4. sezóna rozčarovania: Čo môžete očakávať a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Animovaný seriál Netflix Disenchantment je späť vo štvrtej sezóne! Nové epizódy budú plné dobrodružstva, mágie a chaosu. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o nových epizódach, spolu so zoznamom často kladených otázok a tabuľkou kľúčových postáv. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o 4. sezóne Disenchantment!sezóna sklamaní 3

Obsah

  • Kedy príde 4. sezóna Disenchantment?
  • Čo môžeme očakávať v Disenchantment Season 4?
  • Kto sú hlavné postavy?
  • Časté otázky týkajúce sa odčarovania 4. sezóny

Kedy príde 4. sezóna Disenchantment?

Štvrtá séria Disenchantment bude vydaná na Netflixe 5. marca 2021. Nové epizódy budú pozostávať z 10 epizód, každá bude mať 30 minút. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu!

Očakáva sa, že Disenchantment Season 4 bude mať premiéru na Netflixe v roku 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu cestu magickým svetom Dreamland. Nová sezóna bude obsahovať mnoho nových postáv, dobrodružstiev a zvratov. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko prekvapivých momentov, ktoré nečakali. Už sa nevieme dočkať, kedy sa o novej sezóne dozvieme viac. Kým čakáme na 4. sezónu Disenchantment, môžete si pozrieť aj najnovšiu epizódu Veľký pokrytec, epizóda 15 a Finále 3. sezóny Legacies vyhliadka.

sezóna sklamaní 4

Čo môžeme očakávať v Disenchantment Season 4?

V 4. sezóne Disenchantment budú dobrodružstvá princeznej Bean, Elfa a Luci pokračovať. Traja priatelia sa vydajú na magickú cestu, aby odhalili záhady svojej minulosti. Pribudne aj niekoľko nových postáv, ktoré obohatia príbeh. Navyše, fanúšikov čaká niekoľko zvratov!Kto sú hlavné postavy?

Hlavnými postavami 4. sezóny Disenchantment sú princezná Bean, Elfo a Luci. Princezná Bean je rebelujúca princezná, ktorá popiera konvencie svojej doby. Elfo je elf, ktorý sa vydáva na magickú cestu, aby našiel svoj skutočný osud. Luci je démon, ktorý sprevádza Beana a Elfa na ich dobrodružstvách.

Časté otázky týkajúce sa odčarovania 4. sezóny

  • Koľko epizód bude mať 4. séria Disenchantment? Bude 10 epizód, každá bude mať 30 minút.
  • Kedy vyjde Disenchantment Season 4 na Netflixe? Disenchantment Season 4 vyjde na Netflixe 5. marca 2021.
  • Kto sú hlavné postavy v 4. sezóne Disenchantment? Hlavnými postavami sú princezná Bean, Elfo a Luci.

Tabuľka hlavných postáv

názov Popis
princezná fazuľka Vzpurná princezná, ktorá sa vzpiera konvenciám svojej doby.
Elf Škriatok, ktorý sa vydáva na magickú cestu, aby našiel svoj skutočný osud.
Svetlá Démon, ktorý sprevádza Beana a Elfa na ich dobrodružstvách.

4. sezóna Disenchantment bude plná dobrodružstva, mágie a chaosu. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu, ktorá vyjde na Netflixe 5. marca 2021. Dúfame, že vám tento článok pomohol pripraviť sa na nové epizódy. Ďalšie informácie nájdete v časti Netflix a IMDb .

Záver

4. sezóna Disenchantment bude plná dobrodružstva, mágie a chaosu. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu, ktorá vyjde na Netflixe 5. marca 2021. Dúfame, že vám tento článok pomohol pripraviť sa na nové epizódy.