Demon Slayer 2. sezóna: Všetko, čo fanúšikovia potrebujú vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Sezóna 2 Demon Slayer je jednou z najočakávanejších anime sérií roku 2021. Fanúšikovia chcú vedieť viac o dátumoch vydania, zápletke a postavách. V tomto článku vám vysvetlíme všetko o Demon Slayer Season 2 a zostavíme zoznam častých otázok, ktoré vám pomôžu dozvedieť sa viac o sérii.

Demon Slayer Season 2 je jedným z najočakávanejších anime seriálov roka. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú pokračovanie príbehu Tanjira a jeho priateľov. Všetci fanúšikovia potrebujú vedieť, že druhá sezóna ešte nebola oznámená. O čase vydania však koluje veľa klebiet a dohadov. Na novinky si ešte počkáme, no medzitým sa fanúšikovia môžu tešiť na ďalšie anime série ako napr Čas vydania Netflix Money Heist a Xochitl Gomez sezóna 2 buď šťastný.Demon Slayer 2 sezóna

Obsah

 • dátumy vydania
 • Zápletka
 • postavy
 • často kladené otázky

dátumy vydania

Druhá sezóna Demon Slayer je naplánovaná na vysielanie na japonskom kanáli Tokyo MX v apríli 2021. Vysiela sa aj na iných kanáloch, ako sú BS11, Gunma TV, Tochigi TV a MBS. Séria bude dostupná aj na streamovacej službe Hulu Japan.

Demon Slayer 2 sezóna

Zápletka

Druhá sezóna Demon Slayer sa začne hneď po skončení prvej sezóny. Dej sa zameria na cestu Tanjira a jeho priateľov, ktorí sa snažia poraziť démonov, ktorí ohrozujú svet. Pokúsite sa tiež dozvedieť viac o tajomnej organizácii za démonmi.postavy

Druhá sezóna Demon Slayer predstaví niekoľko nových postáv, vrátane tajomného lovca démonov Muzan Kibutsuji, o ktorom sa hovorí, že je najsilnejším démonom na svete. Pribudnú aj niektorí noví členovia Zboru zabijakov démonov, vrátane Shinobu Kocha, majstra hmyzích techník, a Kyojura Rengokua, ktorý je považovaný za najsilnejšieho bojovníka v zbore.

často kladené otázky

 • Kedy sa bude vysielať 2. séria Demon Slayer?
  Druhá sezóna Demon Slayer je naplánovaná na vysielanie na japonskom kanáli Tokyo MX v apríli 2021.
 • Kto sú nové postavy v druhej sérii?
  Sezóna 2 Demon Slayer predstaví niekoľko nových postáv vrátane tajomného lovca démonov Muzan Kibutsuji, Shinobu Kocho a Kyojuro Rengoku.
 • Bude 2. séria dostupná na Hulu Japan?
  Áno, Demon Slayer Season 2 bude k dispozícii aj na streamovacej službe Hulu Japan.

Záver

Druhá sezóna Demon Slayer je naplánovaná na vysielanie na japonskom kanáli Tokyo MX v apríli 2021. Objaví sa niekoľko nových postáv vrátane tajomného lovca démonov Muzan Kibutsuji, Shinobu Kocho a Kyojuro Rengoku. Dej sa zameria na cestu Tanjira a jeho priateľov, ktorí sa snažia poraziť démonov, ktorí ohrozujú svet. Séria bude dostupná aj na streamovacej službe Hulu Japan. Dúfame, že vám tento článok pomohol dozvedieť sa viac o Demon Slayer Season 2.

Ďalšie informácie nájdete v časti Anime News Network a Crunchyroll .často kladené otázky

Opýtať sa Odpoveď
Kedy sa bude vysielať 2. séria Demon Slayer? Druhá sezóna Demon Slayer je naplánovaná na vysielanie na japonskom kanáli Tokyo MX v apríli 2021.
Kto sú nové postavy v druhej sérii? Sezóna 2 Demon Slayer predstaví niekoľko nových postáv vrátane tajomného lovca démonov Muzan Kibutsuji, Shinobu Kocho a Kyojuro Rengoku.
Bude 2. séria dostupná na Hulu Japan? Áno, Demon Slayer Season 2 bude k dispozícii aj na streamovacej službe Hulu Japan.