Prečo sa Darryl od Eriq La Salle nevráti v 'Coming 2 America'

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Prečo sa Darryl od Eriq La Salle nevráti v 'Coming 2 America' Eriq La Salle sa nevráti ako Darryl v 'Coming 2 America'. Zistite viac o dôvodoch, prečo Darryl nie je vo filme.

Nový film 'Coming 2 America' je pokračovaním kultovej klasiky 'Coming to America' z roku 1988. Mnohí z pôvodných hercov sa vracajú, ale jeden chýba: Eriq La Salle ako Darryl. Prečo nie je Darryl vo filme?

V 'Coming 2 America' sa kráľ Akeem (Eddie Murphy) vracia do Zamundy, aby prevzal svoj trón. Darryl (Eriq La Salle) sa však nevracia. Je to preto, že v prvej epizóde 'Coming 2 America' Darryl našiel novú lásku a rozhodol sa zostať v Amerike. Namiesto návratu do Zamundy sa rozhodol skúsiť šťastie v Amerike. To znamená, že Darryl nebude v pokračovaní. Ak sa chcete dozvedieť viac o Darrylových dobrodružstvách v Amerike, môžete Zavolajte svojej matke na dátum premiéry alebo batwoman sezóna 2 epizóda 18 vyhliadka.Poď 2 Amerika

Kto je Eriq La Salle?

Eriq La Salle je americký herec, režisér a producent. Preslávil sa najmä rolou Dr. Peter Benton známy v televíznom seriáli NBC 'ER'. Objavil sa aj v mnohých ďalších filmoch a televíznych seriáloch vrátane 'Coming to America' (1988), 'The Big Day' (1999) a 'The Caveman's Valentine' (2001).

Poď 2 Amerika

Kto je Darryl?

Darryl je vedľajšou postavou v 'Coming to America'. Je priateľom princa Akeema (Eddie Murphy) a Semmiho (Arsenio Hall). Je to bývalý basketbalový hráč, ktorý sa stal barmanom v Queense v New Yorku. Je dôležitou súčasťou filmu a pomáha Akeemovi a Semmimu nájsť ich milostné záujmy.Prečo nie je Eriq La Salle v 'Coming 2 America'?

Existuje niekoľko dôvodov, prečo Eriq La Salle nehrá v 'Coming 2 America'. V prvom rade sa rozhodol nehrať vo filme. Vyhlásil, že sa rozhodol zamerať na iné projekty. Po druhé, rozhodol sa nehrať vo filme, pretože sa necítil pohodlne, ako vysvetlil v rozhovore. Po tretie, rozhodol sa nehrať vo filme, pretože sa necítil pohodlne, ako vysvetlil v rozhovore.

Ako je Darryl zobrazený v 'Coming 2 America'?

Hoci sa Eriq La Salle neobjaví v 'Coming 2 America', Darryl je vo filme stále spomenutý. Spomína sa ako starý priateľ princa Akeema a Semmiho, ktorý stále žije v Queense v New Yorku. Spomína sa tiež ako dôležitá súčasť filmu, pomáha Akeemovi a Semmimu v ich dobrodružstvách.

Záver

Eriq La Salle sa nevráti ako Darryl v 'Coming 2 America'. Rozhodol sa zamerať na iné projekty a ako vysvetlil v rozhovore, nebol spokojný. Napriek tomu, že sa vo filme neobjavil, Darryl je stále spomínaný ako starý priateľ princa Akeema a Semmiho, ktorý stále žije v Queense v New Yorku.FAQ

  • Otázka: Kto je Eriq La Salle?
    A: Eriq La Salle je americký herec, režisér a producent. Preslávil sa najmä rolou Dr. Peter Benton známy v televíznom seriáli NBC 'ER'.
  • Otázka: Kto je Darryl?
    A: Darryl je vedľajšou postavou v 'Coming to America'. Je priateľom princa Akeema (Eddie Murphy) a Semmiho (Arsenio Hall). Je to bývalý basketbalový hráč, ktorý sa stal barmanom v Queense v New Yorku.
  • Otázka: Prečo nie je Eriq La Salle v 'Coming 2 America'?
    A: Existuje niekoľko dôvodov, prečo Eriq La Salle nehrá v 'Coming 2 America'. V prvom rade sa rozhodol nehrať vo filme. Vyhlásil, že sa rozhodol zamerať na iné projekty. Po druhé, rozhodol sa nehrať vo filme, pretože sa necítil pohodlne, ako vysvetlil v rozhovore.

Tabuľka

názov úlohu
Izba Eriq Darryl
Eddie Murphy Princ Akeem
Arsenio Hall Nič

Eriq La Salle sa nevráti ako Darryl v 'Coming 2 America'. Rozhodol sa zamerať na iné projekty a ako vysvetlil v rozhovore, nebol spokojný. Napriek tomu, že sa vo filme neobjavil, Darryl je stále spomínaný ako starý priateľ princa Akeema a Semmiho, ktorý stále žije v Queense v New Yorku.