Dave Bautista začína nakrúcať Dune 2

Aký Film Vidieť?
 

Dave Bautista začal nakrúcať Dune 2. Film je pokračovaním úspešného sci-fi eposu Duna z roku 1984. Bautista zohrá v pokračovaní dôležitú úlohu. Zahrá si postavu menom Glossu Rabban, ktorý je synovcom púštneho pána. Premiéra filmu sa očakáva v roku 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšie dobrodružstvo vo svete Duny.

Zatiaľ čo Bautista pracuje na Dune 2, fanúšikovia si môžu vychutnať aj ďalšie jeho projekty. Nedávno pracoval na populárnom animovanom seriáli Postavy Trolltopie zúčastnili a možno ich vidieť aj v niektorých ďalších filmoch. Hovorí sa aj o možnom vzťahu s Manžel Emily Raj zapojené.Obsah

Dave Bautista na Instagrame oznámil, že začal natáčať Dune 2. Pokračovanie sci-fi klasiky v réžii režiséra Denisa Villeneuvea sľubuje úchvatný zážitok. Zistite viac o najnovšom vývoji a o tom, čo môžete očakávať.

2 do včerajška

Základné informácie o Dune 2

Duna 2 je pokračovaním klasickej sci-fi Duna z roku 1984 v réžii Davida Lyncha. Film je založený na románe Franka Herberta a rozpráva príbeh mladého Paula Atreida, ktorý musí čeliť nebezpečnej misii vo vzdialenom svete zvanom Arrakis. Denis Villeneuve, režisér filmu, režíroval množstvo úspešných filmov vrátane Blade Runner 2049 a Arrival. Oznámil, že Dune 2 bude vizuálne majstrovské dielo.2 do včerajška

Dave Bautista v Dune 2

Dave Bautista si v Dune 2 zahrá jednu z hlavných úloh. Ujme sa úlohy Glossu Rabbana, jedného z detí tyrana baróna Harkonnena. Bautista je skúsený herec, ktorý sa objavil v mnohých úspešných filmoch vrátane Guardians of the Galaxy a Avengers: Endgame. Na Instagrame oznámil, že začal natáčať Dune 2.

Ďalší členovia obsadenia

Bautista nie je jedinou známou tvárou, ktorá sa objavila v Dune 2. Vo filme si zahrajú aj Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Oscar Isaac, Josh Brolin, Stellan Skarsgård, Zendaya, Jason Momoa a Javier Bardem. Vo filme sa objavia aj niektoré nové tváre vrátane Charlotte Rampling, Dave Bautista, David Dastmalchian, Stephen McKinley Henderson, Chang Chen, Sharon Duncan-Brewster, Charlotte Rampling a Jason Momoa.

Očakávania na Dune 2

Dune 2 sľubuje, že bude vizuálnym majstrovským dielom. Film bude obsahovať kombináciu sci-fi a fantasy prvkov a bude rozprávať príbeh mladého Paula Atreida na vzdialenom svete Arrakis. Obsadenie filmu je pôsobivé a fanúšikovia očakávajú úchvatný zážitok. Film by sa mal dostať do kín v roku 2021.Záver

Dave Bautista na Instagrame oznámil, že začal natáčať Dune 2. Film bude pokračovaním sci-fi klasiky Duna a bude obsahovať mix sci-fi a fantasy prvkov. Obsadenie filmu je pôsobivé a fanúšikovia očakávajú úchvatný zážitok. Film by sa mal dostať do kín v roku 2021.

FAQ

  • Kto hrá v Dune 2?
    V Dune 2 hrajú Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Oscar Isaac, Josh Brolin, Stellan Skarsgård, Zendaya, Jason Momoa a Javier Bardem.
  • Kedy príde Dune 2 do kín?
    Film by sa mal dostať do kín v roku 2021.
  • Kto je režisérom Duny 2?
    Denis Villeneuve je režisérom Duny 2.

Porovnanie členov obsadenia

názov úlohu
Timothée Chalamet Paul Atreides
Rebecca Fergusonová Lady Jessica
Oscar Isaac Vojvoda Leto Atreides
Josh Brolin Gurney Halleck
Stellan Skarsgård barón Vladimír Harkonnen
Zendaya Čo
Jason Momoa Duncan Idaho
Javier Bardem Stilgar