Plagáty charakterov Cobra Kai 4. sezóny a ďalšie odhalené

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Cobra Kai Season 4 je konečne tu a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa dozvedia viac o nových postavách a príbehu. Teraz boli odhalené plagáty postáv pre štvrtú sezónu, ktoré poskytujú pohľad na nové postavy a zápletku. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o nových postavách a príbehu.

4. sezóna Cobra Kai je konečne tu a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o nových postavách dozvedia viac. Teraz boli odhalené plagáty postáv a ďalšie, ktoré nám poskytujú pohľad na nové postavy. Novými postavami sú Tory, Kyler, Hawk, Demetri a návrat Kreese. Bude aj niekoľko prekvapení, ktoré fanúšikov prekvapia. Tešíme sa, čo nám nová sezóna ponúkne. Okrem toho sa tiež hovorí, že dátum vydania Caroline bol potvrdený a že Tom Holland a Dwayne Johnson nemusia hostiť Oscary v roku 2022. Dátum vydania Caroline a Oscary Dwayna Johnsona .Cobra Kai Staffel 4

Nová postava v Cobra Kai Staffel 4

Štvrtá séria Cobra Kai predstaví niekoľko nových postáv, vrátane Tory, bývalej Kreeseovej žiačky, ktorá sa stane Kreeseovou novou žiačkou. K dispozícii bude aj nová postava menom Kyler, ktorý je novým študentom Johnnyho. K dispozícii bude aj nová postava menom Hawk, ktorý je študentom Daniela. Pribudne aj nová postava menom Demetri, ktorý je Johnnyho študentom.

Cobra Kai Staffel 4

Príbeh Cobra Kai 4. sezóna

Štvrtá sezóna Cobra Kai bude pokračovať v príbehu z tretej sezóny. Medzi študentmi Kreese a študentmi Johnnyho dôjde k nejakému konfliktu. Medzi Danielovými študentmi a Johnnyho študentmi dôjde aj k určitým konfliktom. Vyskytnú sa aj nejaké konflikty medzi študentmi Kreese a Danielovými študentmi. Vyskytnú sa aj nejaké konflikty medzi študentmi Kreese a študentmi Hawka.Plagát postavy pre 4. sezónu Cobra Kai

Plagáty postáv pre Cobra Kai Season 4 boli odhalené a poskytujú pohľad na nové postavy a dej. Na plagátoch sú nové postavy Tory, Kyler, Hawk a Demetri. Na plagátoch sú aj staré postavy Johnny, Daniel, Kreese a Miguel. Na plagátoch sú aj staré postavy Robby, Samantha, Aisha a Hawk.

Nové upútavky na Cobra Kai Season 4

Boli vydané aj nové upútavky na Cobra Kai sezónu 4. Trailer obsahuje nové postavy Tory, Kylera, Hawka a Demetriho. Trailer obsahuje aj staré postavy Johnnyho, Daniela, Kreese a Miguela. V traileri sa objavia aj staré postavy Robby, Samantha, Aisha a Hawk. Trailer tiež ukazuje niektoré z konfliktov, ktoré sa objavia v štvrtej sezóne.

Záver

Štvrtá sezóna Cobra Kai predstaví niekoľko nových postáv a niekoľko nových konfliktov. Plagáty postáv a trailer poskytujú pohľad na nové postavy a dej. Už sa nevieme dočkať, kedy sa dozvieme viac o nových postavách a príbehu.FAQ

  • Kto sú nové postavy v 4. sezóne Cobra Kai? Novými postavami v 4. sezóne Cobra Kai sú Tory, Kyler, Hawk a Demetri.
  • Aká je zápletka 4. sezóny Cobra Kai? Príbeh 4. sezóny Cobra Kai bude pokračovať v konfliktoch medzi študentmi Kreese, Johnnyho, Daniela a Hawka.
  • Kde môžem vidieť plagáty postáv pre 4. sezónu Cobra Kai? Plagáty postáv pre Cobra Kai Season 4 si môžete pozrieť na oficiálnej webovej stránke show.

Postavy a ich úlohy v 4. sezóne Cobra Kai

názov úlohu
Tory Bývalý študent Kreese
Kyler Johnnyho nový študent
Hawk Danielov učeník
Demetri študent Johnnyho
Johnny Sensei von Cobra Kai
Daniel Sensei von Miyagi-Do
Kruhy Sensei von Cobra Kai
Miguel študent Johnnyho
Robby Danielov učeník
Samantha študent Daniela
Aisha Johnnyho študent

Štvrtá sezóna Cobra Kai predstaví niekoľko nových postáv a niekoľko nových konfliktov. Plagáty postáv a trailer poskytujú pohľad na nové postavy a dej. Už sa nevieme dočkať, kedy sa dozvieme viac o nových postavách a príbehu.