Claws: Season 4 dátum vydania, obsadenie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Očakáva sa, že štvrtá séria Claws bude mať premiéru na TNT v júni 2021. Obsadenie seriálu tvoria Niecy Nash, Carrie Preston, Judy Reyes, Karrueche Tran, Jenn Lyon, Jack Kesy, Kevin Rankin, Jason Antoon, Harold Perrineau a Dean Norris. Show sleduje dobrodružstvá Desny Simms, manikérky, ktorá prevádzkuje sieť na pranie špinavých peňazí pre miestneho zločinca. Sériu vyvinul Eliot Laurence a produkovali ju Rashida Jones a Will McCormack. Ak máte záujem dozvedieť sa viac o vydaní 3. série Orville alebo o obsadení Queen of the South, môžete sledovať odkazy vydanie 3. sezóny Orville a Kráľovná juhu Besetzung návšteva.

ObsahClaws je americký komediálno-dramatický televízny seriál vyvinutý Eliotom Laurenceom a vysielaný na TNT. Séria sa točí okolo piatich žien, ktoré pracujú v nechtovom salóne v Palmetto na Floride. Séria bola prvýkrát odvysielaná 11. júna 2017 a odvtedy si získala množstvo fanúšikov. Ak sa chcete dozvedieť viac o dátume vydania Claws Season 4, obsadení a akýchkoľvek ďalších informáciách, ktoré potrebujete vedieť, pokračujte v čítaní.

pazúry sezóna 4

Dátum vydania 4. sezóny Claws

Claws Season 4 by sa mala vysielať na TNT v júni 2021. Natáčanie 4. sezóny sa začalo v januári 2021 a skončilo v apríli 2021. 4. sezóna bude mať 10 epizód a fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko vzrušujúcich a nečakaných zvratov.

pazúry sezóna 4

Obsadenie Claws 4. sezóny

V 4. sezóne Claws sa objavia známe tváre vrátane Niecy Nash ako Desna Simms, Carrie Preston ako Polly Marks, Judy Reyes ako Annalize Zayas, Jenn Lyon ako Jennifer Husser, Karrueche Tran ako Virginia Loc, Jason Antoon ako Roller Husser, Jack Kesy ako Dean Simms. , Harold Perrineau ako Mac, Dean Norris ako Clay Husser a Jimmy Jean-Louis ako Dr. Ken Brickman. Pribudnú aj nejaké nové tváre, medzi ktorými budú aj hosťujúce hviezdy.Všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť

Claws Season 4 by sa mala vysielať na TNT v júni 2021. Natáčanie 4. sezóny sa začalo v januári 2021 a skončilo v apríli 2021. 4. sezóna bude mať 10 epizód a fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko vzrušujúcich a nečakaných zvratov. V 4. sezóne Claws sa objavia známe tváre vrátane Niecy Nash ako Desna Simms, Carrie Preston ako Polly Marks, Judy Reyes ako Annalize Zayas, Jenn Lyon ako Jennifer Husser, Karrueche Tran ako Virginia Loc, Jason Antoon ako Roller Husser, Jack Kesy ako Dean Simms. , Harold Perrineau ako Mac, Dean Norris ako Clay Husser a Jimmy Jean-Louis ako Dr. Ken Brickman. Pribudnú aj nejaké nové tváre, medzi ktorými budú aj hosťujúce hviezdy.

Časté otázky o pazúroch

  • Kedy sa bude vysielať 4. sezóna Claws? Claws Season 4 by sa mala vysielať na TNT v júni 2021.
  • Koľko epizód bude mať 4. séria Claws? Claws Season 4 bude pozostávať z 10 epizód.
  • Kto bude hrať v 4. sezóne Claws? V 4. sezóne Claws sa objavia známe tváre vrátane Niecy Nash ako Desna Simms, Carrie Preston ako Polly Marks, Judy Reyes ako Annalize Zayas, Jenn Lyon ako Jennifer Husser, Karrueche Tran ako Virginia Loc, Jason Antoon ako Roller Husser, Jack Kesy ako Dean Simms. , Harold Perrineau ako Mac, Dean Norris ako Clay Husser a Jimmy Jean-Louis ako Dr. Ken Brickman. Pribudnú aj nejaké nové tváre, medzi ktorými budú aj hosťujúce hviezdy.

Tabuľka obsadenia 4. sezóny Claws

názov úlohu
Niecy Nash Správne Simms
Carrie Preston Polly Marksová
Judy Reyes Analyzujte Zayasa
Mladý lev Jennifer Husser
Karrueche Tran Virginia Place
Jason Anthony Roller Husser
Jack Kesy Dean Simms
Harold Perrineau Mac
Dean Norris Clay Husser
Jimmy Jean-Louis Dr. Ken Brickman

Claws Season 4 by sa mala vysielať na TNT v júni 2021. Natáčanie 4. sezóny sa začalo v januári 2021 a skončilo v apríli 2021. 4. sezóna bude mať 10 epizód a fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko vzrušujúcich a nečakaných zvratov. V 4. sezóne Claws sa objavia známe tváre vrátane Niecy Nash ako Desna Simms, Carrie Preston ako Polly Marks, Judy Reyes ako Annalize Zayas, Jenn Lyon ako Jennifer Husser, Karrueche Tran ako Virginia Loc, Jason Antoon ako Roller Husser, Jack Kesy ako Dean Simms. , Harold Perrineau ako Mac, Dean Norris ako Clay Husser a Jimmy Jean-Louis ako Dr. Ken Brickman. Pribudnú aj nejaké nové tváre, medzi ktorými budú aj hosťujúce hviezdy. Vytvorili sme aj zoznam častých otázok súvisiacich s relevantnými kľúčovými slovami. Viac informácií o 4. sezóne Claws nájdete na TNT a IMDb .

Dúfame, že už ste sa dozvedeli viac o dátume vydania 4. sezóny Claws, hereckom obsadení a akýchkoľvek ďalších informáciách, ktoré potrebujete vedieť. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.