Diamond No Ace Act II: dátum vydania, spoilery a všetko, čo zatiaľ vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Diamond No Ace Act II je japonská anime séria založená na mange, ktorú vytvoril Yuji Terajima. Séria je o Eijunovi Sawamurovi, mladom baseballovom hráčovi, ktorý sa snaží dostať svoj tím na vrchol. Prvá sezóna série vyšla v roku 2013 a odvtedy si získala obrovské množstvo fanúšikov. Teraz, keď bola ohlásená sezóna 2, mnohí fanúšikovia sú nadšení z dátumu vydania, spojlerov a všetkého, čo doteraz vieme.Kapitola 227 zákona Diamond No Ace Act II

Obsah

 • dátum vydania
 • Spojler
 • postavy
 • Zápletka
 • Trailer
 • FAQ

dátum vydania

Očakáva sa, že 2. sezóna Diamond No Ace Act II vyjde v apríli 2021. Prvá sezóna vyšla v roku 2013 a odvtedy si získala obrovskú sledovanosť. Očakáva sa, že druhá sezóna bude pokračovaním prvej sezóny a bude pokračovať v rozprávaní príbehu Eijuna Sawamuru a jeho tímu.

Diamond No Ace Act II Season 2 vyjde čoskoro! Máme všetky informácie, ktoré zatiaľ máme o dátume vydania, spoileroch a ďalších. Vieme, že Diamond No Ace Act II Season 2 vyjde v apríli 2021. Čaká na vás množstvo vzrušujúcich momentov, ktoré potešia fanúšikov po celom svete. Nemôžeme sa dočkať, až sa dozvieme viac o 2. sezóne. Počas čakania na vydanie si môžete pozrieť aj ďalšie populárne anime série, ako napr Wynonna Ohrp 2021 a Jednoduché vyrovnávanie Kapitel 138 verzögert vyhliadka.

Kapitola 227 zákona Diamond No Ace Act II-

Spojler

Zatiaľ neexistujú žiadne oficiálne spoilery pre Diamond No Ace Act II sezónu 2. Existujú však klebety, že Eijun Sawamura a jeho tím budú v sezóne 2 čeliť novým výzvam. Očakáva sa tiež, že sezóna 2 predstaví niekoľko nových postáv, ktoré pomôžu Eijunovi a jeho tímu na ceste.postavy

Očakáva sa, že druhá sezóna Diamond No Ace Act II bude mať rovnaké postavy ako prvá sezóna. Eijun Sawamura bude hlavnou postavou, ktorá sa bude snažiť doviesť svoj tím na vrchol. Očakáva sa tiež predstavenie niektorých nových postáv, ktoré podporia Eijuna a jeho tím na ich ceste.

Zápletka

Očakáva sa, že dej Diamond No Ace Act II sezóny 2 bude pokračovaním sezóny 1. Eijun Sawamura a jeho tím sa pokúsia dostať na vrchol a zároveň čeliť novým výzvam. Očakáva sa tiež, že sezóna 2 predstaví niekoľko nových postáv, ktoré pomôžu Eijunovi a jeho tímu na ceste.

Trailer

Zatiaľ neexistuje žiadny oficiálny trailer na Diamond No Ace Act II Season 2. Existujú však klebety, že trailer by mal byť zverejnený v marci 2021. Hneď ako vyjde trailer, zverejníme ho tu.FAQ

 • Kedy vyjde 2. sezóna Diamond No Ace Act II?
  Očakáva sa, že 2. sezóna Diamond No Ace Act II vyjde v apríli 2021.
 • Existujú nejaké spoilery pre druhú sezónu?
  Zatiaľ neexistujú žiadne oficiálne spoilery pre Diamond No Ace Act II sezónu 2. Existujú však klebety, že Eijun Sawamura a jeho tím budú v sezóne 2 čeliť novým výzvam.
 • Budú nové postavy v druhej sezóne?
  Očakáva sa, že sezóna 2 predstaví niekoľko nových postáv, ktoré pomôžu Eijunovi a jeho tímu na ceste.

Záver

Očakáva sa, že 2. sezóna Diamond No Ace Act II vyjde v apríli 2021. Zatiaľ neexistujú žiadne oficiálne spoilery pre 2. sezónu, ale očakáva sa, že Eijun Sawamura a jeho tím budú v 2. sezóne čeliť novým výzvam. Očakáva sa tiež, že sezóna 2 predstaví niekoľko nových postáv, ktoré pomôžu Eijunovi a jeho tímu na ceste. Oficiálny trailer by mal byť zverejnený v marci 2021. Budeme vás informovať hneď, ako budú nové informácie.

Pre viac informácií o Diamond No Ace Act II navštívte Anime News Network a Crunchyroll .