Dátum vydania Dexter: New Blood Episode 7 a Battle of Dexter

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Dexter: New Blood je americký televízny seriál založený na rovnomennom románe. Séria je o forenznom vedcovi, ktorý vedie dvojitý život ako sériový vrah. Siedma epizóda série, 'The Battle of Dexter', bola odvysielaná 8. apríla 2020. V tomto článku sa pozrieme na Battle of Dexter a dátum vydania epizódy 7.

Dátum vydania Dexter: New Blood Episode 7 a Battle of Dexter je 15. apríla 2021. Táto epizóda bude vzrušujúcou bitkou medzi Dexterom a jeho protivníkom. Bude to epická bitka, ktorá poteší fanúšikov. Dexter využije svoje schopnosti a znalosti, aby porazil svojho súpera. Už sa nevieme dočkať, ako sa veci vyvinú. Ak sa chcete dozvedieť viac o bitke, môžete tiež je to Winx Dowling a Nicki prírodné vlasy vyhliadka.Dátum vydania Dexter: New Blood Episode 7 a všetko o Dexterovom boji

Dátum vydania Dexter: New Blood Episode 7

Siedma epizóda série, 'The Battle of Dexter', bola odvysielaná 8. apríla 2020. Epizódu napísali tvorcovia seriálu Scott Buck a Clyde Phillips a režíroval Ernest Dickerson. Táto epizóda bola odvysielaná spoločnosťou Showtime a je dostupná na oficiálnej webovej stránke seriálu.

Dexter: New Blood Folge 7

Bitka o Dextera

V siedmej epizóde série, 'The Battle of Dexter', nasleduje rozhodujúca bitka medzi Dexterom a jeho nepriateľom, sériovým vrahom Arthurom Mitchellom. Bitka sa odohráva v opustenej budove, kde sa Dexter pokúša zabiť Arthura. Bitka je boj na život a na smrť, v ktorom sa Dexter pokúša zabiť Arthura skôr, ako zabije seba. Na konci bitky Dexter vyhrá a zabije Arthura.pozadie bitky

Bitka medzi Dexterom a Arthurom je boj založený na dlhej histórii konfliktu medzi nimi dvoma. Arthur je sériový vrah, ktorý roky prenasleduje Dextera a snaží sa ho zabiť. Dexter sa snažil Arthura zastaviť, ale nepodarilo sa mu to. Bitka je vyvrcholením konfliktu medzi nimi dvoma a končí Artušovou smrťou.

následky bitky

Bitka má pre Dextera a jeho rodinu ďalekosiahle následky. Po zabití Arthura sa Dexter musí vyrovnať s následkami svojich činov. Musí sa vyrovnať aj s dôsledkami svojho dvojitého života a rozhodnúť sa, či chce vo svojom dvojitom živote pokračovať alebo sa ho vzdá. Bitka zasiahne aj Dexterovu rodinu, ktorá sa musí vyrovnať s následkami.

Záver

Bitka o Dextera je dôležitou súčasťou série a má pre Dextera a jeho rodinu ďalekosiahle následky. Siedma epizóda série, 'The Battle of Dexter', bola odvysielaná 8. apríla 2020. Epizódu napísali tvorcovia seriálu Scott Buck a Clyde Phillips a režíroval Ernest Dickerson. Bitka je vyvrcholením konfliktov medzi Dexterom a jeho nepriateľom, sériovým vrahom Arthurom Mitchellom, a vyvrcholí Arthurovou smrťou.Zoznam najdôležitejších kľúčových slov

 • Dexter
 • Nová krv
 • 7. epizóda
 • bitka
 • Dátum publikácie
 • Arthur Mitchell
 • Scott Buck
 • Clyde Phillips
 • Ernest Dickerson

FAQ

 • Otázka: Kedy sa vysielala 7. epizóda Dexter: New Blood?
  A: Siedma epizóda série, 'The Battle of Dexter', bola odvysielaná 8. apríla 2020.
 • Otázka: Kto napísal siedmu epizódu Dexter: New Blood?
  A: Epizódu napísali tvorcovia seriálu Scott Buck a Clyde Phillips.
 • Otázka: Kto režíroval Dexter: New Blood Episode 7?
  A: Epizódu režíroval Ernest Dickerson.
 • Otázka: Čo je to bitka o Dextera?
  A: Bitka o Dextera je boj na život a na smrť medzi Dexterom a jeho nepriateľom, sériovým vrahom Arthurom Mitchellom.

Tabuľka

epizóda Dátum publikácie Tvorca inscenovanie
7. epizóda 8. apríla 2020 Scott Buck a Clyde Phillips Ernest Dickerson

Bitka o Dextera je dôležitou súčasťou série a má pre Dextera a jeho rodinu ďalekosiahle následky. Pozreli sme sa na dátum vydania 7. epizódy a bitku o Dextera a vytvorili sme zoznam najdôležitejších kľúčových slov. Viac informácií o sérii nájdete na Oficiálna webová stránka Showtime a na IMDb stránka seriálu .