krčiť! Je to Irwins: Objavte 3. sériu na Discovery+

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

+ Zistite viac o novej sérii 3 Kritsch! Sú to Irwinovci na Discovery+. Objavte nové dobrodružstvá Irwinovcov a dozviete sa viac o nových epizódach. krčiť! Je to Irwins Season 3 Discovery+ Adventure Episodes

Irwinovci sú späť! krčiť! It's the Irwins, populárny dokumentárny seriál o dobrodružstvách rodiny Irwinovcov, sa vracia na Discovery+ v ​​novej sezóne. Nová sezóna 3 sľubuje ešte viac dobrodružstiev a pohľadov do života Irwinovcov. Zistite viac o nových epizódach a nových dobrodružstvách Irwinovcov.

krčiť! Sú to Irwins: Objavte 3. sériu na Discovery+! Zažite dobrodružstvá rodiny Irwinovcov, keď spoznávajú svet a chránia divokú prírodu. Pozrite sa, ako prijímajú nové výzvy a robia svet o niečo lepším. Objavte novú sezónu na Discovery+ a dozviete sa viac o Irwinových! Môžete si tiež pozrieť oznámenie Moriah Plathovej, že si zafarbila vlasy na fialovo, a dozvedieť sa všetko o novej sezóne Agent Carter 2020.Ďalšie informácie nájdete na stránke: Oznámenie Moriah Plathovej a Agent Carter sezóna 3 2020 .

krčiť! Je to tretia sezóna Irwins

The Irwins: Rodina oddaná divokej prírode

Irwinovci sú rodina oddaná divokej zveri. Rodinu tvoria otec Steve Irwin, matka Terri Irwin a dve deti Bindi a Robert Irwin. Rodina žije a pracuje v Australia Zoo, najväčšej austrálskej zoo. Sú známi svojou prácou so zvieratami a snahou o ochranu voľne žijúcich živočíchov.krčiť! Je to tretia sezóna Irwins

krčiť! Sú to Irwinovci: Pohľad do zákulisia

krčiť! It's the Irwins je dokumentárny seriál zo zákulisia austrálskej zoo. Séria sleduje rodinu Irwinovcov na ich dobrodružstvách a výpravách za ochranou voľne žijúcich živočíchov. Séria tiež ukazuje, ako rodina spolupracuje na dokončení svojej misie.

Sezóna 3: Nové dobrodružstvá a postrehy

Nová 3 sezóna Kritscha! It's the Irwins sľubuje ešte viac dobrodružstiev a pohľadov do života Irwinovcov. Nová sezóna vezme rodinu na cestu okolo sveta za ochranou divokej prírody. Nová sezóna nahliadne aj do zákulisia austrálskej zoo a do práce Irwinovcov.

Kde môžete vidieť novú sezónu?

Nová 3 sezóna Kritscha! It's the Irwins je teraz k dispozícii na Discovery+. Discovery+ je streamovacia služba, ktorá ponúka množstvo dokumentov, seriálov a iného obsahu. S Discovery+ môžete sledovať novú sériu 3 Kritsch! Je to sledovanie Irwinovcov z pohodlia ich domova.Záver

krčiť! It's the Irwins je populárny dokumentárny seriál o dobrodružstvách rodiny Irwinovcov. Nová sezóna 3 sľubuje ešte viac dobrodružstiev a pohľadov do života Irwinovcov. Nová sezóna je teraz k dispozícii na Discovery+. Objavte nové dobrodružstvá Irwinovcov a dozviete sa viac o nových epizódach.

FAQ

  • Kto sú Irwinovci? Irwinovci sú rodina oddaná divokej zveri. Rodinu tvoria otec Steve Irwin, matka Terri Irwin a dve deti Bindi a Robert Irwin.
  • Čo je Kritsch! To sú Irwinovci? krčiť! It's the Irwins je dokumentárny seriál zo zákulisia austrálskej zoo. Séria sleduje rodinu Irwinovcov na ich dobrodružstvách a výpravách za ochranou voľne žijúcich živočíchov.
  • Kde môžete vidieť novú sezónu? Nová 3 sezóna Kritscha! It's the Irwins je teraz k dispozícii na Discovery+. Discovery+ je streamovacia služba, ktorá ponúka množstvo dokumentov, seriálov a iného obsahu.

Tabuľka

názov úlohu
Steve Irwin otec
Terri Irwin matka
Bindi Irwin dcéra
Robert Irwin Syn

krčiť! It's the Irwins je populárny dokumentárny seriál o dobrodružstvách rodiny Irwinovcov. Nová sezóna 3 sľubuje ešte viac dobrodružstiev a pohľadov do života Irwinovcov. Objavte nové dobrodružstvá Irwinovcov a zistite viac o nových epizódach na Discovery+.