Demon Slayer 3. sezóna: Dátum vydania, obsadenie, dej a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Demon Slayer Season 3 je jedným z najočakávanejších anime seriálov roka. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú pokračovanie príbehu Tanjira a jeho priateľov. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o Demon Slayer Season 3, vrátane dátumu vydania, obsadenia, zápletky a ďalších. nedefinovanéDemon Slayer sezóna 3

Obsah

Dátum publikácie

Premiéra tretej sezóny Demon Slayer sa očakáva v roku 2021. Hoci presný dátum vydania ešte nie je známy, pravdepodobne to bude na jar alebo v lete 2021. Hneď, ako bude oznámený oficiálny dátum vydania, vás budeme informovať.

Demon Slayer sezóna 3

povolanie

Očakáva sa, že obsadenie Demon Slayer 3 sezóny bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Hlavnými hercami sú Natsuki Hanae ako Tanjiro Kamado, Akari Kito ako Nezuko Kamado, Hiro Shimono ako Zenitsu Agatsuma, Yoshitsugu Matsuoka ako Inosuke Hashibira a Satoshi Hino ako Giyu Tomioka. Objavia sa aj nové postavy, ktoré ešte nie sú známe.

Zápletka

Očakáva sa, že dej 3. sezóny Demon Slayer bude priamo nadväzovať na udalosti 2. sezóny. Tanjiro a jeho priatelia sa budú naďalej snažiť chrániť Nezuko pred démonmi a zachrániť pred nimi svet. Do príbehu sa predstavia aj niektoré nové postavy.Trailer

Trailer na 3. sezónu Demon Slayer ešte nebol zverejnený. Hneď ako vyjde trailer, zverejníme ho tu.

FAQ

  • Kedy vyjde 3. séria Demon Slayer?
    Premiéra tretej sezóny Demon Slayer sa očakáva v roku 2021. Hoci presný dátum vydania ešte nie je známy, pravdepodobne to bude na jar alebo v lete 2021.
  • Kto bude hrať v 3. sezóne Demon Slayer?
    Očakáva sa, že obsadenie Demon Slayer 3 sezóny bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Hlavnými hercami sú Natsuki Hanae ako Tanjiro Kamado, Akari Kito ako Nezuko Kamado, Hiro Shimono ako Zenitsu Agatsuma, Yoshitsugu Matsuoka ako Inosuke Hashibira a Satoshi Hino ako Giyu Tomioka.
  • Čo sa stane v 3. sezóne Demon Slayer?
    Očakáva sa, že dej 3. sezóny Demon Slayer bude priamo nadväzovať na udalosti 2. sezóny. Tanjiro a jeho priatelia sa budú naďalej snažiť chrániť Nezuko pred démonmi a zachrániť pred nimi svet.

Tabuľka

séria Dátum publikácie
1 apríla 2019
2 október 2020
3 Pravdepodobne 2021

Očakáva sa, že Demon Slayer Season 3 bude jednou z najočakávanejších anime sérií roka. Budeme vás informovať, keď sa objavia ďalšie informácie o dátume vydania, obsadení, príbehu a ďalších. Ďalšie informácie nájdete v časti Anime News Network a IMDb .

Dúfame, že vám tento článok pomohol dozvedieť sa viac o Demon Slayer Season 3. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.