Disenchantment Season 3 Dátum vydania, obsadenie a podrobnosti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia rozčarovania čakali na tretiu sériu animovanej série Netflix už dlho. Teraz boli konečne odhalené nové informácie o dátume vydania, hereckom obsadení, produkcii a detailoch príbehu. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o 3. sezóne Disenchantment.

Disenchantment Season 3 príde na Netflix čoskoro. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátum vydania, obsadenie a ďalšie detaily. Očakáva sa, že tretia sezóna bude vydaná v septembri 2021. Obsadenie tretej sezóny bude zahŕňať aj niekoľko nových tvárí. Popri známych hlasoch Abbi Jacobson, Eric Andre a Nat Faxon pribudnú nové hlasy. Ďalšie podrobnosti o 3. sezóne Disenchantment budú oznámené čoskoro. Počas čakania na 3. sezónu Disenchantment si môžete pozrieť aj ďalšie obľúbené relácie, ako napr Útok na Titan S4 E9 a 30 mincí, epizóda 5 vyhliadka.sezóna sklamaní 3

Obsah

 • Dátum vydania 3. sezóny odčarovania
 • Obsadenie Disenchantment 3. sezóna
 • Produkcia a dej Disenchantment Sezóna 3
 • Časté otázky týkajúce sa odčarovania 3. sezóny

Dátum vydania 3. sezóny odčarovania

Očakáva sa, že Disenchantment Season 3 bude mať premiéru na Netflixe v roku 2021. Hoci presný dátum vydania ešte nie je známy, pravdepodobne to bude na jar alebo v lete 2021. Po zverejnení presného termínu vás budeme informovať.

sezóna sklamaní 3

Obsadenie Disenchantment 3. sezóna

Očakáva sa, že obsadenie 3. sezóny Disenchantment bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Abbi Jacobson sa predstaví ako princezná Bean, Eric Andre ako Luci a Nat Faxon ako Elfo. Medzi ďalšie známe tváre patria John DiMaggio ako kráľ Zøg, Tress MacNeille ako kráľovná Oona, Matt Berry ako princ Merkimer a David Herman ako otec O'Grady.Produkcia a dej Disenchantment Sezóna 3

Produkcia 3. sezóny Disenchantment sa začala v januári 2020. Dej sa zameria na dobrodružstvá Beana, Luciho a Elfa, ktorí sa vydávajú na cestu za odhalením tajomstiev svojej minulosti. Môžeme očakávať, že tretia sezóna bude plná prekvapení a nečakaných zvratov.

Časté otázky týkajúce sa odčarovania 3. sezóny

 • Otázka: Kedy vyjde 3. séria Disenchantment?
  A: Očakáva sa, že Disenchantment Season 3 bude mať premiéru na Netflixe v roku 2021.
 • Otázka: Kto bude hrať v 3. sezóne Disenchantment?
  A: Očakáva sa, že obsadenie 3. sezóny Disenchantment bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Abbi Jacobson sa predstaví ako princezná Bean, Eric Andre ako Luci a Nat Faxon ako Elfo.
 • Otázka: Čo sa stane v 3. sezóne Disenchantment?
  A: Dej sa zameria na dobrodružstvá Beana, Luciho a Elfa, ktorí sa vydávajú na cestu, aby odhalili záhady svojej minulosti.

Záver

Fanúšikovia Disenchantment sa môžu tešiť na vzrušujúcu tretiu sezónu. Budeme vás informovať, keď budú zverejnené nové informácie o dátume vydania, hereckom obsadení, produkcii a detailoch príbehu. Ďalšie informácie nájdete v časti Netflix a IMDb .