Chris Hemsworth odhaľuje svoje obrovské bicepsy v novom príspevku na Instagrame!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Chris Hemsworth predviedol na Instagrame svoje pôsobivé bicepsy. Herec známy svojimi úlohami ako Thor a v iných Marvel filmoch má postavu, ktorú mnohí obdivujú. Ak tiež chcete mať pôsobivé bicepsy, čítajte ďalej a dozviete sa viac o jeho tréningoch a strave!Chris Hemsworth

Cvičenie Chrisa Hemsworthsa

Chris Hemsworth trénuje už mnoho rokov a na Instagrame zdieľal niektoré zo svojich tréningov. Zverejnil niektoré zo svojich obľúbených cvikov vrátane tlaku na lavičke, príťahov, drepov a tlakov nad hlavou. Tiež zdieľal niektoré zo svojich obľúbených kúskov vybavenia, vrátane voľných závaží, kettlebellov a TRX kapiel. Tiež sa podelil o niektoré zo svojich obľúbených cvikov na brucho, vrátane brušákov, kľukov a bočných zdvihov.

Chris Hemsworth v novom príspevku na Instagrame odhalil svoje obrovské bicepsy! Fanúšikovia sú nadšení a nevedia sa dočkať, kedy ho uvidia v jeho ďalšej úlohe. Počas čakania na ďalšie novinky sa môžeme tešiť na pokračovanie Natáčanie pre tých, ktorí majú chuť na sladké a Dátum vydania pokračovania Duny buď šťastný.

Chris Hemsworth

Diéta Chrisa Hemswortha

Chris Hemsworth je veľkým zástancom zdravého stravovania. Jedáva veľa zeleniny, ovocia, celozrnných výrobkov a chudých bielkovín. Tiež jedáva veľa rýb, ako je losos a tuniak, ktoré majú vysoký obsah omega-3 mastných kyselín. Jedáva tiež veľa orechov a semienok, ktoré sú bohaté na vitamíny a minerály. Snaží sa držať vyváženú stravu, ktorá mu pomôže udržať si svalovú hmotu.Tréningová rutina Chrisa Hemsworthsa

Chris Hemsworth trénuje niekoľkokrát týždenne. Väčšinou cvičí so závažím, ale venuje sa aj kardio cvičeniam ako beh, plávanie a bicyklovanie. Každý deň sa snaží trochu cvičiť, no snaží sa aj oddychovať a relaxovať. Snaží sa obmieňať svoju cvičebnú rutinu, aby sa nenudil.

Tipy Chrisa Hemswortha na pôsobivé bicepsy

Chris Hemsworth má niekoľko tipov pre ľudí, ktorí chcú mať pôsobivé bicepsy. Odporúča jesť veľa bielkovín na budovanie svalovej hmoty. Odporúča tiež piť veľa vody, aby bolo vaše telo hydratované. Odporúča tiež dostatok spánku, ktorý pomôže vášmu telu zotaviť sa a opraviť svaly. Odporúča tiež dodržiavať pravidelné cvičenie na posilnenie a tónovanie svalov.

Záver Chrisa Hemswortha

Chris Hemsworth má pôsobivú zostavu bicepsov, ktorú mnohí ľudia obdivujú. Ak chcete mať pôsobivé bicepsy aj vy, potom postupujte podľa jeho tipov na zdravú výživu a pravidelné cvičenie. Nezabudnite piť veľa vody a doprajte si dostatok spánku, aby ste si oddýchli a zregenerovali svaly. S trochou trpezlivosti a disciplíny môžete mať pôsobivé bicepsy aj vy!FAQ

  • Ako trénuje Chris Hemsworth? Chris Hemsworth trénuje niekoľkokrát týždenne. Väčšinou cvičí so závažím, ale venuje sa aj kardio cvičeniam ako beh, plávanie a bicyklovanie.
  • Čo jedáva Chris Hemsworth? Chris Hemsworth je veľkým zástancom zdravého stravovania. Jedáva veľa zeleniny, ovocia, celozrnných výrobkov a chudých bielkovín.
  • Ako môžem mať pôsobivé bicepsy? Ak chcete mať pôsobivé bicepsy, musíte jesť veľa bielkovín, piť veľa vody, veľa spať a dodržiavať pravidelné cvičenie.

Porovnanie svalovej hmoty

Osoba Svalová hmota
Chris Hemsworth Veľmi vysoko
priemerná osoba Stredný
netrénovaný človek Nízka

Chris Hemsworth má pôsobivú zostavu bicepsov, ktorú mnohí ľudia obdivujú. Ak tiež chcete mať pôsobivé bicepsy, čítajte ďalej a dozviete sa viac o jeho tréningoch a strave. Tu a tu pre viac informácií o tréningu a výžive Chrisa Hemswortha. S trochou trpezlivosti a disciplíny môžete mať pôsobivé bicepsy aj vy!