Dark Desire sezóna 1: opakovanie a očakávania pre sezónu 2

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Dark Desire je mexická trilerová séria vydaná na Netflixe v júli 2020. Séria rozpráva príbeh Almy Solaresovej, vydatej ženy, ktorá sa pustí do romániku s tajomným cudzincom. Prvá séria seriálu bola ocenená kritikmi aj divákmi a získala veľkú sledovanosť. Ak ste zmeškali 1. sériu, čítajte ďalej a dozviete sa viac o repríze a o tom, čo môžete očakávať od 2. sezóny.

Prvá sezóna Dark Desire potešila fanúšikov po celom svete. Repríza prvej sezóny ešte zvýšila očakávania na druhú sezónu. Fanúšikovia očakávajú, že druhá sezóna bude ešte napínavejšia a vzrušujúcejšia ako prvá. Už sa nevieme dočkať, kedy sa dozvieme viac o príbehu a uvidíme, ako sa postavy vyvinú. Počas čakania na Dark Desire sezónu 2 sa môžeme tešiť na ďalšie vzrušujúce série, ako napr Beastar sezóna 2 epizóda 6 a Nepredajné domy sezóna 2 buď šťastný.Sezóna temnej túžby 2

Repríza 1. sezóny Dark Desire

Dark Desire Season 1 vyšla na Netflixe v júli 2020. Sezóna pozostáva z 15 epizód, každá má približne 45 minút. Séria získala uznanie od kritikov aj divákov a získala veľkú sledovanosť. Ak ste nestihli prvú sezónu, môžete si ju pozrieť na Netflixe.

Sezóna temnej túžby 2

Očakávania pre Dark Desire sezónu 2

Očakáva sa, že Dark Desire Season 2 vyjde na Netflixe v júli 2021. Očakáva sa, že aj druhá sezóna bude mať 15 epizód. Dej druhej sezóny sa zameria na následky udalostí prvej sezóny. Očakáva sa, že druhá sezóna bude ešte vzrušujúcejšia a tajomnejšia ako prvá.Časté otázky týkajúce sa 1. a 2. sezóny Dark Desire

  • Kedy vyšla prvá séria Dark Desire? Dark Desire Season 1 vyšla na Netflixe v júli 2020.
  • Koľko epizód má prvá séria Dark Desire? Dark Desire Season 1 má 15 epizód.
  • Kedy vyjde druhá séria Dark Desire? Očakáva sa, že Dark Desire Season 2 vyjde na Netflixe v júli 2021.
  • Koľko epizód má Dark Desire Season 2? Očakáva sa, že aj druhá sezóna Dark Desire bude mať 15 epizód.

Tabuľka: Dark Desire sezóny 1 a 2

séria dátum vydania počet epizód
sezóna 1 júla 2020 pätnásť
sezóna 2 júla 2021 pätnásť

Dark Desire je vzrušujúca a tajomná séria, ktorá bola uznávaná kritikmi aj divákmi. Ak ste nestihli prvú sezónu, môžete si ju pozrieť na Netflixe. Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná na Netflixe v júli 2021. Nemôžeme sa dočkať, až sa dozvieme viac o následkoch udalostí prvej sezóny. O vývoji seriálu budeme naďalej informovať.

Viac informácií o sérii Dark Desire 1 a 2 nájdete na stránke Netflix , IMDb a Zhnité paradajky .