Prekliata sezóna 2: dátum vydania a novinky

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Cursed je séria Netflix založená na rovnomennom románe Toma Wheelera a Franka Millera. Prvá sezóna bola vydaná v júli 2020 a získala veľkú sledovanosť. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú sezónu 2 a chcú vedieť viac o dátume vydania a novinkách. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o novej sezóne.prekliata sezóna 2

Obsah

 • Dátum vydania prekliatej sezóny 2
 • Prekliate novinky 2. sezóny
 • obsadenie a postavy
 • Dej a trailer
 • Často kladené otázky o prekliatej sezóne 2

Dátum vydania prekliatej sezóny 2

Netflix ešte neoznámil oficiálny dátum vydania Cursed Season 2. Očakáva sa však, že nová sezóna bude vydaná v lete 2021. Hneď ako Netflix oznámi oficiálny dátum vydania, aktualizujeme ho tu.

Druhá sezóna série Netflix „Cursed“ bude čoskoro vydaná. Fanúšikovia sa môžu tešiť na napínavé pokračovanie príbehu Nimue a jej boja proti rytierom smrti. Zistite viac o dátume vydania 2. sezóny a novinkách. Bez ukážky Reno Preview a Dátum vydania pokračovania Duny .

prekliata sezóna 2

Prekliate novinky 2. sezóny

Netflix potvrdil produkciu Cursed sezóny 2 v októbri 2020. Natáčanie sa začalo v novembri 2020 a skončilo vo februári 2021. Obsadenie v druhej sezóne vedú Katherine Langford, Devon Terrell, Gustaf Skarsgård, Daniel Sharman, Peter Mullan, Lily Newmark, Shalom Brune-Franklin, Sebastian Armesto, Emily Coates a Billy Jenkins.obsadenie a postavy

Katherine Langford hrá Nimue, tiež známu ako 'Meč pravdy'. Devon Terrell hrá Artura, mladého rytiera, ktorý sa pripojí k Nimue, aby našiel Meč pravdy. Gustaf Skarsgård hrá Merlina, mocného čarodejníka, ktorý pomáha Nimue nájsť Meč pravdy. Daniel Sharman hrá Plačúceho mnícha, tajomného mnícha s tajomstvom. Peter Mullan hrá Vortigerna, zlého kráľa odhodlaného zničiť Meč pravdy.

Dej a upútavka

Dej prekliatej sezóny 2 sa zameria na pátranie po Meči pravdy. Nimue a Arthur sa vydajú na nebezpečnú cestu, aby našli a ochránili meč. Trailer na 2. sezónu ešte nebol zverejnený, ale hneď ako bude k dispozícii, aktualizujeme ho tu.

Často kladené otázky o prekliatej sezóne 2

 • Kedy vyjde Cursed Season 2?
  Netflix ešte neoznámil oficiálny dátum vydania Cursed Season 2. Očakáva sa však, že nová sezóna bude vydaná v lete 2021.
 • Kto hrá Nimue v Cursed Season 2?
  Katherine Langford hrá Nimue, tiež známu ako 'Meč pravdy'.
 • Kto je zlým kráľom v prekliatej sezóne 2?
  Peter Mullan hrá Vortigerna, zlého kráľa odhodlaného zničiť Meč pravdy.

Záver

Očakáva sa, že Cursed Season 2 vyjde v lete 2021. Obsadenie v druhej sezóne vedú Katherine Langford, Devon Terrell, Gustaf Skarsgård, Daniel Sharman, Peter Mullan, Lily Newmark, Shalom Brune-Franklin, Sebastian Armesto, Emily Coates a Billy Jenkins. Dej prekliatej sezóny 2 sa zameria na pátranie po Meči pravdy. Keď bude trailer k dispozícii, aktualizujeme ho tu. Tu si môžete pozrieť prvú sériu Cursed. Tu Zistite viac informácií o sérii.