Claws Season 4 Episode 3: Spoilers a aktuálne detaily

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Claws je americký komediálno-dramatický televízny seriál, ktorý vysiela TNT. Séria sa točí okolo skupiny žien, ktoré pracujú v nechtovom salóne na Floride. Štvrtá séria sleduje udalosti, ktoré nasledujú po smrti manžela Desny Simms (Niecy Nash), Deana (Harold Perrineau). Tu sú najnovšie spoilery a aktualizácie podrobností o Claws Season 4 Episode 3.Claws Sezóna 4, Epizóda 3

Obsah

 • Spoilery a najnovšie detaily o Claws Season 4 Episode 3
 • Čo sa stalo doteraz
 • Čo sa stane v epizóde 3
 • Kde pozerať epizódu 3
 • Často kladené otázky Claws 4. epizóda 3. série

Spoilery a najnovšie detaily o Claws Season 4 Episode 3

V 3. epizóde 4. série Claws „The Righteous and the Wicked“ sa Desna pokúsi pomstiť svojho manžela Deana. Spojí sa so starým priateľom, aby zrealizoval svoj plán. Medzitým sa Jenn (Jenn Lyon) pokúsi zachrániť svoj vzťah s Bryceom (Kevin Rankin). A Virginia (Karrueche Tran) bude konfrontovať starého priateľa zo svojej minulosti.

Tretia epizóda 4. sezóny Claws, 'Spoilers and Breaking Details', sa bude vysielať v nedeľu 28. marca 2021 na TNT. Epizóda sa zameria na udalosti, ktoré sa stali po dramatickom finále tretej sezóny. Bude aj niekoľko prekvapení, ktoré fanúšikov prekvapia. Objaví sa aj niekoľko zaujímavých noviniek, ktoré udržia fanúšikov v obraze. Bude tu tiež niekoľko zaujímavých spojení s inými show, ako je svadba Kourtney a Scotta svadba Scotta a Kurtney alebo premiéra Big Sky Dátum premiéry Big Sky 2021 . Nebudú chýbať ani zaujímavé zvraty, ktoré fanúšikov prekvapia.

Claws Sezóna 4, Epizóda 3

Čo sa stalo doteraz

V poslednej epizóde 4. série Claws, 'The Righteous and the Wicked', Desnu opustil jej manžel Dean (Harold Perrineau). Dean mal pomer s inou ženou a nechcel, aby sa o tom dozvedela Desna. Desna bola hlboko ranená a nahnevaná, keď zistila, že ju Dean podviedol. Rozhodla sa pomstiť a spojí sa so starým priateľom, aby uskutočnili svoj plán.Claws Sezóna 4, Epizóda 3

Čo sa stane v epizóde 3

V 3. epizóde 4. série Claws sa Desna pokúsi pomstiť svojho manžela Deana. Spojí sa so starým priateľom, aby zrealizoval svoj plán. Medzitým sa Jenn pokúsi zachrániť svoj vzťah s Bryceom. A Virginia sa postaví starému priateľovi zo svojej minulosti. Chýbať nebudú ani prekvapenia, ktoré divákov prekvapia.

Kde pozerať epizódu 3

3. epizóda 4. série Claws sa bude vysielať v nedeľu 28. marca 2021 na TNT. Epizódu si môžete pozrieť aj na oficiálnej stránke TNT. Epizódu môžete sledovať aj na Hulu, Amazon Prime Video a ďalších streamovacích platformách.

Často kladené otázky Claws 4. epizóda 3. série

 • Kedy sa bude vysielať 3. epizóda 4. sezóny Claws?
  3. epizóda 4. série Claws sa bude vysielať v nedeľu 28. marca 2021 na TNT.
 • Kde si môžem pozrieť 3. epizódu 4. sezóny Claws?
  Claws Season 4 Episode 3 môžete sledovať na oficiálnych stránkach TNT, Hulu, Amazon Prime Video a ďalších streamovacích platformách.
 • Čo sa stane v 3. epizóde 4. sezóny Claws?
  V 3. epizóde 4. série Claws sa Desna pokúsi pomstiť svojho manžela Deana. Spojí sa so starým priateľom, aby zrealizoval svoj plán. Medzitým sa Jenn pokúsi zachrániť svoj vzťah s Bryceom. A Virginia sa postaví starému priateľovi zo svojej minulosti.

Záver

V 3. epizóde 4. série Claws „The Righteous and the Wicked“ sa Desna pokúsi pomstiť svojho manžela Deana. Spojí sa so starým priateľom, aby zrealizoval svoj plán. Medzitým sa Jenn pokúsi zachrániť svoj vzťah s Bryceom. A Virginia sa postaví starému priateľovi zo svojej minulosti. 3. epizóda 4. série Claws sa bude vysielať v nedeľu 28. marca 2021 na TNT. Epizódu si môžete pozrieť aj na oficiálnych stránkach TNT, Hulu, Amazon Prime Video a ďalších streamovacích platforiem.Viac informácií o Claws Season 4 Episode 3 nájdete na TNT , Hulu a Video Amazon Prime .

Tabuľka

Dôsledok titul dátum vysielania
3 Spravodliví a bezbožní 28. marca 2021