dobre mienená láska bude mať premiéru na iQiyi v januári 2021. Zatiaľ to však nie je oficiálne potvrdené. Akonáhle budú novinky, budeme vás informovať.

Dobre mienená sezóna lásky 3

Obsadenie tretej série Dobrej lásky

Očakáva sa, že obsadenie 3. sezóny Dobre zamýšľanej lásky bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. V hlavných úlohách sú Xing Zhao Lin ako Xia Lin, Wang Shuang ako Liang Sheng, Wang You Jun ako otec Liang Sheng a Wang Zi Wen ako matka Liang Sheng. Pribudnú aj nejaké nové postavy, no detaily zatiaľ nie sú známe.Dej tretej sezóny Dobre mienenej lásky

Očakáva sa, že dej 3. sezóny Dobre zamýšľanej lásky bude pokračovať v príbehu 2. sezóny. V druhej sezóne bola Xia Lin zasiahnutá záhadnou chorobou, ktorá jej bráni viesť normálny život. Liang Sheng sa ju snaží vyliečiť, no musí sa vysporiadať aj s vlastnou rodinou. V tretej sezóne sa očakáva viac o záhadnej chorobe, ktorá postihla Xia Lin a uvidíme, ako sa bude vzťah medzi Xia Lin a Liang Sheng ďalej vyvíjať.

Ďalšie podrobnosti o dobre zamýšľanej láske 3. sezóny

O tretej sezóne Dobrej lásky zatiaľ nie sú žiadne ďalšie podrobnosti. Akonáhle budú novinky, budeme vás informovať.

Záver

Očakáva sa, že 3. séria filmu Dobre mienená láska bude mať premiéru na iQiyi v januári 2021. Očakáva sa, že obsadenie bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach, no objavia sa aj nejaké nové postavy. Očakáva sa, že dej bude pokračovať v príbehu druhej sezóny. O tretej sezóne zatiaľ nie sú žiadne ďalšie podrobnosti, no akonáhle budú nejaké novinky, budeme vás aktualizovať.FAQ

  • Kedy bude mať premiéru 3. séria Dobre zamýšľanej lásky?
    Očakáva sa, že 3. séria filmu Dobre mienená láska bude mať premiéru na iQiyi v januári 2021.
  • Kto je hlavným obsadením 3. sezóny Dobre zamýšľanej lásky?
    Hlavným obsadením 3. sezóny Dobre zamýšľanej lásky sú Xing Zhao Lin ako Xia Lin, Wang Shuang ako Liang Sheng, Wang You Jun ako otec Liang Sheng a Wang Zi Wen ako matka Liang Sheng.
  • Aká je zápletka 3. sezóny Dobre zamýšľanej lásky?
    Očakáva sa, že dej 3. sezóny Dobre zamýšľanej lásky bude pokračovať v príbehu 2. sezóny. V druhej sezóne bola Xia Lin zasiahnutá záhadnou chorobou, ktorá jej bráni viesť normálny život. Liang Sheng sa ju snaží vyliečiť, no musí sa vysporiadať aj s vlastnou rodinou.

Tabuľka

séria Dátum publikácie
1 januára 2019
2 januára 2020
3 Očakáva sa január 2021

Dobre zamýšľaná láska je populárna čínska dráma, ktorá mala premiéru na čínskej streamovacej službe iQiyi v januári 2019. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú 3. sériu, ktorá by mala mať premiéru na iQiyi v januári 2021. Očakáva sa, že obsadenie bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach, no objavia sa aj nejaké nové postavy. Očakáva sa, že dej bude pokračovať v príbehu druhej sezóny. O tretej sezóne zatiaľ nie sú žiadne ďalšie podrobnosti, no akonáhle budú nejaké novinky, budeme vás aktualizovať.

Viac informácií o 3. sezóne Dobre zamýšľanej lásky nájdete na iQiyi , DramaCool a Viki .