Demon Slayer Season 2 Episode 4 Dátum vydania a ďalšie podrobnosti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Demon Slayer je jedným z najpopulárnejších anime seriálov posledných rokov. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú vydanie druhej série. V tomto článku budeme hovoriť o dátume vydania Demon Slayer Season 2 Episode 4 a ďalších podrobnostiach.

Očakáva sa, že štvrtá epizóda druhej sezóny Demon Slayer bude vydaná 11. júna 2021. Štvrtá epizóda bude obsahovať niekoľko vzrušujúcich momentov a udalostí, ktoré potešia fanúšikov série. Štvrtý diel tiež predstaví niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej dopredu. Fanúšikovia sa môžu tešiť na zaujímavé zvraty a prekvapenia. Ak sa chcete dozvedieť viac o Demon Slayer Season 2, čítajte ďalej Smother Peacock Rezension a modré exorcistické kapitoly .Demon Slayer sezóna 2, epizóda 4

Obsah

 • Demon Slayer dátum vydania 2 epizódy 4
 • Viac Demon Slayer Season 2 Episode 4 Details
 • Demon Slayer Season 2 Episode 4 FAQ

Demon Slayer dátum vydania 2 epizódy 4

Demon Slayer 2 epizóda 4 sa bude vysielať 25. apríla 2021 publikovaný. Epizóda sa bude vysielať na streamovacej službe AnimeLab byť dostupný. Fanúšikovia môžu epizódu sledovať aj na iných streamovacích platformách, napr Crunchyroll a Funimácia vyhliadka.

Demon Slayer Season 2 Episode 4 detaily

Viac Demon Slayer Season 2 Episode 4 Details

Demon Slayer Season 2 Episode 4 bude pokračovať v príbehu Tanjira a jeho priateľov. Epizóda sa zameria na cestu skupiny na horu Natagumo. Skupina sa pokúsi poraziť démona, ktorý terorizuje ľudí v tejto oblasti.Demon Slayer Season 2 Episode 4 FAQ

 • Kedy vyjde Demon Slayer 2. epizóda 4?
  Demon Slayer Season 2 Episode 4 vyjde 25. apríla 2021.
 • Kde môžem pozerať Demon Slayer Season 2 Episode 4?
  Demon Slayer Season 2 Episode 4 bude k dispozícii na streamovacej službe AnimeLab. Fanúšikovia môžu epizódu sledovať aj na iných streamovacích platformách, ako sú Crunchyroll a Funimation.
 • Na čo sa zameria Demon Slayer sezóna 2, epizóda 4?
  Demon Slayer Season 2 Episode 4 sa zameria na cestu skupiny na horu Natagumo. Skupina sa pokúsi poraziť démona, ktorý terorizuje ľudí v tejto oblasti.

Záver

Demon Slayer Season 2 Episode 4 vyjde 25. apríla 2021. Fanúšikovia môžu epizódu sledovať na streamovacej službe AnimeLab. Epizóda sa zameria na cestu skupiny na horu Natagumo. Dúfame, že ste dostali všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste zostali v obraze. Viac informácií nájdete v časti Anime News Network a Crunchyroll .

Tabuľka

Dôsledok Dátum publikácie
Demon Slayer sezóna 2, epizóda 4 25. apríla 2021