Dead to Me Sezóna 3: Dátum vydania, dej, obsadenie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 
nedefinované

Obsah

Séria Netflix Mŕtvy pre mňa potešil fanúšikov po celom svete. Séria je o dvoch kamarátoch, ktorí sa ocitli v ťažkej situácii. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú vydanie 3. série. Zhrnuli sme všetky podrobnosti, ktoré potrebujete vedieť.Mŕtva sezóna 3

Obsah

 • Odhadovaný dátum vydania Dead to Me Season 3
 • Príbeh 3. sezóny Dead to Me
 • Obsadenie Dead to Me sezóna 3
 • Časté otázky týkajúce sa Dead to Me Staffel 3

Odhadovaný dátum vydania Dead to Me Season 3

Netflix zatiaľ nemá oficiálny dátum vydania Mŕtvy pre mňa 3. sezóna oznámená. Očakáva sa však, že séria bude vydaná na jar 2021. Natáčanie tretej sezóny sa začalo vo februári 2020 a skončilo v júni 2020.

Mŕtva sezóna 3

Príbeh 3. sezóny Dead to Me

Zápletka o Mŕtvy pre mňa Sezóna 3 sa zameria na vzťah dvoch kamarátok, Jen a Judy. Títo dvaja sa pokúsia zachrániť svoj vzťah po tom, čo prešli ťažkými časmi v druhej sezóne. Očakáva sa, že dej sa zameria aj na vyšetrovanie vraždy Steva.

Obsadenie Dead to Me sezóna 3

Obsadenie Mŕtvy pre mňa Očakáva sa, že 3. sezóna bude rovnaká ako predchádzajúce sezóny. Christina Applegate sa vráti ako Jen Harding, zatiaľ čo Linda Cardellini sa vráti ako Judy Hale. Očakáva sa, že sa vráti aj James Marsden ako Ben Wood a Ed Asner ako Abe Harding.Časté otázky týkajúce sa Dead to Me Staffel 3

 • Kedy vyjde 3. séria Dead to Me?
  Očakáva sa to Mŕtvy pre mňa Sezóna 3 vyjde na jar 2021.
 • Kto bude hrať v 3. sezóne Dead to Me?
  Obsadenie Mŕtvy pre mňa Očakáva sa, že 3. sezóna bude rovnaká ako predchádzajúce sezóny. Vrátia sa Christina Applegate, Linda Cardellini, James Marsden a Ed Asner.
 • Čo sa stane v 3. sezóne Dead to Me?
  Zápletka o Mŕtvy pre mňa Sezóna 3 sa zameria na vzťah dvoch kamarátok, Jen a Judy. Očakáva sa, že dej sa zameria aj na vyšetrovanie vraždy Steva.

Záver

Netflix zatiaľ nemá oficiálny dátum vydania Mŕtvy pre mňa 3. sezóna oznámená. Dej sa zameria na vzťah medzi Jen a Judy a očakáva sa, že sa zameria aj na vyšetrovanie Stevovej vraždy. Očakáva sa, že obsadenie bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Ozveme sa vám pre viac informácií Mŕtvy pre mňa Sezóna 3 bude musieť počkať, ale sme si istí, že séria bude čoskoro vydaná. Viac informácií nájdete v časti Netflix a IMDb .