Doom Patrol Sezóna 4: Všetky aktualizácie, ktoré fanúšikovia potrebujú vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Štvrtá sezóna série DC 'Doom Patrol' čoskoro prichádza na HBO Max. Fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo nových postáv a príbehov, ktoré ešte viac rozšíria svet Doom Patrol. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o nových epizódach. Okrem toho tu máme aj ďalšie zaujímavé aktualizácie, ako napr. Wutang nové epizódy a Bikiny Ashley Olsen , ktoré by ste si nemali nechať ujsť.

ObsahFanúšikovia Doom Patrol netrpezlivo očakávajú štvrtú sezónu. V tomto článku

Doom Patrol Staffel 4

Obsah

 • povolanie
 • Zápletka
 • dátumy vydania
 • FAQ

povolanie

Očakáva sa, že obsadenie 4. sezóny Doom Patrol bude zahŕňať rovnaké obsadenie ako v predchádzajúcich sezónach. Patrí medzi ne Diane Guerrero ako Crazy Jane, April Bowlby ako Rita Farr, Joivan Wade ako Victor Stone, Matt Bomer ako Larry Trainor, Brendan Fraser ako Cliff Steele a Timothy Dalton ako Niles Caulder. Objaví sa aj niekoľko nových tvárí, vrátane Abigail Shapiro ako Dorothy Spinner a Karen Obilom ako Roni Evers.

Doom Patrol Staffel 4

Zápletka

Príbeh 4. sezóny Doom Patrol sa bude týkať udalostí 3. sezóny. Keď Doom Patrol zachráni multivesmír, vydajú sa na novú misiu, aby zachránili svet pred novou hrozbou. Pribudnú aj nejaké nové postavy, ktoré podporia partiu.dátumy vydania

Dátumy vydania 4. sezóny Doom Patrol zatiaľ nie sú známe. Očakáva sa však, že séria vyjde na HBO Max v roku 2021.

FAQ

 • Kto bude hviezdou 4. sezóny Doom Patrol?
  Očakáva sa, že obsadenie 4. sezóny Doom Patrol bude zahŕňať rovnaké obsadenie ako v predchádzajúcich sezónach. Objaví sa aj niekoľko nových tvárí, vrátane Abigail Shapiro ako Dorothy Spinner a Karen Obilom ako Roni Evers.
 • Kedy vyjde 4. séria Doom Patrol?
  Dátumy vydania 4. sezóny Doom Patrol zatiaľ nie sú známe. Očakáva sa však, že séria vyjde na HBO Max v roku 2021.
 • Aké nové postavy sa objavia v 4. sezóne Doom Patrol?
  Pribudnú nejaké nové postavy, ktoré podporia párty. Niektoré z týchto postáv sú Abigail Shapiro ako Dorothy Spinner a Karen Obilom ako Roni Evers.

Záver

Fanúšikovia Doom Patrol sa môžu tešiť na vzrušujúcu štvrtú sezónu. Očakáva sa, že obsadenie bude zahŕňať rovnakých hercov ako v predchádzajúcich sezónach a objavia sa aj niektoré nové postavy. Dej bude prepojený s udalosťami 3. sezóny a očakáva sa, že dátumy vydania budú oznámené na HBO Max v roku 2021.

Viac informácií o 4. sezóne Doom Patrol nájdete na hbo.com , IMDb a TV sprievodca .