Death Note Sezóna 2: Obsadenie, Dátum vydania, Trailer a dej

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Death Note je japonský anime seriál založený na mange s rovnakým názvom. Séria rozpráva príbeh Lighta Yagamiho, stredoškolského študenta, ktorý nájde magický zápisník, ktorý mu dáva moc zabiť každého, koho meno do zápisníka zapíše. Death Note Season 1 vyšla v roku 2006 a zožala obrovský úspech. Odvtedy sa veľa špekulovalo o možnej druhej sezóne. Tu sa môžete dozvedieť viac o hereckom obsadení, dátume vydania, traileri a zápletke Death Note Season 2.

Death Note Season 2 je japonská anime séria založená na mange s rovnakým názvom. Dej sa točí okolo tajomného zápisníka, ktorý dáva majiteľovi moc zabiť každého, koho si do zápisníka zapíše. 2. sezónu bude hrať nové obsadenie pozostávajúce z niekoľkých známych tvárí. Dátum vydania druhej série ešte nie je známy, no očakáva sa, že vyjde v roku 2021. Trailer na 2. sezónu zatiaľ nie je k dispozícii, no očakáva sa, že bude čoskoro vydaný. Príbeh 2. sezóny sa zameria na následky udalostí z 1. sezóny. Už sa nevieme dočkať, čo nás čaká v druhej sezóne. Ak sa chcete dozvedieť viac o iných anime sériách, čítajte ďalej No Guns Life Staffel 3 a Mladý Sheldon Cast Staffel 4 .Death note sezóna 2

povolanie

Obsadenie Death Note Season 2 zatiaľ nie je známe. Očakáva sa však, že sa vráti väčšina pôvodných hercov, vrátane Light Yagami (hrá Tatsuya Fujiwara), L (hrá Kenichi Matsuyama) a Misa Amane (hrá Erika Toda). Očakáva sa, že sa pridajú aj noví herci, ktorí predstavia nové postavy.

Death note sezóna 2

Dátum publikácie

Dátum vydania Death Note Season 2 zatiaľ nie je známy. Očakáva sa však, že séria bude vydaná v roku 2021. Očakáva sa, že séria bude vydaná aj na Netflixe, keďže prvá sezóna bola vydaná aj na Netflixe.Trailer

Trailer Death Note na 2. sezónu zatiaľ nie je k dispozícii. Očakáva sa však, že trailer bude zverejnený niekoľko mesiacov pred vydaním série.

Zápletka

Zápletka Death Note sezóny 2 zatiaľ nie je známa. Očakáva sa však, že séria bude pokračovať v príbehu Lighta Yagamiho a jeho boja proti zlu. Očakáva sa tiež predstavenie nových postáv, ktoré pomôžu Lightovi Yagamimu dosiahnuť jeho cieľ.

často kladené otázky

  • Kto hrá v Death Note Season 2? - Obsadenie Death Note Season 2 zatiaľ nie je známe. Očakáva sa však, že sa vráti väčšina pôvodných hercov, vrátane Light Yagami (hrá Tatsuya Fujiwara), L (hrá Kenichi Matsuyama) a Misa Amane (hrá Erika Toda).
  • Kedy vyjde Death Note Season 2? - Dátum vydania Death Note Season 2 zatiaľ nie je známy. Očakáva sa však, že séria bude vydaná v roku 2021.
  • Kde môžem vidieť trailer k Death Note 2. sezóne? - Trailer Death Note na 2. sezónu ešte nie je k dispozícii. Očakáva sa však, že trailer bude zverejnený niekoľko mesiacov pred vydaním série.
  • Aký je dej Death Note Season 2? - Dej Death Note 2. sezóny zatiaľ nie je známy. Očakáva sa však, že séria bude pokračovať v príbehu Lighta Yagamiho a jeho boja proti zlu.

Tabuľka

séria Dátum publikácie povolanie Trailer
1 2006 Tatsuya Fujiwara, Kenichi Matsuyama, Erika Toda Prístupný
2 2021 (očakávané) Neznámy Neznámy

Death Note Season 2 je jednou z najočakávanejších anime sérií roku 2021. Hoci herecké obsadenie, dátum vydania, trailer ani zápletka ešte nie sú známe, očakáva sa, že séria vyjde v budúcom roku. O vývoji budeme naďalej informovať, keď budú k dispozícii nové informácie. Dovtedy sa môžete tešiť na prvú sezónu Netflix vyhliadka.Pre viac informácií o Death Note Season 2 navštívte IMDb a Anime Planet .