Dangerous Liaisons 2022: Aktualizácia dátumu vydania a čo vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Dangerous Liaisons 2022 je pripravovaný film založený na rovnomennom románe Pierra Choderlosa de Laclosa. Film režíruje režisér a scenárista Christopher Hampton a produkuje ho produkčná spoločnosť Working Title Films. Film je obsadený hviezdnym obsadením vrátane Keira Knightley, Chloë Grace Moretz, Sam Claflin, Stanley Tucci a mnoho ďalších. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o dátume vydania Dangerous Liaisons 2022 a o tom, čo o filme zatiaľ vieme.

Čakanie skončilo! Dátum vydania Dangerous Liaisons 2022 bol aktualizovaný na 21. mája 2022. Sme nadšení, že konečne máme oficiálny dátum, na ktorý sa môžeme tešiť. Vieme, že fanúšikovia čakali na tento deň celé mesiace. Už sa nevieme dočkať, kedy sa o príbehu dozvieme viac a uvidíme, ako sa zápletka vyvinie. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovších aktualizáciách o vydaniach Netflix, navštívte 365 dní Netflix nás a ewige gil birmingham pre viac podrobností o Eternals Marvels.Nebezpečné romániky

Obsah

 • Dátum vydania Dangerous Liaisons 2022
 • Čo o filme zatiaľ vieme
 • herci a štáb
 • Trailer
 • FAQ

Dátum vydania Dangerous Liaisons 2022

Dátum vydania Dangerous Liaisons 2022 je 9. septembra 2022 . Film bude uvedený v kinách v USA a Veľkej Británii. Zatiaľ nie je známe, či sa film dostane aj do ďalších krajín.

Nebezpečné romániky

Čo o filme zatiaľ vieme

Nebezpečné známosti 2022 sú reinterpretáciou rovnomenného románu Pierra Choderlosa de Laclosa. Film rozpráva príbeh dvoch ženatých šľachticov, ktorí hrajú hru intríg a podvodov. Film režíruje režisér a scenárista Christopher Hampton a produkuje ho produkčná spoločnosť Working Title Films. Film je obsadený hviezdnym obsadením vrátane Keira Knightley, Chloë Grace Moretz, Sam Claflin, Stanley Tucci a mnoho ďalších.herci a štáb

V Dangerous Liaisons 2022 hrajú Keira Knightley, Chloë Grace Moretz, Sam Claflin, Stanley Tucci, Rupert Everett, Ben Daniels, Jodhi May, Dominic West, Hayley Atwell, Tom Burke, Holliday Grainger, Richard Madden a mnohí ďalší. Film režíruje režisér a scenárista Christopher Hampton a produkuje ho produkčná spoločnosť Working Title Films.

Trailer

Oficiálny trailer Dangerous Liaisons 2022 ešte nebol zverejnený. Hneď ako vyjde trailer, zverejníme ho tu.

FAQ

 • Kedy je dátum vydania Dangerous Liaisons 2022?
  Dátum vydania Dangerous Liaisons 2022 je 9. septembra 2022.
 • Kto je v obsadení Dangerous Liaisons 2022?
  V Dangerous Liaisons 2022 hrajú Keira Knightley, Chloë Grace Moretz, Sam Claflin, Stanley Tucci, Rupert Everett, Ben Daniels, Jodhi May, Dominic West, Hayley Atwell, Tom Burke, Holliday Grainger, Richard Madden a mnohí ďalší.
 • Kto režíroval Dangerous Liaisons 2022?
  Film režíruje režisér a scenárista Christopher Hampton a produkuje ho produkčná spoločnosť Working Title Films.

Záver

Dangerous Liaisons 2022 je pripravovaný film založený na rovnomennom románe Pierra Choderlosa de Laclosa. Film režíruje režisér a scenárista Christopher Hampton a produkuje ho produkčná spoločnosť Working Title Films. Film je obsadený hviezdnym obsadením vrátane Keira Knightley, Chloë Grace Moretz, Sam Claflin, Stanley Tucci a mnoho ďalších. Dátum vydania Dangerous Liaisons 2022 je 9. september 2022. Oficiálny trailer Dangerous Liaisons 2022 ešte nebol zverejnený. Viac informácií o filme nájdete na IMDb a Zhnité paradajky .