Dark Desire sezóna 2: Stav obnovenia Netflixu a čo očakávať

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Dark Desire je mexická trilerová séria vydaná na Netflixe v júli 2020. Séria rozpráva príbeh vydatej ženy, ktorá sa pustí do romániku s tajomným cudzincom. Prvá sezóna šou bola ocenená kritikmi aj divákmi a stala sa jedným z najpopulárnejších originálov Netflixu. Mnoho fanúšikov sa pýta, či bude aj Dark Desire Season 2 a čo môžu očakávať. Tu je viac o stave obnovenia Dark Desire Season 2 na Netflixe a o tom, čo môžete očakávať v sezóne 2.

Dark Desire Season 2 bola obnovená spoločnosťou Netflix a fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu. Séria založená na mexickej sieti Televisa rozpráva príbeh vydatej ženy, ktorá sa ponorí do aféry. Očakáva sa, že druhá séria ponúkne ešte lepší pohľad na zložité vzťahy postáv a fanúšikov čaká niekoľko prekvapení. Medzi nováčikov v sezóne 2 patrí Moriah Plath, ktorá sprevádzala oznámenie o svojej úlohe Oznámenie Moriah Plathovej vyrobené, a počiatočné uvoľnenie bozkávacej kabínky prvotné uvoľnenie bozkávacej kabínky . Nemôžeme sa dočkať, až sa dozvieme viac o Dark Desire Season 2!Sezóna temnej túžby 2

Stav obnovenia 2. sezóny Dark Desire

V auguste 2020 Netflix oznámil, že Dark Desire dostane druhú sezónu. Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná na Netflix v lete 2021. Natáčanie druhej sezóny sa začalo v novembri 2020 a očakáva sa, že skončí vo februári 2021. Obsadenie 2. sezóny bude rovnaké ako v 1. sezóne, s Maite Perroni, Erikom Hayserom, Alejandrom Speitzerom a Reginou Pavón.

Sezóna temnej túžby 2

Čo môžeme očakávať v Dark Desire Season 2?

Druhá sezóna Dark Desire bude pokračovať v príbehu Almy a Daria. Prvá sezóna ukázala, že Alma a Darío sa do seba zaľúbili, no zároveň čelili následkom ich aféry. V druhej sezóne uvidíme, ako sa vzťah medzi týmito dvoma vyvíja a ako sa vyrovnávajú s dôsledkami svojich rozhodnutí. Dozvieme sa viac aj o tajomnej postave, ktorá hrala dôležitú úlohu v prvej sezóne. Bude tiež zaujímavé sledovať, ako sa vyvinú vzťahy medzi ostatnými postavami, najmä medzi Almou a jej manželom.Bude mať Alma a Darío šťastný koniec?

Ťažko povedať, či bude mať Alma a Darío šťastný koniec. Prvá sezóna ukázala, že vzťah medzi nimi je plný prekážok. Nie je jasné, či sa im podarí prekonať všetky prekážky a nájsť šťastný koniec. Bude tiež zaujímavé sledovať, ako sa vyvinie vzťah medzi Almou a jej manželom. Je možné, že sa uzmieria, ale je tiež možné, že sa rozídu. Budeme musieť počkať do vydania 2. série, aby sme sa dozvedeli viac o budúcnosti Almy a Daria.

Bude aj tretia séria Dark Desire?

Je ešte príliš skoro povedať, či bude aj tretia sezóna Dark Desire. Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná v lete 2021, ale zatiaľ nie je známe, či Netflix obnoví sériu na tretiu sezónu. Budeme musieť počkať, kým vyjde druhá sezóna, aby sme sa dozvedeli viac o budúcnosti série.

Záver

Dark Desire je populárna mexická trilerová séria vydaná na Netflixe v júli 2020. V auguste 2020 Netflix oznámil, že Dark Desire dostane druhú sezónu. Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná na Netflix v lete 2021. Obsadenie druhej sezóny bude rovnaké ako v prvej sezóne. V druhej sezóne uvidíme, ako sa vyvíja vzťah medzi Almou a Daríom a ako sa vyrovnávajú s dôsledkami svojich rozhodnutí. Je ešte príliš skoro povedať, či bude aj tretia sezóna Dark Desire. Budeme musieť počkať, kým vyjde druhá sezóna, aby sme sa dozvedeli viac o budúcnosti série.FAQ

  • Kedy vyjde druhá séria Dark Desire? Očakáva sa, že Dark Desire Season 2 vyjde na Netflix v lete 2021.
  • Kto bude hrať v Dark Desire Season 2? Obsadenie 2. sezóny bude rovnaké ako v 1. sezóne, s Maite Perroni, Erikom Hayserom, Alejandrom Speitzerom a Reginou Pavón.
  • Bude aj tretia séria Dark Desire? Je ešte príliš skoro povedať, či bude aj tretia sezóna Dark Desire. Budeme musieť počkať, kým vyjde druhá sezóna, aby sme sa dozvedeli viac o budúcnosti série.

Tabuľka

séria dátum vydania
sezóna 1 júla 2020
sezóna 2 leto 2021

Je jasné, že Dark Desire Season 2 bude mať v zásobe veľa vzrušujúceho vývoja a zvratov. Budeme musieť počkať do vydania 2. série, aby sme sa dozvedeli viac o budúcnosti Almy a Daria. Viac informácií o sérii nájdete na Netflix a IMDb .