Double Cross sezóna 4: kedy vyjde a aké obsadenie?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Britský kriminálny seriál Dvojitý kríž sa v posledných rokoch stala veľkým úspechom. Séria, ktorú produkuje BBC, má veľkú sledovanosť, ktorá sa teší na svoju štvrtú sezónu. V tomto článku sa pozrieme na štvrtú sezónu Dvojitý kríž pozrite sa bližšie a zistite, kedy sa objaví a o ktorých aktérov ide.

Štvrtá sezóna série Double Cross sa blíži a fanúšikovia sú už nadšení. Obsadenie seriálu vedie niekoľko známych hercov, vrátane Toma Cruisa, Emily Blunt a Johna Krasinského. Séria tiež predstaví niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej. Tešíme sa, ako sa bude séria vyvíjať a kedy sa objaví. Kedy sa bude vysielať finále Yellowstone? Budeme vás informovať. Cardi B tiež zdieľala obrázok svojho syna a Offset zdieľal meno. Obrázok syna Cardi B .Dvojkrížová sezóna 4

Kedy vyjde 4. sezóna Double Cross?

Štvrtá sezóna Dvojitý kríž očakávané vydanie v roku 2021. Hoci BBC ešte neoznámila oficiálny dátum vydania, očakáva sa, že štvrtá séria sa bude vysielať niekedy v roku 2021. Je tiež možné, že štvrtá sezóna sa objaví až v roku 2022.

Dvojkrížová sezóna 4

Akí herci sú v 4. sezóne Double Cross?

Očakáva sa, že väčšina hercov z predchádzajúcich sezón sa objaví aj vo štvrtej sezóne Dvojitý kríž sa uvidí. Medzi ne patria okrem iného: • John Simm ako DCI Max Raban
 • Keeley Hawes ako DI Martha Bellamy
 • Gemma Jones ako DCI Rose Teller
 • Stephen Dillane ako Tom Cross
 • Lorraine Ashbourne ako DS Sarah Cavendish
 • Nicholas Pinnock ako DCI Jack Halford

Bude aj štvrtá sezóna Double Cross?

BBC to zatiaľ oficiálne nepotvrdilo, ale očakáva sa, že bude štvrtá séria Dvojitý kríž dá. Séria zaznamenala v posledných rokoch obrovský úspech a BBC už oznámila, že pracuje na ďalšej sezóne.

Bude 4. sezóna Double Cross poslednou?

Zatiaľ nie je známe, či štvrtá sezóna Dvojitý kríž bude posledný. BBC zatiaľ neposkytla žiadne oficiálne potvrdenie, ale očakáva sa, že séria bude pokračovať, ak bude štvrtá sezóna úspešná.

Aké témy budú zahrnuté v 4. sezóne Double Cross?

Zatiaľ nie je známe, aké témy budú vo štvrtej sezóne Dvojitý kríž liečiť. BBC zatiaľ nezverejnila žiadne podrobnosti o zápletke štvrtej sezóny, ale očakáva sa, že séria bude aj naďalej pokrývať vzrušujúce kriminálne príbehy.Záver

Štvrtá sezóna Dvojitý kríž očakávané vydanie v roku 2021. Očakáva sa, že väčšina hercov z predchádzajúcich sezón sa bude aj naďalej objavovať v štvrtej sezóne. Zatiaľ nie je známe, aké témy budú pokryté vo štvrtej sezóne, ale očakáva sa, že séria bude aj naďalej pokrývať vzrušujúce kriminálne prípady. Viac informácií o štvrtej sezóne Dvojitý kríž budú zverejnené v najbližších mesiacoch.

FAQ

 • Otázka: Kedy vyjde 4. sezóna Double Cross? A: Štvrtá sezóna Dvojitý kríž očakávané vydanie v roku 2021.
 • Otázka: Akí herci sú v 4. sezóne Double Cross? A: Očakáva sa, že väčšina hercov z predchádzajúcich sezón sa bude aj naďalej objavovať v štvrtej sezóne.
 • Otázka: Bude aj štvrtá sezóna Double Cross? A: BBC to zatiaľ oficiálne nepotvrdilo, ale očakáva sa, že bude štvrtá séria Dvojitý kríž dá.
 • Otázka: Bude 4. sezóna Double Cross poslednou? A: Zatiaľ nie je známe, či štvrtá sezóna Dvojitý kríž bude posledný.
 • Otázka: Aké témy budú zahrnuté v 4. sezóne Double Cross? A: Zatiaľ nie je známe, aké témy budú vo štvrtej sezóne Dvojitý kríž liečiť.

Obsadenie štvrtej sezóny Double Cross

názov úlohu
John Simm DCI Max Raban
Keeley Hawes AT Martha Bellamy
Gemma Jonesová DCI Rose Teller
Stephen Dillane AT Tom Cross
Lorraine Ashbourne DS Sarah Cavendish
Nicholas Pinnock DCI Jack Halford

Viac informácií o štvrtej sezóne Dvojitý kríž pozri Webová stránka BBC a na Stránka IMDb série.