Aktualizácia 2. a 3. sezóny Dalgliesh - Všetko, čo potrebujete vedieť o šou

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Britský kriminálny seriál Dalgliesh je jedným z najpopulárnejších a najúspešnejších krimiseriálov v krajine. Séria je založená na románoch P.D. James a sleduje detektíva hlavného inšpektora Adama Dalgliesha, ktorý spolupracuje s metropolitnou políciou. Prvá sezóna seriálu bola odvysielaná v roku 2011 a mala obrovský úspech. Teraz sa pracuje na druhej a tretej sezóne série a fanúšikovia sa tešia na nové aktualizácie.

Druhá a tretia séria britského kriminálneho seriálu „Dalgliesh“ sú povinným čítaním pre všetkých fanúšikov seriálu. Predstavenie sleduje detektíva hlavného inšpektora Adama Dalgliesha, keď sa snaží vyriešiť zločiny a zároveň čeliť svojim vlastným osobným problémom. Sezóna 2 a 3 obsahuje sériu zaujímavých prípadov, ktoré musí Dalgliesh a jeho tím vyriešiť. Ak sa chcete dozvedieť viac o predstavení, pozrite si naše Aktualizácia 2. a 3. sezóny Dalgliesh - Všetko, čo potrebujete vedieť o šou . Ak hľadáte ďalšie vzrušujúce predstavenia, prečítajte si našu recenziu nebesky červená alebo si pozrite ten náš Zoznam fantasy filmov z roku 1989 an.Dalgliesh

herci a štáb

Druhá a tretia sezóna Dalgliesh bude produkovať rovnaký štáb, ktorý produkoval prvú sezónu. Hlavným aktérom seriálu je Martin Shaw, ktorý hrá úlohu detektíva hlavného inšpektora Adama Dalgliesha. K nemu sa pripája množstvo ďalších hercov vrátane Claire Goose, Richard Hope, David Westhead, Paul McGann a ďalší. Seriál produkuje britská produkčná spoločnosť Carnival Films.

Dalgliesh

Zápletka

Druhá a tretia sezóna Dalgliesh sa zameria na prípady, na ktorých Dalgliesh a jeho tím počas vyšetrovania pracujú. Séria bude tiež sledovať niektoré postavy a príbehy z románov P.D. Zober Jamesa. Séria tiež predstaví niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej. Druhá a tretia séria budú obsahovať aj niekoľko nových prípadov a príbehov, ktoré potešia fanúšikov série.Trailer

Oficiálny trailer na druhú a tretiu sezónu Dalgliesh ešte nebol zverejnený. Očakáva sa však, že trailer bude zverejnený už čoskoro. Trailer pripraví fanúšikov série na nové prípady a dejové línie, ktoré uvidia v nadchádzajúcich sezónach.

charizma

Druhá a tretia sezóna Dalgliesh sa očakáva odvysielanie v roku 2021. Seriál sa bude vysielať na britskom kanáli ITV. Očakáva sa, že séria sa bude vysielať aj v iných krajinách, no zatiaľ neexistujú žiadne oficiálne potvrdenia.

FAQ

  • Kto je hlavnou postavou seriálu? Hlavným aktérom seriálu je Martin Shaw, ktorý hrá úlohu detektíva hlavného inšpektora Adama Dalgliesha.
  • Kedy sa budú vysielať sezóny 2 a 3? Druhá a tretia sezóna Dalgliesh sa očakáva odvysielanie v roku 2021.
  • Kde sa seriál vysiela? Seriál sa bude vysielať na britskom kanáli ITV.
  • Existuje oficiálny trailer? Oficiálny trailer na druhú a tretiu sezónu Dalgliesh ešte nebol zverejnený. Očakáva sa však, že trailer bude zverejnený už čoskoro.

Záver

Druhá a tretia sezóna Dalgliesh sa očakáva odvysielanie v roku 2021. Seriál sa bude vysielať na britskom kanáli ITV. Oficiálny trailer na sezónu 2 a 3 ešte nebol zverejnený, no očakáva sa, že bude čoskoro zverejnený. Séria bude obsahovať aj niektoré nové postavy a príbehy, ktoré potešia fanúšikov série. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a zábavnú druhú a tretiu sezónu.Viac informácií o druhej a tretej sezóne Dalgliesh pozri ďalej ITV , Karnevalové filmy a IMDb .