Disenchantment Season 4: Aktualizácia traileru a čo je nové

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Naučiť sa viac o. Máme všetky informácie o nových postavách, zápletke a podobne.

Animovaný seriál Netflix Rozčarovanie je späť so štvrtou sezónou. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových postáv, nový príbeh a niekoľko prekvapivých zvratov. V tomto článku sa dozviete viac o aktualizácii upútavky a novinkách v 4. sezóne.

Disenchantment Season 4 je konečne tu! Trailer na novú sezónu je plný inovácií a prekvapení. Fanúšikovia sa môžu tešiť na novú cestu s princeznou Bean a jej priateľmi. Pribudne veľa nových postáv, ktoré obohatia príbeh. Už sa nevieme dočkať, kedy sa o nových dobrodružstvách dozvieme viac. Kým čakáte na novú sezónu Disenchantment, môžete tiež Dátum vydania Nagatoro Chapter 82 a Lies Solo Leveling 152 čítať.sezóna sklamaní 3

Obsah

 • Aktualizácia upútavky
 • Nové postavy
 • Nová zápletka
 • Prekvapivé zvraty
 • Záver
 • FAQ

Aktualizácia upútavky

Trailer na 4. sezónu Rozčarovanie bol vydaný 5. marca 2021. Trailer ukazuje, že nová sezóna má niekoľko prekvapivých zvratov a nových postáv. Trailer tiež ponúka pohľad na nový príbeh, ktorý sa točí okolo dobrodružstiev princeznej Bean a jej priateľov.

sezóna sklamaní 4

Nové postavy

Sezóna 4 predstavuje niekoľko nových postáv. Jednou z nových postáv je tajomný čarodejník Zøg, ktorý podľa všetkého skrýva tajomstvo. Predstavuje tiež novú postavu menom Luci, ktorá je démonom, ktorý sprevádza Bean na jej dobrodružstvách. Predstavuje tiež novú postavu menom Queen Oona, ktorá je mocnou kráľovnou.Nová zápletka

Nový dej v 4. sezóne sa točí okolo dobrodružstiev princeznej Bean a jej priateľov. Vydáte sa na cestu za odhalením niektorých záhad a zažijete niekoľko prekvapivých zvratov. Pribudnú aj nové miesta, na ktorých sa na svojej ceste zastavia.

Prekvapivé zvraty

Príde aj niekoľko prekvapivých zvratov, ktoré posunú dej dopredu. Niektoré z prekvapivých zvratov zmenia vzťahy medzi postavami a odhalia nové záhady. Postavy budú musieť čeliť aj novým nebezpečenstvám.

Záver

Nová sezóna Rozčarovanie sľubuje niekoľko prekvapivých zvratov a nových postáv. Trailer ponúka pohľad na nový príbeh, ktorý sa točí okolo dobrodružstiev princeznej Bean a jej priateľov. Príde aj niekoľko prekvapivých zvratov, ktoré posunú dej dopredu. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a zábavnú sezónu.FAQ

 • Kedy vyjde 4. séria Disenchantment?
  Disenchantment Season 4 vyjde na Netflixe 20. mája 2021.
 • Kto sú nové postavy v 4. sezóne?
  Novými postavami v sezóne 4 sú čarodejník Zøg, Luci a kráľovná Oona.
 • Aký je dej 4. sezóny?
  Dej 4. sezóny sa točí okolo dobrodružstiev princeznej Bean a jej priateľov.

Tabuľka

séria dátum vydania
sezóna 1 17. august 2018
sezóna 2 20. september 2019
sezóna 3 3. januára 2020
sezóna 4 20. máj 2021

Je čas pripraviť sa na novú sezónu Rozčarovanie pripraviť. Nová sezóna sľubuje niekoľko prekvapivých zvratov a nových postáv. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a zábavnú sezónu. Viac informácií o Rozčarovanie pozri ďalej Netflix a IMDb .