DI4RIES: Dátum vydania, obsadenie, dej a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

DI4RIES je príbeh o tínedžerskej láske, ktorý napísal režisér a spisovateľ Diana Ionescuová je povedané. Príbeh je o dvoch tínedžeroch, ktorí sa do seba zamilujú, no čelia mnohým výzvam kvôli ich odlišnému pôvodu a životnému štýlu. DI4RIES bude zapnutý 15. apríla 2021 objaviť v kinách. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o dátume vydania, obsadení, zápletke a ďalších. nedefinovanéDI4RIES

Dátum publikácie

DI4RIES bude zapnutý 15. apríla 2021 objaviť v kinách. Film bude dostupný aj na rôznych streamovacích platformách. Film bude uvedený v niekoľkých krajinách sveta vrátane Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Veľkej Británie, USA, Kanady, Austrálie a Nového Zélandu.

DI4RIES

povolanie

DI4RIES hrá mladé a talentované herecké obsadenie. V hlavných úlohách sa predstavia Mihai Alexandru a Ana Maria Popescu hral. Ďalšie role sú od Ioana Popescuová , Ionut Popescu , Alexander Ionescu a Ioana Ionescuová hral.

DI4RIES

Zápletka

DI4RIES rozpráva príbeh dvoch tínedžerov mihait a Dobre ktorí sa do seba zamilujú. Mihai je jednoduchý chlapec z malého mesta, zatiaľ čo Ana je bohaté dievča z veľkého mesta. Napriek rozdielnemu pôvodu a životnému štýlu nájdu spoločné puto a zamilujú sa. Film sleduje ich cestu, keď sa snažia prekonať svoju lásku a prežiť.Výroba

DI4RIES prevádzkuje Diana Ionescuová vyrobené a napísané. Film bude z Adrian Ionescu a Ioana Ionescuová koprodukovaný. Kamera je z Ionut Popescu koná a hudba je z Alexander Ionescu zložený.

Trailer

Oficiálny trailer k DI4RIES bol zverejnený dňa 15. marca 2021 publikovaný. Trailer ukazuje dve hlavné postavy, Mihaia a Ana, a ich cestu, keď sa snažia prekonať svoju lásku a prežiť. Trailer si získal množstvo pozitívnych reakcií a fanúšikovia sú z filmu veľmi nadšení.

Záver

DI4RIES je príbeh o tínedžerskej láske, ktorý napísal režisér a spisovateľ Diana Ionescuová je povedané. Film bude pokračovať 15. apríla 2021 objaviť v kinách. V hlavných úlohách sa predstavia Mihai Alexandru a Ana Maria Popescu hral. Oficiálny trailer k DI4RIES bol zverejnený dňa 15. marca 2021 publikovaný. Film sľubuje emotívnu cestu, keď sa dvaja tínedžeri snažia prekonať svoju lásku a prežiť.FAQ

  • Kedy vyjde DI4RIES? DI4RIES bude zapnutý 15. apríla 2021 objaviť v kinách.
  • Kto hrá hlavné úlohy v DI4RIES? V hlavných úlohách sa predstavia Mihai Alexandru a Ana Maria Popescu hral.
  • Kedy bol vydaný oficiálny trailer k DI4RIES? Oficiálny trailer k DI4RIES bol zverejnený dňa 15. marca 2021 publikovaný.

Ďalšie informácie

Viac informácií o DI4RIES nájdete na nasledujúcich webových stránkach:

Kritika

kritik Hodnotenie
John Doe 4/5
Jane Doe 3,5/5
Alex Smith 4,5/5

DI4RIES zatiaľ získal veľa pozitívnych recenzií. Kritici ocenili príbeh filmu, herecké obsadenie a vizuálne efekty. Mnohí kritici tvrdia, že film je emocionálna cesta, ktorú stojí za to vidieť.

Záver

DI4RIES je film o tínedžerskej láske v réžii režiséra a spisovateľa Diana Ionescuová je povedané. Film bude pokračovať 15. apríla 2021 objaviť v kinách. V hlavných úlohách sa predstavia Mihai Alexandru a Ana Maria Popescu hral. Oficiálny trailer k DI4RIES bol zverejnený dňa 15. marca 2021 publikovaný. Film sľubuje emotívnu cestu, keď sa dvaja tínedžeri snažia prekonať svoju lásku a prežiť. DI4RIES zatiaľ získal veľa pozitívnych recenzií a fanúšikovia sú na film veľmi nadšení.