Demon Slayer 2. sezóna: Potvrdený dátum vydania

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Sezóna 2 Demon Slayer bola oficiálne potvrdená a vyjde 16. apríla 2021. Prvá séria úspešného anime vyšla v apríli 2019 a odvtedy si získala obrovské množstvo fanúšikov. Druhá sezóna bude pokračovať v príbehu Tanjiro Kamado a jeho ceste za záchranou jeho sestry Nezuko.Postavy 2. sezóny Demon Slayer

Obsah

 • Dátum vydania 2. sezóny Demon Slayer
 • Nové postavy v druhej sezóne
 • Kde sledovať 2. sezónu Demon Slayer?
 • Demon Slayer 2 FAQ

Dátum vydania 2. sezóny Demon Slayer

Demon Slayer Season 2 vyjde 16. apríla 2021. Prvá séria úspešného anime vyšla v apríli 2019 a odvtedy si získala obrovské množstvo fanúšikov. Druhá sezóna bude pokračovať v príbehu Tanjiro Kamado a jeho ceste za záchranou jeho sestry Nezuko.

Vydanie 2. sezóny Demon Slayer potvrdené! Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu obľúbenej anime série. Očakáva sa, že nová sezóna sa bude vysielať na japonskom kanáli Tokyo MX v apríli 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu plnú nových postáv a dobrodružstiev. Ak máte záujem dozvedieť sa viac o obsadení 2. sezóny, môžete obsadenie oválu 2. sezóny skontrolovať. Ak sa chcete dozvedieť viac o časoch vydania 3. série, môžete Čas na predstavenie sezóny 3 skontrolovať.

Nové postavy v druhej sezóne

Sezóna 2 Demon Slayer bude obsahovať množstvo nových postáv. Patrí medzi ne tajomný lovec démonov Kyojuro Rengoku, mladý lovec démonov Genya Shinazugawa a tajomný lovec démonov Mitsuri Kanroji. Tanjiro a jeho priatelia budú bojovať aj s novými démonmi.Kde sledovať 2. sezónu Demon Slayer?

Demon Slayer Season 2 bude k dispozícii na rôznych streamovacích platformách, ako sú Netflix, Hulu a Crunchyroll. Vysiela sa aj na rôznych japonských televíznych kanáloch, ako sú Tokyo MX, BS11 a AT-X.

Demon Slayer 2 FAQ

 • Kedy vyjde 2. sezóna Demon Slayer?
  Demon Slayer Season 2 vyjde 16. apríla 2021.
 • Kto sú nové postavy v druhej sérii?
  V 2. sezóne Demon Slayer sa predstavia Kyojuro Rengoku, Genya Shinazugawa a Mitsuri Kanroji.
 • Kde sledovať 2. sezónu Demon Slayer?
  Demon Slayer Season 2 bude k dispozícii na rôznych streamovacích platformách, ako sú Netflix, Hulu a Crunchyroll.

Tabuľka postáv v 2. sezóne Demon Slayer

názov Popis
Kyojuro Rengoku Tajomný lovec démonov
Genya Shinazugawa Mladý lovec démonov
Mitsuri Kanroji Tajomný lovec démonov

Demon Slayer Season 2 predstaví mnoho nových postáv a démonov a bude pokračovať v príbehu Tanjiro Kamado a jeho ceste za záchranou jeho sestry Nezuko. Dátum vydania Demon Slayer Season 2 bol oficiálne potvrdený a vyjde 16. apríla 2021. Fanúšikovia môžu sledovať sezónu 2 na rôznych streamovacích platformách, ako sú Netflix, Hulu a Crunchyroll.

Záver

Demon Slayer Season 2 predstaví mnoho nových postáv a démonov a bude pokračovať v príbehu Tanjiro Kamado a jeho ceste za záchranou jeho sestry Nezuko. Dátum vydania Demon Slayer Season 2 bol oficiálne potvrdený a vyjde 16. apríla 2021. Fanúšikovia si môžu vychutnať 2. sezónu na rôznych streamovacích platformách, ako napr Netflix , Hulu a Crunchyroll pozri.