Dead to Me sezóna 3: dátum vydania a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Dead to Me Season 3 vyjde čoskoro! Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu obľúbenej série Netflix. Dátumy vydania, obsadenie a dej ešte nie sú známe, no očakáva sa, že nová sezóna bude vydaná koncom tohto roka. Už sa nevieme dočkať, kedy sa o novej sezóne dozvieme viac! Medzitým si môžete pozrieť Predám príves na Sunset Reunion a Posmrtný život 3 obsadenie sledujte, aby ste sa pripravili na novú sezónu Dead to Me.

ObsahDead to Me je americký komediálno-dramatický seriál vyvinutý Liz Feldman pre Netflix. Séria je o dvoch kamarátoch, ktorí sa ocitli v ťažkej situácii. Prvá sezóna série bola vydaná 3. mája 2019 a druhá sezóna 8. mája 2020. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú tretiu sezónu. Tu je odhadovaný dátum vydania Dead to Me Season 3 na Netflixe, zápletka a ďalšie.

Mŕtva sezóna 3

Obsah

 • Odhadovaný dátum vydania 3. sezóny Dead to Me
 • Príbeh 3. sezóny Dead to Me
 • Obsadenie Dead to Me sezóna 3
 • Časté otázky týkajúce sa Dead to Me Staffel 3

Odhadovaný dátum vydania 3. sezóny Dead to Me

Netflix zatiaľ neoznámil oficiálny dátum vydania Dead to Me Season 3. Očakáva sa však, že tretia sezóna bude vydaná v máji 2021. Hneď, ako bude oznámený oficiálny dátum vydania, vás budeme informovať.

Mŕtva sezóna 3

Príbeh 3. sezóny Dead to Me

Dej 3. sezóny Dead to Me sa zameria na vzťah Jen a Judy. Dvaja priatelia sa pokúsia zachrániť svoj vzťah po tom, čo v druhej sezóne prešli ťažkými časmi. Očakáva sa, že dej sa zameria aj na vyšetrovanie vraždy Steva. Bude zaujímavé sledovať, ako sa s tým dvaja kamaráti popasujú.Obsadenie Dead to Me sezóna 3

Očakáva sa, že obsadenie 3. sezóny Dead to Me bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Vráti sa Christina Applegate ako Jen Harding, Linda Cardellini ako Judy Hale, James Marsden ako Ben Wood, Max Jenkins ako Christopher Doyle, Sam McCarthy ako Charlie Harding a Brandon Scott ako detektív Perez. Očakáva sa aj pridanie niektorých nových postáv.

Časté otázky týkajúce sa Dead to Me Staffel 3

 • Kedy vyjde 3. séria Dead to Me?
  Netflix zatiaľ neoznámil oficiálny dátum vydania Dead to Me Season 3. Očakáva sa však, že tretia sezóna bude vydaná v máji 2021.
 • Kto bude hrať v 3. sezóne Dead to Me?
  Očakáva sa, že obsadenie 3. sezóny Dead to Me bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Očakáva sa aj pridanie niektorých nových postáv.
 • Zameria sa dej 3. sezóny Dead to Me na vyšetrovanie vraždy Steva?
  Áno, Dead to Me Season 3 sa zameria na vyšetrovanie vraždy Steva. Očakáva sa, že dej sa zameria aj na vzťah Jen a Judy.

Záver

Dead to Me je populárna séria Netflix, ktorú milujú fanúšikovia po celom svete. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú tretiu sezónu. Zistili sme viac o odhadovanom dátume vydania Dead to Me Season 3 na Netflix, zápletke a ďalších tu. Vytvorili sme aj zoznam častých otázok súvisiacich s kľúčovými slovami. Tu môžete sledovať prvé dve sezóny. Tu môžete sa dozvedieť viac o seriáli.

Tabuľka

séria dátum vydania
sezóna 1 3. máj 2019
sezóna 2 8. máj 2020
sezóna 3 Očakáva sa máj 2021