Dota: Dračia krv – dátum vydania 3. série, dej, obsadenie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Dota: Dragon's Blood je populárny animovaný seriál Netflix založený na celosvetovo populárnej sérii videohier Dota. Séria vyšla v marci 2021 a odvtedy si získala verných fanúšikov. Teraz je otázka, či bude aj tretia sezóna. Zhrnuli sme všetky podrobnosti, ktoré potrebujete vedieť.Dota: drak

Dátum vydania 3. sezóny Dota: Dragon's Blood

Netflix zatiaľ neoznámil oficiálny dátum vydania 3. sezóny Dota: Dragon's Blood. Je však pravdepodobné, že séria vyjde na jar 2022. Budeme vás informovať hneď, ako Netflix oznámi oficiálny dátum vydania.

Dota: Dragon's Blood – Season 3 je jednou z najočakávanejších sérií Netflix roku 2021. Séria je založená na populárnej videohre Dota 2 a produkujú ju Ashley Edward Miller a Alex Kondracke. Séria sleduje legendárneho hrdinu Daviona, ktorý sa vydáva na výpravnú cestu za odhalením tajomstiev Dragonbornu. Obsadenie seriálu zahŕňa okrem iného Yuri Lowenthal ako Davion, Lara Pulver ako Mirana, Tony Todd ako Invoker a Kari Wahlgren ako Selemene. Dátum vydania Dota: Dragon's Blood – sezóna 3 ešte nie je známy, no očakáva sa, že séria vyjde v priebehu roku 2021. Ak sa chcete dozvedieť viac o sérii, navštívte Všetci členovia American Homecoming Cast Dean a Hra o tróny vs .

Dota: drak

Príbeh 3. sezóny Dota: Dračia krv

Dej tretej sezóny Dota: Dragon's Blood sa zameria na príbeh hrdinu Daviona, ktorý sa snaží zachrániť svet pred zlom. Pôjde hľadať Dragonborna, aby posilnil svoje sily a zachránil svet. Objaví sa aj niekoľko nových postáv, ktoré budú Daviona sprevádzať na jeho ceste.Obsadenie 3. sezóny Dota: Dračia krv

Obsadenie 3. sezóny Dota: Dragon's Blood by malo byť rovnaké ako 2. série. V hlavných úlohách Yuri Lowenthal ako Davion, Lara Pulver ako Mirana, Tony Todd ako Invoker, Troy Baker ako Terrorblade, Kari Wahlgren ako Luna a Alix Wilton Regan ako Selemene.

Trailer na 3. sezónu Dota: Dračia krv

Netflix zatiaľ nezverejnil upútavku na 3. sezónu Dota: Dragon's Blood. Hneď ako Netflix zverejní trailer, zverejníme ho tu.

Často kladené otázky Dota: Dragon's Blood 3. sezóny

  • Kedy vyjde Dota: Dragon's Blood sezóna 3? - Netflix ešte neoznámil oficiálny dátum vydania 3. sezóny Dota: Dragon's Blood. Je však pravdepodobné, že séria vyjde na jar 2022.
  • Kto sú hlavní herci Dota: Dragon's Blood Season 3? - Dota: Dragon's Blood Season 3 hrá Yuri Lowenthal ako Davion, Lara Pulver ako Mirana, Tony Todd ako Invoker, Troy Baker ako Terrorblade, Kari Wahlgren ako Luna a Alix Wilton Regan ako Selemene.
  • Existuje trailer pre Dota: Dragon's Blood sezónu 3? - Netflix ešte nezverejnil upútavku na 3. sezónu Dota: Dragon's Blood. Hneď ako Netflix zverejní trailer, zverejníme ho tu.

Záver

Netflix zatiaľ neoznámil oficiálny dátum vydania 3. sezóny Dota: Dragon's Blood. Je však pravdepodobné, že séria vyjde na jar 2022. Dej tretej sezóny sa zameria na príbeh hrdinu Daviona, ktorý sa snaží zachrániť svet pred zlom. Očakáva sa, že obsadenie 3. sezóny bude rovnaké ako v 2. sezóne. Netflix ešte nezverejnil upútavku na tretiu sériu. Budeme vás informovať hneď, ako Netflix oznámi oficiálny dátum vydania.Pre viac informácií o Dota: Dragon's Blood Season 3 navštívte Netflix , IMDb a Zhnité paradajky .

Tabuľka

séria Dátum publikácie
1 marec 2021
2 marec 2021
3 Pravdepodobne na jar 2022

Medzitým si môžete pozrieť prvé dve sezóny Dota: Dragon's Blood na Netflixe. Budeme vás informovať hneď, ako Netflix oznámi oficiálny dátum vydania pre 3. sezónu.