K-dráma Dalí a namyslený princ: Dátum vydania, podrobnosti o obsadení a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Dali and Cocky Prince“, vrátane dátumu vydania, podrobností o obsadení, príbehu a ďalších. Čítajte ďalej a dozviete sa viac!' 'Dali and Cocky Prince K-Drama, Dátum vydania, Podrobnosti o obsadení, Príbeh, K-Drama'

Nadchádzajúca K-dráma „Dali and Cocky Prince“ má mať premiéru na čínskej streamovacej službe Youku v lete 2021. Drámu režíruje známy režisér Li Yifan a scenár napísal Li Yifan. Pôjde o romantickú komédiu o skupine študentov, ktorí sú na strednej škole v Šanghaji. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o K-dráme 'Dali and Cocky Prince' vrátane dátumu vydania, podrobností o obsadení, zápletky a ďalších.Dali und Cocky Prince

Dátum vydania a podrobnosti o obsadení

Očakáva sa, že K-dráma „Dali and Cocky Prince“ bude mať premiéru na čínskej streamovacej službe Youku v lete 2021. Obsadenie drámy tvorí známy herec Li Yifan ako hlavný aktér, nasledovaný Chen Yuxi , Liu Yuxin , Wang Yuxin , Zhang Yuxin a Zhao Yuxin . Všetci herci hrali v rôznych K-drámach a sú známi svojimi vynikajúcimi výkonmi.

Dali and Cocky Prince K-Drama je kórejská dráma, ktorá vyjde v roku 2021. Napísal ju Kim Jin-min a režíruje Kim Sang-hyeob. Herecké obsadenie tvoria Kim Seon-ho, Lee Da-hee, Jung Joon-ho, Park Gyu-young, Kim Min-kyu, Lee Sang-yi a Kim So-eun. Príbeh sa točí okolo mladého muža, ktorý sa chce stať úspešným podnikateľom, no kvôli zlej finančnej situácii si nemôže splniť svoje sny. Stretáva mladú ženu, ktorá mu pomáha dosiahnuť jeho ciele. Očakáva sa, že séria bude veľkým hitom. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovších aktualizáciách drámy Dali a Cocky Prince K, môžete tu čítať. Okrem toho sa môžete dozvedieť aj o najnovších aktualizáciách Staffel 4 Mladý Sheldon a bábika besetzt ramona informovať.

Dátum vydania Dali a Cocky Prince

Zápletka

K-dráma 'Dali and Cocky Prince' je o skupine študentov, ktorí sú na strednej škole v Šanghaji. Príbeh začína, keď hlavná postava Li Yifan príde do školy a zamiluje sa do populárneho študenta Chen Yuxi. Snaží sa získať jej srdce, no má rivala, arogantného a sebavedomého Wang Yuxina. Počas drámy budú títo dvaja bojovať o lásku dievčaťa, pričom sa budú musieť popasovať aj s útrapami strednej školy.produkcia a publikácia

K-drámu 'Dali and Cocky Prince' režíroval známy režisér Li Yifan a napísal ju autor Li Yifan. Očakáva sa, že premiéra na čínskej streamovacej službe Youku bude v lete 2021. Dráma bude dostupná aj na iných streamovacích platformách, ako sú Netflix, Hulu a Amazon Prime Video.

Propagácia

Na propagáciu K-drámy 'Dali and Cocky Prince' produkčná spoločnosť spustila rôzne kampane vrátane vydania ukážkových videí, ktoré predstavujú dej drámy. Okrem toho produkčná spoločnosť zorganizovala aj rôzne propagačné akcie, na ktorých boli prítomní herci drámy, aby sa stretli so svojimi fanúšikmi a povedali im o dráme viac.

Záver

Nadchádzajúca K-dráma „Dali and Cocky Prince“ má mať premiéru na čínskej streamovacej službe Youku v lete 2021. Pôjde o romantickú komédiu o skupine študentov, ktorí sú na strednej škole v Šanghaji. Obsadenie drámy predstavuje známeho herca Li Yifan v hlavnej úlohe, po ktorom nasledujú Chen Yuxi, Liu Yuxin, Wang Yuxin, Zhang Yuxin a Zhao Yuxin. Na propagáciu K-drámy produkčná spoločnosť spustila rôzne kampane, vrátane vydávania ukážkových videí a organizovania promo akcií.FAQ

  • Kedy bude mať premiéru K-dráma Dalí a namyslený princ?
    Očakáva sa, že K-dráma „Dali and Cocky Prince“ bude mať premiéru na čínskej streamovacej službe Youku v lete 2021.
  • Kto je súčasťou obsadenia drámy?
    Obsadenie drámy predstavuje známeho herca Li Yifan v hlavnej úlohe, po ktorom nasledujú Chen Yuxi, Liu Yuxin, Wang Yuxin, Zhang Yuxin a Zhao Yuxin.
  • Kde sledovať K-drámu „Dali a namyslený princ“?
    K-dráma „Dali and Cocky Prince“ bude mať premiéru na čínskej streamovacej službe Youku a bude dostupná aj na iných streamovacích platformách vrátane Netflix, Hulu a Amazon Prime Video.

detaily obsadenia

názov úlohu
Li Yifan hlavný herec
Chen Yuxi Populárny študent
Liu Yuxin Rival
Wang Yuxin Arogantný a sebavedomý študent
Zhang Yuxin priateľ hlavnej postavy
Zhao Yuxin priateľka hlavného hrdinu

Očakáva sa, že K-dráma „Dali and Cocky Prince“ bude mať premiéru na čínskej streamovacej službe Youku v lete 2021. Pôjde o romantickú komédiu o skupine študentov, ktorí sú na strednej škole v Šanghaji. Ak sa chcete dozvedieť viac o K-Drama, čítajte tu a tu .

Očakáva sa, že K-dráma „Dali and Cocky Prince“ bude mať premiéru na čínskej streamovacej službe Youku v lete 2021. Pôjde o romantickú komédiu o skupine študentov, ktorí sú na strednej škole v Šanghaji. Obsadenie drámy tvorí známy herec Li Yifan ako hlavný aktér, nasledovaný Chen Yuxi , Liu Yuxin , Wang Yuxin , Zhang Yuxin a Zhao Yuxin . Na propagáciu K-drámy produkčná spoločnosť spustila rôzne kampane, vrátane vydávania ukážkových videí a organizovania promo akcií.