Cobra Kai Sezóna 4: Všetky aktualizácie, ktoré fanúšikovia potrebujú vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Cobra Kai je jednou z najpopulárnejších sérií Netflix a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú štvrtú sezónu. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o najnovšej sezóne, vrátane najnovších aktualizácií, povestí a ďalších. Čítajte ďalej a dozviete sa viac!

4. sezóna Cobra Kai je konečne tu a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o nových dobrodružstvách dozvedia viac. Nová sezóna sľubuje veľa akcie a vzrušenia a fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko prekvapivých zvratov. Máme všetky aktualizácie, ktoré fanúšikovia potrebujú vedieť o novej sezóne, vrátane obsadenia, príbehu a dátumu vydania. Ak sa vám páči viac o iných populárnych reláciách Pristáť navždy po sezóne 2 a Povolanie v supermarkete Ak to chcete vedieť, môžete si prečítať aj tu.Cobra Kai Staffel 4

Obsah

 • Kedy vychádza 4. sezóna Cobra Kai?
 • Kto sú nové postavy?
 • Aké nové príbehy sa objavia v štvrtej sezóne?
 • Vrátia sa postavy z prvej série?
 • Uskutoční sa opätovné stretnutie Johnnyho Lawrencea?
 • Uskutoční sa stretnutie Kreese?

Kedy vychádza 4. sezóna Cobra Kai?

Očakáva sa, že 4. sezóna Cobra Kai bude mať premiéru na Netflixe v roku 2021. Presný dátum zatiaľ nebol oznámený, no očakáva sa, že nová sezóna bude vydaná na jar alebo v lete 2021.

Cobra Kai Staffel 4

Kto sú nové postavy?

Očakáva sa, že v 4. sezóne Cobra Kai sa objaví niekoľko nových postáv. Niektoré z nových postáv sú: Tory, nová študentka v škole Miyagi-Do; Kyler, nový študent na škole Cobra Kai; a Kreese, starý sensei od Johnnyho Lawrencea.Aké nové príbehy sa objavia v štvrtej sezóne?

Očakáva sa, že 4. sezóna Cobra Kai bude obsahovať niekoľko nových príbehov. Niektoré z nových dejových línií sú: vzťah medzi Johnnym a Kreese; vzťah medzi Tory a Kylerom; a vzťah medzi Danielom a Miyagi.

Vrátia sa postavy z prvej série?

Očakáva sa, že niektoré postavy z prvej sezóny Cobra Kai sa vrátia v štvrtej sezóne. Niektoré z postáv, ktoré sa vrátia, sú: Johnny Lawrence, Daniel LaRusso, Ali Mills, Kreese a Miyagi.

Uskutoční sa opätovné stretnutie Johnnyho Lawrencea?

Áno, očakáva sa, že Johnny Lawrence sa vráti v štvrtej sezóne Cobra Kai. Očakáva sa, že v novej sezóne bude hrať hlavnú úlohu.Uskutoční sa stretnutie Kreese?

Áno, očakáva sa, že Kreese sa vráti v 4. sezóne Cobra Kai. Očakáva sa, že v novej sezóne bude hrať hlavnú úlohu.

Záver

Očakáva sa, že 4. sezóna Cobra Kai bude mať premiéru na Netflixe v roku 2021. Očakáva sa, že v novej sezóne sa objavia nejaké nové postavy a príbehy. Očakáva sa tiež, že sa vrátia niektoré postavy z prvej sezóny. Už teraz sa tešíme na novú sezónu!

FAQ

 • Otázka: Kedy vychádza 4. sezóna Cobra Kai? A: Očakáva sa, že 4. sezóna Cobra Kai bude mať premiéru na Netflixe v roku 2021.
 • Otázka: Kto sú nové postavy? A: Očakáva sa, že v štvrtej sezóne Cobra Kai sa objaví niekoľko nových postáv, vrátane Tory, Kylera a Kreese.
 • Otázka: Vrátia sa postavy z prvej série? A: Áno, očakáva sa, že niektoré postavy z Cobra Kai sezóny 1 sa vrátia v sezóne 4.
 • Otázka: Uskutoční sa opätovné stretnutie Johnnyho Lawrencea? A: Áno, očakáva sa, že Johnny Lawrence sa vráti v štvrtej sezóne Cobra Kai.
 • Otázka: Uskutoční sa stretnutie Kreese? A: Áno, očakáva sa, že Kreese sa vráti v 4. sezóne Cobra Kai.

Tabuľka

Charakter Návrat v 4. sezóne?
Johnny Lawrence A
Daniel LaRusso A
Ali Mills A
Kruhy A
Miyagi A
Tory Nie
Kyler Nie

Viac informácií o 4. sezóne Cobra Kai nájdete na Netflix , IMDb a Séria Cobra Kai .