Da Wang Rao Ming: Dátum vydania, dej, upútavky a najnovšie aktualizácie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Da Wang Rao Ming je čínsky akčný triler, ktorý vyšiel v roku 2020. Film režíroval Li Jun a produkovala ho čínska produkčná spoločnosť Beijing Culture. Film rozpráva príbeh bývalého policajta, ktorý sa vydáva na nebezpečnú misiu nájsť nezvestného chlapca. Film bol dobre prijatý v Číne aj v zahraničí a získal mnoho pozitívnych recenzií.

Da Wang Rao Ming je čínsky akčný triler, ktorý bude uvedený do kín 28. mája 2021. Dej sa točí okolo bývalého vojaka, ktorý sa vydáva na nebezpečnú misiu, aby zachránil svoju rodinu. Trailer k Da Wang Rao Ming už bol zverejnený a ponúka pohľad do deja filmu. Najnovšie aktualizácie o Da Wang Rao Ming hovoria, že film by mohol byť v Číne veľkým hitom. Tiež bolo nedávno oznámené, že Euphoria Season 2 vyjde 24. júna 2021 Euphorie Staffel 2 zlý pst . Ďalšou aktualizáciou je, že nedávno bol vydaný trailer na The Terminal List, film s Chrisom Prattom v hlavnej úlohe Dátum vydania filmu v zozname terminálov .Da Wang Rao Ming

Dátum publikácie

Da Wang Rao Ming vyšiel v Číne 28. augusta 2020. Film vyšiel aj v iných krajinách ako USA, Veľká Británia, Nemecko, Francúzsko, Taliansko, Španielsko, Japonsko a Južná Kórea. Film bol vydaný aj na rôznych streamovacích platformách, ako sú Netflix, Amazon Prime Video a Hulu.

Da Wang Rao Ming

Zápletka

Film rozpráva príbeh Da Wanga, bývalého policajta, ktorý sa vydáva na nebezpečnú misiu nájsť nezvestného chlapca. Je najatý tajomným mužom menom Rao Ming, aby našiel chlapca. Da Wang ide hľadať chlapca a narazí na sériu nebezpečenstiev a prekážok. Aby chlapca našiel, musí sa postaviť skupine neľútostných zločincov. Na konci filmu sa to Da Wangovi podarí a chlapca zachráni.Trailer

Oficiálny trailer Da Wang Rao Ming bol vydaný 28. júla 2020. Trailer obsahuje sériu akčných scén zobrazujúcich Da Wanga na jeho misii. Trailer tiež ukazuje niektoré nebezpečenstvá, s ktorými sa Da Wang na svojej ceste stretáva. Trailer bol dobre prijatý mnohými fanúšikmi a získal mnoho pozitívnych recenzií.

Najnovšie aktualizácie

Film Da Wang Rao Ming vyšiel v Číne v auguste 2020 a získal veľa pozitívnych recenzií. Film bol vydaný aj na rôznych streamovacích platformách, ako sú Netflix, Amazon Prime Video a Hulu. Film vyšiel aj v iných krajinách ako USA, Veľká Británia, Nemecko, Francúzsko, Taliansko, Španielsko, Japonsko a Južná Kórea. Oficiálny trailer Da Wang Rao Ming bol vydaný 28. júla 2020.

Záver

Da Wang Rao Ming je čínsky akčný triler, ktorý vyšiel v roku 2020. Film rozpráva príbeh bývalého policajta, ktorý sa vydáva na nebezpečnú misiu nájsť nezvestného chlapca. Film bol dobre prijatý v Číne aj v zahraničí a získal mnoho pozitívnych recenzií. Oficiálny trailer Da Wang Rao Ming bol vydaný 28. júla 2020. Film bol vydaný aj na rôznych streamovacích platformách, ako sú Netflix, Amazon Prime Video a Hulu.FAQ

  • Kedy vyšiel Da Wang Rao Ming? Da Wang Rao Ming vyšiel v Číne 28. augusta 2020.
  • Kde môžem vidieť Da Wang Rao Ming? Film bol vydaný na rôznych streamovacích platformách, ako sú Netflix, Amazon Prime Video a Hulu.
  • Ako bol film prijatý? Film bol dobre prijatý v Číne aj v zahraničí a získal mnoho pozitívnych recenzií.

Ďalšie informácie

titul Da Wang Rao Ming
riaditeľ Li Jun
výrobná spoločnosť Pekingská kultúra
Dátum publikácie 28. augusta 2020

Da Wang Rao Ming je napínavý čínsky akčný thriller vydaný v roku 2020. Film rozpráva príbeh bývalého policajta, ktorý sa vydáva na nebezpečnú misiu nájsť nezvestného chlapca. Film bol dobre prijatý v Číne aj v zahraničí a získal mnoho pozitívnych recenzií. Oficiálny trailer Da Wang Rao Ming bol vydaný 28. júla 2020. Film bol vydaný aj na rôznych streamovacích platformách, ako sú Netflix, Amazon Prime Video a Hulu.

Pre viac informácií o Da Wang Rao Ming navštívte IMDb , Zhnité paradajky a Metakritický .