Novoročná premiéra 4. sezóny Cobra Kai s novým plagátom

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Cobra Kai Season 4 vyjde na Netflixe 1. januára 2021. Na oslavu novoročnej premiéry bol vydaný nový plagát. Zistite viac o nových epizódach a zápletke.Cobra Kai Staffel 4

Obsah

 • Informácie o pozadí 4. sezóny Cobra Kai
 • Nový plagát k novoročnej premiére
 • Dej a nové epizódy
 • Záver
 • FAQ

Informácie o pozadí 4. sezóny Cobra Kai

Cobra Kai je americký akčný komediálny dramatický televízny seriál založený na franšíze Karate Kid. Séria bola vyvinutá Joshom Healdom, Jonom Hurwitzom a Haydenom Schlossbergom a produkuje ju Sony Pictures Television a Overbrook Entertainment. Prvá séria vyšla na YouTube Red 2. mája 2018 a druhá séria 24. apríla 2019. Tretia séria vyšla na Netflixe 8. januára 2021. Štvrtá séria vyjde na Netflixe 1. januára 2021.

4. séria Cobra Kai bude mať premiéru na Netflixe 1. januára 2021. Bol vydaný nový plagát, aby fanúšikov naladil na novú sezónu. Séria je založená na franšíze Karate Kid a sleduje dobrodružstvá Daniela LaRusso a Johnnyho Lawrencea. Očakáva sa, že štvrtá sezóna ponúkne ešte viac akcie a vzrušenia. Ak sa chcete dozvedieť viac o obsadení, môžete Obsadenie Sky Med čítať. Ak sa chcete dozvedieť viac o Bridge and Tunnel Episode 7, môžete Most a tunel epizóda 7 čítať.

Cobra Kai Staffel 4

Nový plagát k novoročnej premiére

Na oslavu novoročnej premiéry 4. sezóny Cobra Kai bol vydaný nový plagát. Plagát zobrazuje dvoch hlavných hrdinov, Daniela LaRusso (Ralph Macchio) a Johnnyho Lawrencea (William Zabka), stojaci oproti sebe. Je symbolom konfrontácie medzi nimi, ktorá pokračuje od prvého filmu Karate Kid v roku 1984. Plagát bol zverejnený na sociálnych sieťach a potešil mnohých fanúšikov.Dej a nové epizódy

Štvrtá sezóna Cobra Kai bude pokračovať v príbehu tretej sezóny. Dej sa zameria na konfrontáciu medzi Danielom LaRussom a Johnnym Lawrenceom, ktorí sú vo vzájomnom rozpore kvôli ich odlišným názorom na karate a učenie štýlu Miyagi-Do. Objaví sa aj niekoľko nových postáv, vrátane niektorých známych z franšízy Karate Kid. Nové epizódy tiež ďalej posunú vzťahy medzi postavami a vývoj deja.

Záver

Cobra Kai Season 4 vyjde na Netflixe 1. januára 2021. Na oslavu novoročnej premiéry bol vydaný nový plagát. Dej sa zameria na konfrontáciu medzi Danielom LaRussom a Johnnym Lawrencom a objavia sa aj niektoré nové postavy. Nové epizódy ďalej posunú vzťahy medzi postavami a vývoj zápletky.

FAQ

 • Kedy vyjde 4. séria Cobra Kai?
  Cobra Kai Season 4 vyjde na Netflixe 1. januára 2021.
 • Budú v štvrtej sezóne nové postavy?
  Áno, pribudnú nejaké nové postavy vrátane známych tvárí z franšízy Karate Kid.
 • Bude nový novoročný premiérový plagát?
  Áno, na oslavu novoročnej premiéry bol vydaný nový plagát.

Tabuľka

séria dátum vydania
1 2. máj 2018
2 24. apríla 2019
3 8. januára 2021
4 1. januára 2021

Cobra Kai Season 4 bude vzrušujúcim a zábavným pokračovaním príbehu. Ak sa chcete dozvedieť viac o nových epizódach a zápletke, čítajte ďalej tu ďalej. Viac informácií nájdete aj na Netflix a YouTube .Pre viac informácií o Cobra Kai Season 4 čítajte ďalej tu ďalej.