Dollface Sezóna 2: Obsadenie, dej, dátum vydania a ďalšie aktualizácie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Dollface je americký komediálny televízny seriál produkovaný Hulu. Séria je o Jules, mladej žene, ktorá sa po rozchode snaží obnoviť svoje priateľstvá. Prvá sezóna série bola vydaná v novembri 2019 a získala väčšinou pozitívne recenzie. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú druhú sezónu, ktorá by mala vyjsť v novembri 2020. Zistite viac o obsadení, príbehu a dátume vydania Dollface Season 2, ako aj o všetkých aktualizáciách a novinkách o sérii.Dollface sezóna 2

Obsadenie Dollface 2. sezóna

Dollface Season 2 bude obsahovať rovnaké obsadenie ako Season 1. Kat Dennings hrá Jules, mladú ženu, ktorá sa po rozchode snaží obnoviť svoje priateľstvá. Brenda Song hrá Madison, Julesovu najlepšiu kamarátku, a Shay Mitchell hrá Stellu, Julesovu bývalú spolubývajúcu. Ďalšími hercami v seriáli sú Esther Povitsky, Brandon Mychal Smith, Justin Deeley a Lex Scott Davis.

Dollface Season 2 je jednou z najočakávanejších komediálnych sérií roka. Prvá sezóna série bola vydaná v novembri 2019 a odvtedy si získala veľkú sledovanosť. Očakáva sa, že obsadenie druhej sezóny bude zahŕňať tých istých hercov ako v prvej sezóne. Dej druhej sezóny sa zameria na cestu štyroch priateľov, ktorí sa snažia obnoviť svoje priateľstvo. Dátum vydania druhej sezóny ešte nie je známy, no očakáva sa, že vyjde v roku 2021. Ak sa chcete dozvedieť viac o Dollface Season 2, môžete navštíviť netflix zeus nahrávanie ragnarok a hlúpa hra s chobotnicou informovať.

Dollface sezóna 2

Príbeh 2. sezóny Dollface

V Dollface Season 2 sa Jules bude aj naďalej snažiť obnoviť svoje priateľstvá. Pokúsi sa napraviť aj vzťah s bývalým priateľom. Medzitým sa Madison pokúsi napraviť svoj vzťah so svojím priateľom a Stella sa bude snažiť napredovať vo svojej kariére. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej.Dátum vydania 2. sezóny Dollface

Dátum vydania Dollface Season 2 zatiaľ nie je známy. Jeho vydanie sa však očakáva v novembri 2020. Hulu obnovil sériu na druhú sezónu, ale zatiaľ neboli oznámené žiadne ďalšie podrobnosti.

Ďalšie aktualizácie a novinky Dollface Season 2

Zatiaľ nie sú žiadne ďalšie aktualizácie ani novinky o Dollface sezóne 2. Hulu však oznámil, že séria bola obnovená na druhú sezónu. Keď budú k dispozícii ďalšie informácie, budeme ich tu aktualizovať.

Záver

Očakáva sa, že Dollface Season 2 vyjde v novembri 2020. Obsadenie seriálu bude pozostávať z rovnakých hercov ako v prvej sezóne. Dej sa bude točiť okolo Julesa, ktorý sa po rozchode snaží obnoviť svoje priateľstvá. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej. Keď budú k dispozícii ďalšie informácie, budeme ich tu aktualizovať.FAQ

  • Kedy vyjde Dollface Season 2? Očakáva sa, že Dollface Season 2 vyjde v novembri 2020.
  • Kto je obsadený v 2. sezóne Dollface? Dollface Season 2 bude obsahovať rovnaké obsadenie ako Season 1. Kat Dennings hrá Jules, Brenda Song hrá Madison a Shay Mitchell hrá Stellu.
  • Existujú nejaké ďalšie aktualizácie alebo novinky o Dollface Season 2? Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne ďalšie aktualizácie alebo novinky týkajúce sa Dollface Season 2. Hneď ako budú oznámené ďalšie informácie, aktualizujeme ich tu.

Tabuľka

séria dátum vydania
sezóna 1 novembra 2019
sezóna 2 Očakáva sa november 2020

Na záver môžeme povedať, že vydanie Dollface Season 2 sa očakáva v novembri 2020. Obsadenie seriálu bude pozostávať z rovnakých hercov ako v prvej sezóne. Zatiaľ neexistujú žiadne ďalšie aktualizácie alebo novinky týkajúce sa Dollface Season 2, ale hneď ako budú oznámené ďalšie informácie, aktualizujeme ich tu. Viac informácií o sérii nájdete na Hulu a IMDb .