Doctor Strange in the Mad Multiverse: Dátum vydania, herecké obsadenie a informácie o zápletke

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Film Doctor Strange in the Multiverse of Madness je novým trhákom, ktorý sa už čoskoro dostane do kín. Film produkuje Marvel a je pokračovaním prvého filmu Doctor Strange. Viac o dátume premiéry filmu, obsadení a informáciách o zápletke nájdete tu.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness je pripravovaný superhrdinský film založený na postave Doctora Strangea z komiksov Marvel Comics. Film produkuje Marvel Studios a režíruje Scott Derrickson. Film bude uvedený do kín 7. mája 2021. Vo filme si zahrajú Benedict Cumberbatch ako Doctor Strange, Benedict Wong ako Wong, Rachel McAdams ako Christine Palmer, Chiwetel Ejiofor ako Baron Mordo a Elizabeth Olsen ako Scarlet Witch. Film sa zameria na cestu Doctora Strangea, keď sa snaží zachrániť multivesmír šialenstva. Predstaví aj niekoľko nových postáv, ktoré budú hrať dôležité úlohy v pripravovaných Marvel filmoch. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovších Marvel filmoch, navštívte Nepredajné domy sezóna 2 a Dátum vydania 4. sezóny Sabriny .Doctor Strange 2

dátum vydania

Film Doctor Strange in the Mad Multiverse bude uvedený do kín 25. marca 2022. Film bude uvedený v 3D a IMAX 3D. Film bude dostupný aj na rôznych streamovacích platformách.

Doctor Strange v multivesmíre šialenstva

povolanie

Film Doctor Strange v multivesmíre šialenstva hrá Benedict Cumberbatch ako Doctor Strange. Ďalšími hercami sú Rachel McAdams ako Christine Palmer, Chiwetel Ejiofor ako Baron Mordo, Benedict Wong ako Wong a Elizabeth Olsen ako Scarlet Witch. Objaví sa aj niekoľko nových postáv, ktoré ešte neboli oznámené.Informácie o akcii

Film Doctor Strange in the Multiverse of Madness bude pokračovať v príbehu Doctora Strangea. Film sa zameria na cestu Doctora Strangea, keď sa pokúša zachrániť multivesmír pred zlou silou. Film tiež predstaví niekoľko nových postáv, ktoré pomôžu Doctorovi Strangeovi na jeho ceste. Objaví sa aj niekoľko nových záporákov, ktorí Doctora Strangea zastavia.

FAQ

  • Kedy vyjde film Doctor Strange in the Multiverse of Madness? Film bude uvedený do kín 25. marca 2022.
  • Kto vo filme hrá Doctora Strangea? Benedict Cumberbatch hrá Doctora Strangea.
  • Aké sú informácie o zápletke filmu? Film sa zameria na cestu Doctora Strangea, keď sa pokúša zachrániť multivesmír pred zlou silou.

Ďalšie informácie

Ak sa chcete dozvedieť viac o filme Doctor Strange vo filme Multiverse of Madness, môžete sa pozrieť na oficiálnu webovú stránku filmu tu vyhliadka. Môžete tiež sledovať oficiálne kanály sociálnych médií filmu tu a tu návšteva.

Záver

Film Doctor Strange in the Multiverse of Madness bude veľkým trhákom, ktorý bude uvedený do kín 25. marca 2022. Film, ktorý hrá Benedict Cumberbatch ako Doctor Strange, sa zameria na cestu Doctora Strangea, keď sa pokúša zachrániť multivesmír pred zlou silou. Ak sa chcete dozvedieť viac o filme, môžete sa pozrieť na oficiálnu webovú stránku filmu.